راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

سلام
اساتید کسی میدونه اگه رو ارکید جاسبر 512 مگی هارد 20 بندازی چهند گیگ فضا میده بهت
13 گيگ.روي هر كنسولي 20 گيگ بندازي-13 گيگ فضاي كار بهت ميده

سلام؛ ممنون؛ من كنسولم رو وقتي كه روشن بود يه كم تكون دادم تا جابه جا كنم ؛به خاطر همين روي دي و دي خط
افتاد؛ و بازي فيفا 10 رو خراب كرد؛ ولي حالا درست هست و بازي ها رو اجرا ميكنه ؛ و خط نميندازه ؛ بايد ببرم تعمير؛ايا به لنزش صدمه نرسيده؛ممنون اصلا از كجا بايد فهميد كه لنز خرابه يا دي نو دي

اص

سلام؛ ممنون؛ من كنسولم رو وقتي كه روشن بود يه كم تكون دادم تا جابه جا كنم ؛به خاطر همين روي دي و دي خط
افتاد؛ و بازي فيفا 10 رو خراب كرد؛ ولي حالا درست هست و بازي ها رو اجرا ميكنه ؛ و خط نميندازه ؛ بايد ببرم تعمير؛ايا به لنزش صدمه نرسيده؛ممنون اصلا از كجا بايد فهميد كه لنز خرابه يا دي نو دي

اص

خوب معلومه خط میافته نباید تکونش داد.حالا اگه بازی های دیگه رو میخونه مشکلی نداره.
اون فیفا 10 فدای سرت.تجربه شد برات.(شانس اوردی ps3 نداشتی وگر نه 50 تومن پیاده بودی:)))

سلام
پس هفت گیگش کجا میره
اگه فلش شونزده گیگ بزنم چند گیگ فضا میده؟
خونه ی خاله:)):d فلش 16 گیگ 16 گیگ هم نیستش- -سرعتش درمقابل هارد 20 گیگ کمتره،ظریفتره و ممکنه با استفاده مداوم داغ کنه و بترکیه- گرونتر از هارد 20 گیگ درمیاد برات
کلا =((فلش فقط بدرده سیو میخوره

اص
اگه کار میکنه و دیگه خش نمیندازه که ولش کن بزار زندگی کنه ولی اگه روی بازی های دیگه هم خش میندازه ببر تعمیر کنن برات،اگه با تنظیم درست بشه که حله-اگه نشه 20-30 تومن باید بدی لنز بندازی
دوستان من میخوام یه 360 فقط برای لایو و گیرز بگیرم.
دست دو بگیرم خوبه آرکید؟
اگه فقط برای یک بازی و فقط برای لایو میخوای حتما کپی خور نشده بخر به همراه بازی اورجینال تا یکوقت بن شد ضد حال نخوری-
اگه میخوای بازی دیگه هم بکنی که همین کافیته بپا LT ؤو درایوش باشه- از دیسک های فول استیلث هم استفاده کن از بتدای اکتبری که میاد به لایو وصل نشو(اخر تابستون)ببین بن میکنن یا نه و به زندگی ادامه بده....

اگه فقط برای یک بازی و فقط برای لایو میخوای حتما کپی خور نشده بخر به همراه بازی اورجینال تا یکوقت بن شد ضد حال نخوری-
اگه میخوای بازی دیگه هم بکنی که همین کافیته بپا LT ؤو درایوش باشه- از دیسک های فول استیلث هم استفاده کن از بتدای اکتبری که میاد به لایو وصل نشو(اخر تابستون)ببین بن میکنن یا نه و به زندگی ادامه بده....
ممنون از راهنماییت.
میگم از کجا بفهمم LT V1.1 هست؟:d
از آخر تابستون هم که اصلا وصل نمیشم حتما:d

ممنون از راهنماییت.
میگم از کجا بفهمم LT V1.1 هست؟:d
از آخر تابستون هم که اصلا وصل نمیشم حتما:d
یا میتونی به حرف یارو اعتماد کنی!یا 10 تومن بدی بیرون برات بریزن!:)

با سلام و خسته نباشید

من سوالی داشتم و می‌خواستم بدونم من که در کشور آلمان زندگی‌ می‌کنم

قصد دارم یه ایکس ۳۶۰ بگیرم اما نمیدونم که آیا می‌تونم بازیهای که از اینترنت دانلود

می‌کنم و کپی‌ رو می‌تونم باهاش بازی کنم یا اینجا فقط می‌شه با بازیهای اورجینال کار کرد

ممنون میشم اگه کسی‌ اطلاعات کامل در اختیارم بزاره

?????????????????????????????????

شما رو به پیش هومن عزیز که هم وطن هستید و در المان هستید دعوت میکنم،تمامی روش ها رو بهت میگه،ایشون یکی از اساتید و قدیمی های بازی سنتر در این زمینه هست که شما سوال دارید
برو به لینک زیر و از اقا هومن سوال کن.من جوابم بله هست،اطلاعات تکمیلی رو از هومن جان دریافت کن
http://forum.bazicenter.com/member.php?u=16707

سلام دوستان
من مونده بودم كه پلي 3 بخرم يا ايكس باكس

و دوستان بيشترشون گفتن كه چون وضعيت مالي من خوب نيست بهتره كه ايكس باكس بگيرم

چند تا سوال داشتم :

1- كدوم مدلش بهتره و قيمتش چنده ؟ ( من هيچ اطلاعاتي ندارم لطفا كامل راهنمايي كنيد )

2- آيا هنوز هم براش بازي جديد مياد و تا كي براش بازي جديد مياد و به قول خودمون تا كي ساپورت خواهد شد

3- آيا مشكل داغ كردن و يا نمي دونم ميگن سه چراغه ميشه و به جاي بخاري و اجاق گاز هم مي توني استفاده كني از بس كه داغ ميكنه ،

آيا اين مشكلات در مدل هاي جديد حل شده يا نه و اگه حل شده تو كدوم مدل ها حل شده و من چه جوري بايد تشخيص بدم كه دقيقا همون مدله و يه چيزه ديگه رو برام قالب نكنن

در ضمن من كمي بي سليقه هستم واسه همين مدلي رو بگيد كه دست من دووم بياره

4- من در چندين سايت خوندم كه در بيشتر مقايسه هاي گرافيكي بين بازي ها و سرعت لود شدن ايكس باكس خيلي سر تر بود ،

آيا اين روند فعلي هست و بازي هايي مثل فوتبال كونامي و يا رزيدنت اويل و گاد آف وار رو داره يا نه ؟

5- بازي هاي ايكس باكس چنده ؟

6- آيا ميشه به ايكس باكس هارد وصل كرد تا هنگام اجراي بازي ديگه سي نذاريم تو دستگاه تا لنز دستگاه عمر بليشتري داشته باشه يا نه ؟

7- گرافيك بازي هاش واقعا از پلي 3 بهتره يا نه ؟ من تا به حال پلي 3 رو بازي كردم ولي متاسفانه سعادت آشنايي با ايكس باكس رو نداشتم واسه همين مي پرسم

مي دونم كه سوال هام زياد شد ولي خواهش مي كنم كه بي زحمت به همشون و به طور كامل جواب بديد تا من رو از دو راهي در بياريد خودتون

كه مي دونيد اكثر فروشنده ها هم حرف راست نمي گن واسه همين شما مي تونيد بهترين راهنمايي رو براي من داشته باشيد

با تشكر

سلام دوستان

چند تا سوال داشتم :

1- كدوم مدلش بهتره و قيمتش چنده ؟ ( من هيچ اطلاعاتي ندارم لطفا كامل راهنمايي كنيد )

2- آيا هنوز هم براش بازي جديد مياد و تا كي براش بازي جديد مياد و به قول خودمون تا كي ساپورت خواهد شد

3- آيا مشكل داغ كردن و يا نمي دونم ميگن سه چراغه ميشه و به جاي بخاري و اجاق گاز هم مي توني استفاده كني از بس كه داغ ميكنه ،

آيا اين مشكلات در مدل هاي جديد حل شده يا نه و اگه حل شده تو كدوم مدل ها حل شده و من چه جوري بايد تشخيص بدم كه دقيقا همون مدله و يه چيزه ديگه رو برام قالب نكنن

4- من در چندين سايت خوندم كه در بيشتر مقايسه هاي گرافيكي بين بازي ها و سرعت لود شدن ايكس باكس خيلي سر تر بود ،

آيا اين روند فعلي هست و بازي هايي مثل فوتبال كونامي و يا رزيدنت اويل و گاد آف وار رو داره يا نه ؟

6- آيا ميشه به ايكس باكس هارد وصل كرد تا هنگام اجراي بازي ديگه سي نذاريم تو دستگاه تا لنز دستگاه عمر بليشتري داشته باشه يا نه ؟

7- گرافيك بازي هاش واقعا از پلي 3 بهتره يا نه ؟ من تا به حال پلي 3 رو بازي كردم ولي متاسفانه سعادت آشنايي با ايكس باكس رو نداشتم واسه همين مي پرسم

مي دونم كه سوال هام زياد شد ولي خواهش مي كنم كه بي زحمت به همشون و به طور كامل جواب بديد تا من رو از دو راهي در بياريد خودتون

كه مي دونيد اكثر فروشنده ها هم حرف راست نمي گن واسه همين شما مي تونيد بهترين راهنمايي رو براي من داشته باشيد

با تشكر
سلام.
1.الان توي بازار 3 مدل وجود داره كه من برا هر كدوم توضيح مختصري ميدم(قيمت ها رفته بالا و نوسان داره):
آركيد:كنسول بدون هارد و سفيد داراي يك عدد دسته.قيمت:270 تا 300 هزار تومان.
اليت:كنسول مشكي با هارد 120 گيگ-1 عدد دسته و هدست.350 تا 370 هزار تومان
سوپر اليت يا Limited Edition ها:كنسول بستگي به بازي اي كه باندل شده سياه يا سفيد.
هارد 250 گيگ و 2 عدد دسته به همراه يك بازي اورجينال(الان بيشتر باندل هاي Forza Motor Sport 3 و فاينال فانتزي 13 هست)425 تا 450 هزار تومان
پ.ن:يه مدل جديد هم داره مياد كه هنوز معلوم نيست كي به ايران برسه و آيا كپي خور بشه يا نه.
به نظر من اگه محدوديت بودجه نداريد سوپر اليت بگيريد.
2.بله مياد.احتمالا تا 4-5 سال يا بيشتر براش مياد و جديدا يكي از مايكرو سافتي ها هم گفته Xbox تازه نيمه عمرش هست.
3.در مدل هاي جاسپر مشكل 3 چراغ قرمز تا حد زيادي كم شده و تا حدي كه تغريبا ديگه اين مشكل وجود نداره.مشكل توي سري فالكون و زفير وجود داشت والان اگه از غروشنده معتبر خريد كنيد بعيده بهتون بندازه.
ار روي تاريخ سخت كنسول ميشه فهميد كه جاسپر هست يا نه.تاريخ كنسول بايد 2009 به بعد باشه.
4.سچدر مورد لود سريع تر نميتونم نظر بدم ولي PES و رزيدنت اويل 5 داره اما God of War‌نداره.
5.بين 2500 تا 4000 هزار تومان
6.هارد داره ولي باراي بازي كردن از روي هارد فقط اول بازي ديسك ميخواد و بعد از اون ديگه از ديسك استفاده نميكنه.خريد Xbox هارد دار به عمر كنسول هم اضافه ميكنه و گفته ميشه تقريبا 30 درصد كنسول خنك تر ميمونه وقتي بازي از روي هارد انجام ميشه.
7.گرافيك بازي هاي كه هر دو كنسول دارن تغريبا يكي هست و تفاوت چنداني نداره.
موفق باشيد.

سلام دوستان

چند تا سوال داشتم :

با تشكر
دوست عزیز من هم X360 رو پیشنهاد میکنم. منم دقیقا مشکل شمارو داشتم. منظورم گرونیه بازی هاست.

اولش از خرید X360 میترسیدم ولی الن میبینم که واقعا کنسوله خوبیه. گر چه من دارم به خاطر gow 3

میفروشمش.

Back