راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

دوستان یک سوال دارم می خواستم بدونم مثلا تا سه چهار سال دیگه همه ی بازی های که روی اسلیم می تونیم بازی کنیم مثلا روی الایت هم می تونیم بازی کنیم ؟

آره.. به نظر خودت چرا باید فرق بکنه..؟

نوشته شده توسط A . ZoN[i]X;1203896:
دوست عزیز این controller جدید xbox 360 هست که تغییراته خوبی کرده !
D-pad این دسته هم جهت هاش بیشتر شده و هم تنظیم ارتفاع داره .

توی همین صفحه اش روی Black کلیک کنید ، اونو میگم . دسته Glossy black .

یه سوال دیگه اونم اینکه این دسته جدید نقره ای با اسلیم ست می کنه ؟ یعنی رنگش خوبه ؟

توی همین صفحه اش روی Black کلیک کنید ، اونو میگم . دسته Glossy black .

یه سوال دیگه اونم اینکه این دسته جدید نقره ای با اسلیم ست می کنه ؟ یعنی رنگش خوبه ؟
اینم رنگ مشکی دسته جدیده هست ( به D-pad نگاه کن )
اومدن d-pad دسته رو تغییر دادن تا بازی مثل ( pes ) و بازی های fighting راحت تر بشه .
دسته قرار بود NOV 9 بیاد .
رنگ نقره ای فقط A,B,X,Y تو مایه های خاکستری هست . ست میکنه یا نه این نظره خودته :d

نوشته شده توسط A . ZoN[i]X;1203990:
اینم رنگ مشکی دسته جدیده هست ( به D-pad نگاه کن )
اومدن d-pad دسته رو تغییر دادن تا بازی مثل ( pes ) و بازی های fighting راحت تر بشه .
دسته قرار بود NOV 9 بیاد .
رنگ نقره ای فقط A,B,X,Y تو مایه های خاکستری هست . ست میکنه یا نه این نظره خودته :d
یعنی این سیاهه براق دارای همون دی پد دسته ی نقره ی جدیده و تنها فرقش با نقره ایه تو رنگ دکمه های
A , X , B و Y هستش ؟
فکر نکنم ها ! آخه قیمت این 34 دلار ولی قیمت اون نقره ایه 51 دلاره . فکر کنم فقط به خاطر اینکه با اسلیم ست بشه براقش کردن .

آخرین ویرایش:
سلام دوستان...

من xbox360 slim 250gb خریدم..... راسته اگه داشبورد رو آپدیت کنم کنسول از حال کپی خور در میاد؟
نه دوست عزیز مشکلی پیش نمیاد .

یعنی این سیاهه براق دارای همون دی پد دسته ی نقره ی جدیده و تنها فرقش با نقره ایه تو رنگ دکمه های
A , X , B و Y هستش ؟
فکر نکنم ها ! آخه قیمت این 34 دلار ولی قیمت اون نقره ایه 51 دلاره . فکر کنم فقط به خاطر اینکه با اسلیم ست بشه براقش کردن .
نقره ای و مشکی جدید هستند که قیمتاشونم مثل همه ولی سفیده نه !!

بهترین فریمور چی است که سرعت اجرای بازی خوب باشه
نون یا ال تی
اگه ال تی خوبه من شنیدم درسته از بن شدن جلوگیری میکنه که به درد من نمیخوره چون به شبکه وصل نمیشم ولی سرعت اجرای بازیش کمه

آخرین ویرایش:
بهترین فریمور چی است که سرعت اجرای بازی خوب باشه
نون یا ال تی
اگه ال تی خوبه من شنیدم درسته از بن شدن جلوگیری میکنه که به درد من نمیخوره چون به شبکه وصل نمیشم ولی سرعت اجرای بازیش کمه
دوست عزیز Lt که خوب عمل کرده اما در مورد سرعت اجراش اینطوری نیست .
با عرضه ورژن جدید Lt1.1 مشکل Read و این که با Media Disc بعضی بازی ها مشکل داشت حل شده ( که این مشکل رو همه نداشتن )
حالا با اومدن چک امنیتی جدید ap2.5 قراره Lt+ تا چند هفته دیگه ( قبل کریسمس ) عرضه شه .

الان سایت http://team-xecuter.com/ رو چک کردم دیدم بعد از یک ماه در دو روز گذشته 27 تا پست جدید گذاشتن که تو چنتاش از LT+ صحبت کرده :O .
آقا راستشو بخواین من نه حال خوندنشونو دارم نه علمشو
tongue.gif

شما ببینین چیزی از هک Slim گفته؟
smile.gif

آخرین ویرایش:
نوشته شده توسط A . ZoN[i]X;1204387:
نه دوست عزیز مشکلی پیش نمیاد .

نقره ای و مشکی جدید هستند که قیمتاشونم مثل همه ولی سفیده نه !!

سلام دوست عزیز... من اسلیم 250 گیگ دارم که درایوش چج شده(برای اجرای بازی کپی)

چند جا خوندم اگه داشبورد آپدیت بشه از حالت کپی خور در میاد...

شما مطمئنی که آپدیت کنم مشکلی نداره؟

آخرین ویرایش:
سلام دوست عزیز... من اسلیم 250 گیگ دارم که درایوش چج شده(برای اجرای بازی کپی)

چند جا خوندم اگه داشبورد آپدیت بشه از حالت کپی خور در میاد...

شما مطمئنی که آپدیت کنم مشکلی نداره؟
ببین دوست عزیز
اسپوفینگ یا تعویش درایو یعنی این که برد اصلی درایو شما عوض میشه این یعنی چی؟ یعنی اینکه مثلا اگه درایو ارجینال شما لایت ان باشه ولی برد شما سامسونگ، درایو شما مثل سامسونگ عمل میکنه
در مورد آبدیت داشبورد جدید بازیهای جدید را اجرا نمیکنه یعنی مثل ac:bh، NFS
البته بخوای نخوای نمیتونی اینها را بازی کنی چون که AC:BH روش آپدیت هست و اجبارا باید به داشبورد جدید آپ کنی، که بعد از آپدیت جدید دیگه کار نمیکنه
تا دوماه دیگه هم با اومدن +LT همه مشکلات حل میشه

سلام ببخشید من یه سوال داشتم میشه بگید این GUITAR HERO ..گیتارهاش چند تا مدل دارن ؟ کدومش بهتره ؟ کدوم الان توی ایران هست و قیمتاشون رو اگه عکسی هم از مدل هاشون دارین بزارین ممنون میشم
53.gif
..لطفا کمک کنید میخوام بگیرم اطلاع زیادی در موردش ندارم برای هر سبک موسیقی یک گیتار مختلف هست ؟

ببین دوست عزیز
اسپوفینگ یا تعویش درایو یعنی این که برد اصلی درایو شما عوض میشه این یعنی چی؟ یعنی اینکه مثلا اگه درایو ارجینال شما لایت ان باشه ولی برد شما سامسونگ، درایو شما مثل سامسونگ عمل میکنه
در مورد آبدیت داشبورد جدید بازیهای جدید را اجرا نمیکنه یعنی مثل ac:bh، NFS
البته بخوای نخوای نمیتونی اینها را بازی کنی چون که AC:BH روش آپدیت هست و اجبارا باید به داشبورد جدید آپ کنی، که بعد از آپدیت جدید دیگه کار نمیکنه
تا دوماه دیگه هم با اومدن +LT همه مشکلات حل میشه

نوید جان منظورم اینه بعد از آپدیت داشبورد دیگه هیچ بازی رو اجرا نمیکنه!!!

اصلا کسی از دوستان برای کنسول اسلیم آپدیت پاییزی داشبورد رو انجام داده؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or