راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

سلام
دوستان یه سوال دیگه :
با این یه ماه اکانت gold چه کارهایی میشه آنلاین کرد؟ اگر من بازی نداشته باشم با کنسول خالی رو اینترنت چه کارهایی میتونم بکنم؟ آیا میشه بازی آنلاین انجام داد؟ آیا محدودیت داره؟ آیا حتما باید بازی رو خزیده باشم که بشه آنلاین بازی کرد؟ آیا میشه بازی رایگان دانلود کرد؟ آیا موزیک و آلبوم هم میشه دانلود کرد با xbox ؟ بعد که silver شدم چه کارهایی میشه کرد؟
ممنون میشم اگر کمی توضیح بدید. راستش من تصمیم گرفتم همون سری حدید slim رو بخرم و مطمئنم چند ماه اول هیچ بازی نخواهم داشت برای بازی کردن(به دلیل کپی خور نبودن). میخوام از اونجایی که دستگاه اوریجینال هست نهایت استفاده آنلاین رو ببرم.

ممنونم

میشه انلاین بازی کرد،از امکاناتی که توی XBOXLIVE هست میشه استفاده کرد،بازی کپی بخر به شرط اینکه شرایط مناسب لایو رو داشته باشه،تو بخش XBOX LIVE خلیل کاملا توضیح داده،مو به مو .برای دانلود بازی،فیلم،موزیک ویدئو(موزیک نداره فعلا،ولی در اپدیت جدید ZONE هم به لایو میاد)برای هرکدوم از اینا هم باید اکانتشش رو داشته باشی و حق اشتراک بدی،برای دانلود بازی هم باید Microsoft pointبخری(واحد پولی برای خرید از لایو)انلاین چیز خاصی دستگیرت نمیه بدون بازی،اونم تو ایران،میتونی پول بدی بازی ارکید بخری و دانلود کنی،بازی های اوجینا هم کم و بیش پیدا میشن،یکی بخر خودت رو سرگرم کن

دیسک ها 9 گیگ هست فک کنم!
پس من حداکثر رو گفتم دوست من!
9 گیگ نیست،چیزی در نقطه اوج 8.4 هست، اون 8.4 هم تو دو لایه پر میشه ،موقع نصب توی هارد هم همونطور که دوستمون گفتن بیشتر از 6.8 گیگ فضا نمیگیره

میشه انلاین بازی کرد،از امکاناتی که توی XBOXLIVE هست میشه استفاده کرد،بازی کپی بخر به شرط اینکه شرایط مناسب لایو رو داشته باشه،تو بخش XBOX LIVE خلیل کاملا توضیح داده،مو به مو .برای دانلود بازی،فیلم،موزیک ویدئو(موزیک نداره فعلا،ولی در اپدیت جدید ZONE هم به لایو میاد)برای هرکدوم از اینا هم باید اکانتشش رو داشته باشی و حق اشتراک بدی،برای دانلود بازی هم باید Microsoft pointبخری(واحد پولی برای خرید از لایو)انلاین چیز خاصی دستگیرت نمیه بدون بازی،اونم تو ایران،میتونی پول بدی بازی ارکید بخری و دانلود کنی،بازی های اوجینا هم کم و بیش پیدا میشن،یکی بخر خودت رو سرگرم کن

9 گیگ نیست،چیزی در نقطه اوج 8.4 هست، اون 8.4 هم تو دو لایه پر میشه ،موقع نصب توی هارد هم همونطور که دوستمون گفتن بیشتر از 6.8 گیگ فضا نمیگیره
ببخشید یک سوال داشتم
قیمت بازی های اورجینال xbox360 الان تو بازار چنده؟

فرق بازی های NTSC

PAL
و...
چیه؟؟؟؟؟
قفل منطقه ای هست(Region-ریجن) مناطق اروپا و میدل است یا همون خاور میانه میشه PAL هست-اسیای شرقی Ntsc-j و امریکا Ntsc -Uc
کنسولهای ایران همگی پال هستند - باید بازی هایی که تهیه میکنی،یا پال باشه یا فری
که بهتر از بقیه ریجن ها گیر میاد
ببخشید یک سوال داشتم
قیمت بازی های اورجینال xbox360 الان تو بازار چنده؟
قیمت جهانیش 60 دلار هست ولی تو ایران به بد بختی گیر میاد و باید سمته 75 -80 بدی تا برات از اونور بیارن

قيمت

سلام دوستان چندتا سوال دارم

1_آيا اين اركيد و اليت كه تو بازار هست كه كپي خورن يا بايد خودمون كپي خورش كنيم و هزينه كپي خور كردن چقدره

2_آيا هردو هارد دارن (اركيد و اليت)

3_تو جعبشون چندتا دسته هست قيمت دسته بي سيم و با سيم چقدره
4_آيا تو اين مدلا مشكل سه چراغ حل شده يا هنوز هست
5_معلوم هست با هر كدوم از مدلا ميشه روزي چند ساعت بازي كرد
6_از كجا بخرم بهتره
ببخشيد سوالام مبتديانه هست زياد حرفه اي نيستم

1- كپي خورن
2-بله دارن ميزانش فرق ميكنه اليت بيشتره
3-تو جعبه يك دونه تفاوت قيمت هم فكر كنم 10-15
4-به طور كامل نه اگه زياد بازي نكني برات ميمونه
5- تويك اليت جاسپر با فن اضافه بگير روزي 7 ساعت بازي كن

سلام دوستان چندتا سوال دارم

1_آيا اين اركيد و اليت كه تو بازار هست كه كپي خورن يا بايد خودمون كپي خورش كنيم و هزينه كپي خور كردن چقدره

2_آيا هردو هارد دارن (اركيد و اليت)

3_تو جعبشون چندتا دسته هست قيمت دسته بي سيم و با سيم چقدره
4_آيا تو اين مدلا مشكل سه چراغ حل شده يا هنوز هست
5_معلوم هست با هر كدوم از مدلا ميشه روزي چند ساعت بازي كرد
6_از كجا بخرم بهتره
ببخشيد سوالام مبتديانه هست زياد حرفه اي نيستم

1-اکثرا خود فروشنده کپی خور میکنه

2- خیر! هارد الیت 120 است و آرکید هارد نداره

3-یک دسته توی جعبه هست و قمیت دسته بیسیم حدود 40 تومنه

4-مشکل سه چراغ حله شما جای نامناسب نزاری هیچیش نمیشه

5-فن من و این چرتوپرتا مال مادربرد های قدیم هست جاسپر اینا رو نمیخواد و بین مدل ها هم تفاوتی نیست

6-اینو دوستان کمکت کنن بهتره من خیلی نمیدونم

سلام دوستان این سوالی که میخوام بکنم میدونم به اینجا ربطی نداره ولی شرمنده دیگه

یه کنسول تو بازارچه پی تی هست که ارور 71 داده آیا ارزش خرید داره؟ قابل تعمیر هست ؟ اگه تعمیر بشه مشکلی پیش نمیاد؟( من زیاد نمیخوام بازی کنم در حد روزی 3 ساعت) همه چی با خودش داره قیمت پایم 80 تومنه که من 85 پیشنهاد دادم ممنون میشم کمکم کنید >:d<

ببخشید میشه با بازی های کپی انلاین بازی کردش ( با الیت ) ؟ ایا بن می شیم ؟
شما باید فریمور کنسول LT باشه و همین طور نکات امنیتی در دیسکتون رعایت شده باشه!
برای اینکه از امنیت دیسکتون مطلع بشید به این تاپیک مراجعه کنید:

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=27815

سلان دوستان، میشه تفاوت هاردهای هک شده و اورجینال رو توضیح بدین.
فتحی 250 رو میده 110 تومن و (DC)دی سی 250 رو میده 185 تومن. یعنی 110 تومنیه هک شدس و 185 تومنیه اصله؟*
یعنی می ارزه 75 تومن بیشتر بدم که اصلی بگیرم؟
پیشاپیش از راهنماییتون متشکرم:thanks:

سلان دوستان، میشه تفاوت هاردهای هک شده و اورجینال رو توضیح بدین.
فتحی 250 رو میده 110 تومن و (DC)دی سی 250 رو میده 185 تومن. یعنی 110 تومنیه هک شدس و 185 تومنیه اصله؟*
یعنی می ارزه 75 تومن بیشتر بدم که اصلی بگیرم؟
پیشاپیش از راهنماییتون متشکرم:thanks:
هاردهای هک شده،از مدل های هارد های بی کیفیت هست(اونهایی که فتحی داره،من یه 120 گیگ برای رفیقم خریدم 3 ماهه سوخت!)الان یه 120 اورجینال خریده -6ماهی میشه براش عالی کار میکنه.
هاردهای هک شده فقط وسترن هاش خوبه.که باید به یکی که میفروشه سفارش بدی برات درست کنه-یا خودت هارد بخری و درست کنی.

هارد های اورجینال هم که قیمتش بالاتره،اگه تونستی یه 120 گیگ بگیر سمت 110 -120 تومنه اورجینالش.

هاردهای هک شده،از مدل های هارد های بی کیفیت هست(اونهایی که فتحی داره،من یه 120 گیگ برای رفیقم خریدم 3 ماهه سوخت!)الان یه 120 اورجینال خریده -6ماهی میشه براش عالی کار میکنه.
هاردهای هک شده فقط وسترن هاش خوبه.که باید به یکی که میفروشه سفارش بدی برات درست کنه-یا خودت هارد بخری و درست کنی.

هارد های اورجینال هم که قیمتش بالاتره،اگه تونستی یه 120 گیگ بگیر سمت 110 -120 تومنه اورجینالش.

دوست عزیز خیلی ممنون از راهنمایی کاملتون ، فقط اگه جایی رو میشناسید که اصلی میفروشه به منم بگید یا جایی که دوستتون ازش هارد اصلی خریده؟>:d<

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or