راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

نوید جان منظورم اینه بعد از آپدیت داشبورد دیگه هیچ بازی رو اجرا نمیکنه!!!

اصلا کسی از دوستان برای کنسول اسلیم آپدیت پاییزی داشبورد رو انجام داده؟؟
دوست عزیز اگه شما آپدیت جدید داشبورد رو بریزید هیچ مشکلی برای کپی خور بودن دستگاه شما پیش نمیاد . ولی تو چند تا بازی های جدید Fable 3 و Ac:bh , Nfs چون یه چک جدید ( Ap2.5 ) اضافه شده نمیشه بازی کرد که با اومدن Lt+ این مشکل هم حل میشه .

نوشته شده توسط A . ZoN[i]X;1205257:
دوست عزیز اگه شما آپدیت جدید داشبورد رو بریزید هیچ مشکلی برای کپی خور بودن دستگاه شما پیش نمیاد . ولی تو چند تا بازی های جدید Fable 3 و Ac:bh , Nfs چون یه چک جدید ( Ap2.5 ) اضافه شده نمیشه بازی کرد که با اومدن Lt+ این مشکل هم حل میشه .
با الیت که این بازی Need for Speed Hot Pursuit

مشکل نداره چون میخوام فردا بخرم الیت و سوپر الیت در مورد قیمت میشه کمک کنید و چه فریمور روش نصب باشه بهتره و وسایل روش ممنون میشم وقت زیادی ندارم

آخرین ویرایش:
دوستان! تو اون تاپیک کناری که کسی پیدا نشد جواب منرو بده...گفتم شاید تاپیک رو اشتباه اومدم!
سوالرو آوردم اینجا....

بکس!
یه سوال!
یکی لطف میکنه بگه من اگه بخوام بگم یه مدل باندل رو واسم از خارج از ایرن بیارن به چه چیزائیش باید توجه کنم یعنی به طرف دقیقا بگم چی بیاره... ؟
منظورم region این حرفاست...
و اینکه اصلا با توجه به این که SLim یسری از لوازم جانبی ELite رو نداره و هنوز قفلش هم نشکتن...منطقی تو ایران ادم slim بخره؟
ممنون پیشاپیش....

کلا میخواستم ببینم :
1- خریدن slim از خارج از ایران الان اصلا به صرفه هست با توجه به اینکه هنوز وضعیت کپی خور شدنش مشخص نیست؟ یا نه هنوز بریم سراغ مدلهای قدیمی؟
2- چه region ای بگم واسم بیارن؟....فر قی داره اینجا ...یا نه هر regionای بیارن فرقی نداره ؟

3- اینکه اگه slim بگیرم میتونم hard external pc رو بهش وصل کنیم؟
بازم ممنون پیشاپیش!!!!

دوستان! تو اون تاپیک کناری که کسی پیدا نشد جواب منرو بده...گفتم شاید تاپیک رو اشتباه اومدم!
سوالرو آوردم اینجا....

کلا میخواستم ببینم :
1- خریدن slim از خارج از ایران الان اصلا به صرفه هست با توجه به اینکه هنوز وضعیت کپی خور شدنش مشخص نیست؟ یا نه هنوز بریم سراغ مدلهای قدیمی؟
2- چه region ای بگم واسم بیارن؟....فر قی داره اینجا ...یا نه هر regionای بیارن فرقی نداره ؟

بازم ممنون پیشاپیش!!!!

سلام
به نظره من الیت بهتره
به نظره من البته
ریجن پال
فقط پال بگیر
کلا یو اس بی فلش تا 16 گیگ میتونی وصل کنی به ایکس ابکس
میهش هارد لب تاپی هم هک کرد و تا 250 گیگ وصل کنی به 360

نوید جان منظورم اینه بعد از آپدیت داشبورد دیگه هیچ بازی رو اجرا نمیکنه!!!

اصلا کسی از دوستان برای کنسول اسلیم آپدیت پاییزی داشبورد رو انجام داده؟؟
من اسلیم دارم ولی کپی خور نشده، آپدیت هم کردم
شما هم اگه میخوای بازیهای قدیمی بازی کنی فعلا آپ نکن تا این +LT بیاد

کلا میخواستم ببینم :

بازم ممنون پیشاپیش!!!!
خرید بستگی داره از کجا باشه تا به صرفه بودنش مشخص بشه یا نه ولی در کی میصرفه
وضعیت کپی خور شدنش هم حله
در بلاد فرنگ مانند ایران نیست که هر ریجنی در کشورشون موجود باشه، اگه آشنات اروپا باشه همه کنسولها ریجنشون پاله و اگه آمریکا مسلما US ( تو دبی ریجن پال را میفروشن)
و نمیتونی بگی آشنات برات از آلمان NTSC_J بیاره چون بهش میخندن و بالعکس
بله میتونی هارد اکسترنال وصل کنی

و اینکه اصلا با توجه به این که SLim یسری از لوازم جانبی ELite رو نداره و هنوز قفلش هم نشکتن...منطقی تو ایران ادم slim بخره؟
گفتم از نظر قفلی مشکلی نیست
میتونم بپرسم چه امکاناتی الیت داره که اسلیم نداره؟

من اسلیم دارم ولی کپی خور نشده، آپدیت هم کردم
شما هم اگه میخوای بازیهای قدیمی بازی کنی فعلا آپ نکن تا این +LT بیاد

خرید بستگی داره از کجا باشه تا به صرفه بودنش مشخص بشه یا نه ولی در کی میصرفه
وضعیت کپی خور شدنش هم حله
در بلاد فرنگ مانند ایران نیست که هر ریجنی در کشورشون موجود باشه، اگه آشنات اروپا باشه همه کنسولها ریجنشون پاله و اگه آمریکا مسلما US ( تو دبی ریجن پال را میفروشن)
و نمیتونی بگی آشنات برات از آلمان NTSC_J بیاره چون بهش میخندن و بالعکس
بله میتونی هارد اکسترنال وصل کنی

گفتم از نظر قفلی مشکلی نیست
میتونم بپرسم چه امکاناتی الیت داره که اسلیم نداره؟

آپدیت کردم..:d بلایی هم سرش نیومد:))

همه ی بازی ها رو هم راحت اجرا میکنه:)

یا حق:x

مگه مایکروسافت این دسته جدیداشو فقط به رنگ نقره ای براق تولید نکرده پس این چیه ؟ ( لینک پایین ) وقتی رو سیلور که همون دسته جدیدست هیچ فرقی قیمتش با black نیست ؟ البته دی پد دسته سیاه به نظر عوض شده ؟
یعنی این دسته جدید ه سیاه هم داره ؟ ولی تنها فرقش تو 4 تا دکمه ی رنگیشه ؟

سلام .من هم با کنسول ام چند تا مشکل دارم:
1.موقعی که از کابل وی جی ای استفاده میکنم از یک خروجی صدای اون صدا میاد بیرون دلیلشو کسی میدونه؟
2.من موقعی که بازی میکنم بعضی وقت ها دسته ام یه دفعه خاموش میشه.دوباره روشن میکنم بعد از یه مدت خاموش میشه. مینویسه please recconect controllerدرصورتی که باتری هاش نو هستند.دلیلش چیه؟ این مشکل تو بازی فیفا 11 نیست اما توبازی هایی مثل کوانتوم و پرنس و چند تا بازی دیگه هست!!!!
3.موقعی که دارم بازی میکنم وقتی مهتابی رو روشن میکنند تو خونه تصویر صفحه میره(موقعی که مهتابی ریب میزنه) و بعد دوباره تصویر میاد؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or