راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

سلام دوستان
من مونده بودم كه پلي 3 بخرم يا ايكس باكس

و دوستان بيشترشون گفتن كه چون وضعيت مالي من خوب نيست بهتره كه ايكس باكس بگيرم

چند تا سوال داشتم :

1- كدوم مدلش بهتره و قيمتش چنده ؟ ( من هيچ اطلاعاتي ندارم لطفا كامل راهنمايي كنيد )

2- آيا هنوز هم براش بازي جديد مياد و تا كي براش بازي جديد مياد و به قول خودمون تا كي ساپورت خواهد شد

3- آيا مشكل داغ كردن و يا نمي دونم ميگن سه چراغه ميشه و به جاي بخاري و اجاق گاز هم مي توني استفاده كني از بس كه داغ ميكنه ،

آيا اين مشكلات در مدل هاي جديد حل شده يا نه و اگه حل شده تو كدوم مدل ها حل شده و من چه جوري بايد تشخيص بدم كه دقيقا همون مدله و يه چيزه ديگه رو برام قالب نكنن

در ضمن من كمي بي سليقه هستم واسه همين مدلي رو بگيد كه دست من دووم بياره

4- من در چندين سايت خوندم كه در بيشتر مقايسه هاي گرافيكي بين بازي ها و سرعت لود شدن ايكس باكس خيلي سر تر بود ،

آيا اين روند فعلي هست و بازي هايي مثل فوتبال كونامي و يا رزيدنت اويل و گاد آف وار رو داره يا نه ؟

5- بازي هاي ايكس باكس چنده ؟

6- آيا ميشه به ايكس باكس هارد وصل كرد تا هنگام اجراي بازي ديگه سي نذاريم تو دستگاه تا لنز دستگاه عمر بليشتري داشته باشه يا نه ؟

7- گرافيك بازي هاش واقعا از پلي 3 بهتره يا نه ؟ من تا به حال پلي 3 رو بازي كردم ولي متاسفانه سعادت آشنايي با ايكس باكس رو نداشتم واسه همين مي پرسم

مي دونم كه سوال هام زياد شد ولي خواهش مي كنم كه بي زحمت به همشون و به طور كامل جواب بديد تا من رو از دو راهي در بياريد خودتون

كه مي دونيد اكثر فروشنده ها هم حرف راست نمي گن واسه همين شما مي تونيد بهترين راهنمايي رو براي من داشته باشيد

با تشكر
1)دو مدل داره!
الیت که سیاه هست و با هارد 120 گیگ!
آرکید که سفید هست و هارد داخلی داره و هارد خارجی نداره(می تونی براش هارد بگیری)
اما یه مدل دیگه هم هست به نام سوپر الیت که باندل بازی هاست یعنی یه بازی اورجینال مطابق با باندل داره!هاردشون هم معمولا 250 گیگ هست!بعضی هاشون هم مثل باندل Splinter Cell یه دسته اضافه هم دارن!
قیمت آرکید 285 و قیمت الیت 370 و اینا ست!
قیمت سوپر الیت 400 به بالاست!
اگه لایو و آنلاین بازی کردن می خوای و مدت بازی هات زیاده و می خوای لنز کنسولت عمر کنه الیت بگیر!
اگه می خوای هر روز قیمت دستت باشه به این تاپیک مراجعه کن:

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=2703&page=272

2)بله!در حال حاظر خب 360 و PS3 نسل فعلی هستند و تا وقتی که کنسول جدید نیاد برای این دو کنسول بازی میاد!

3)هر وسیله ای الکتریکی اگه باهاش خوب رفتار نکنی بدیهی که خراب میشه!اما تو 360 مشکل به حداقل رسیده و با خیال راحت اگه جاسپر باشه با کمی رعایت(مثل تهویه ی خوب و زمان استراحت استاندار برای کنسول)مشکلی پیش نمیاد!

4)بازی های انحصاری کنسول های دیگه برای 360 نمیاد!مثل همین God Of War که انحصار PS هست!

5)بستگی به دیسک و انصاف فروشنده داره!
از 2 تومن هست تا 5 تومن!

6)چه هارد داشته باشید چه نه باید دیسک رو بذارید!

7)کمی تو بازی مولتی شفافیت بهتری داره!البته تو بیشتر بازی ها!

سلام دوستان
من مونده بودم كه پلي 3 بخرم يا ايكس باكس

و دوستان بيشترشون گفتن كه چون وضعيت مالي من خوب نيست بهتره كه ايكس باكس بگيرم

چند تا سوال داشتم :

1- كدوم مدلش بهتره و قيمتش چنده ؟ ( من هيچ اطلاعاتي ندارم لطفا كامل راهنمايي كنيد )

2- آيا هنوز هم براش بازي جديد مياد و تا كي براش بازي جديد مياد و به قول خودمون تا كي ساپورت خواهد شد

3- آيا مشكل داغ كردن و يا نمي دونم ميگن سه چراغه ميشه و به جاي بخاري و اجاق گاز هم مي توني استفاده كني از بس كه داغ ميكنه ،

آيا اين مشكلات در مدل هاي جديد حل شده يا نه و اگه حل شده تو كدوم مدل ها حل شده و من چه جوري بايد تشخيص بدم كه دقيقا همون مدله و يه چيزه ديگه رو برام قالب نكنن

در ضمن من كمي بي سليقه هستم واسه همين مدلي رو بگيد كه دست من دووم بياره

4- من در چندين سايت خوندم كه در بيشتر مقايسه هاي گرافيكي بين بازي ها و سرعت لود شدن ايكس باكس خيلي سر تر بود ،

آيا اين روند فعلي هست و بازي هايي مثل فوتبال كونامي و يا رزيدنت اويل و گاد آف وار رو داره يا نه ؟

5- بازي هاي ايكس باكس چنده ؟

6- آيا ميشه به ايكس باكس هارد وصل كرد تا هنگام اجراي بازي ديگه سي نذاريم تو دستگاه تا لنز دستگاه عمر بليشتري داشته باشه يا نه ؟

7- گرافيك بازي هاش واقعا از پلي 3 بهتره يا نه ؟ من تا به حال پلي 3 رو بازي كردم ولي متاسفانه سعادت آشنايي با ايكس باكس رو نداشتم واسه همين مي پرسم

مي دونم كه سوال هام زياد شد ولي خواهش مي كنم كه بي زحمت به همشون و به طور كامل جواب بديد تا من رو از دو راهي در بياريد خودتون

كه مي دونيد اكثر فروشنده ها هم حرف راست نمي گن واسه همين شما مي تونيد بهترين راهنمايي رو براي من داشته باشيد

با تشكر

ببین داداش شما اومدی یه user درست کردی فقط برا این سوال ها و این سوال ها هزار بار تکرار شده اصلا مدل ما ایرانی ها اینطوری نمیشه کاریش کرد و در اصطلاح ... هستیم و نمیشه چیزی به جاش گذاشت اگه میشد میزاشتم ( در اصطلاح تنبل )

ولی برا اینکه دوباره تکرار شه میگم .
امیدوارم دیگه کسی نپرسه .

1 - همه مدل ها از نظر سخت افزار و مراحل ساخت یک پیچ هم فرق ندارن و الان سه مدل تو بازار هست مدل اول آرکید هست و یک دستگاه سفید و یک دسته و مدل دوم دستگاه سیاه رنگ و 120 هاردش و یک دسته و مدل سوم سوپر الات هاردش 250 و رنگ سیاه و 2 دسته .
برا قیمت زنگ بزن اینجا : فروشگاه سونی 33964937

2 - بله داداش میاد و بازیهاش بیشتر از کامپیوتر هست و بازی های درست حسابی و با این همه خوبی حالا حالا ها ساپورت میشه نگران اون نباش میتونی بعد از خودت بدی بچت تا زمان اون هم ساپورته .

3 - این مدل مال زمان برد های فالکون هست ولی الان برد های جاسپر اومده که تا حد زیادی مشکل حل شده و شما حواست باشه تاریخ ساخت کنسول که پشنش زده بعد 2009 باشه
و آداپتور 150 w باشه . بالاخره وصیله برقیه هر چی بگیری باید حواست جم باشه

4 - حتما بوده دیگه . بله از نظر سرع و اینا و گرافیک عالی هست
گاد آف وار که مال ps3 هست ولی بازی های خیلی سر تر از اون داره که اگه اونا رو بازی کنی اون اصلا از یادت میره

5 - 3 . 4 تومان

6 - هاد بله . تو دو مدل الیت و سوپر هارد داره و میشه بازی رو نصب کرد ولی موقع اجرا سی دی باید تو دستگاه باشه ولی از استحلاک دستگاه کم میشه در حد زیادی

7 - بله . برابری میکنه شاید بهتر در بعضی جاها

و اینکه فکر ps3 رو از سرت بیرون کن و اگه میخوای بخری سریع تر و فردا هم دیره
ولی مدل جدید اومده به نام اسلیم که اگه بخوای بخری گرون تره و باید کم کمش 3 ماه صبر کنی و با این مدل اسلیم و پروژه ناتال یا کنیکت دیگه همون طور که میبینید همه ps3 دار ها رفتن نیست دیگه ( فک کنم رفتن ps3 رو بفروشن ) =))

امیدوارم دیگه این سوال ها تکرار نشه
با تشکر از همه برو بچ بازی سنتر

1)دو مدل داره!
اما یه مدل دیگه هم هست به نام سوپر الیت که باندل بازی هاست یعنی یه بازی اورجینال مطابق با باندل داره!هاردشون هم معمولا 250 گیگ هست!بعضی هاشون هم مثل باندل Splinter Cell یه دسته اضافه هم دارن!

همشون دو دسته دارن در سوپر الیت

یک نفر سوال کرد 60 نفر جواب دادن:دی دوستان ممنون از همتون،ولی قبل از ارسال اگه خواستید پاسخ گویی کنید یه Refresh آنجام بدید و مطمئن بشید که پاسخ داده نشده.ممنون از همتون

امیدوارم دیگه کسی سوال نپرسه ( تکراری باشه سوالش )

حالا من گیر کردم

از این معمولی ها بگیرم یا صبر کنم slime ???

امیدوارم دیگه کسی سوال نپرسه ( تکراری باشه سوالش )

حالا من گیر کردم

از این معمولی ها بگیرم یا صبر کنم slime ???
اینو تو تاپیک راهنمایی خرید xbox بپرس- صد در صد - معمولی بگیر- اسلیم بیاد قیمتش بالای 450 هست!کپی خور هم که نشده!پس نمیصرفه-

اینو الان بگی که دو روز دیگه قیمتش تا 335 هم میره بالا

دوستان بابت راهنمايي هاتون ممنونم

با اين اوصاف فكر كنم از تمام كنسول هاي موجود [FONT=arial, helvetica, sans-serif]Xbox 360 Elite Jasper بهترين گزينه مي تونه براي من باشه

فقط گفتيد كه 120 گيگ داره ، توش چند تا بازي جا ميگيره ؟

و يكي هم گفتيد كه يه دسته داره ، بعدا خودم هم مي تونم يه دسته ديگه بگيرم تا بشه دو نفري بازي كرد ؟ يا كلا فقط اينها يك نفري

هستن؟ قيمت دسته چنده ؟ چون من در حال حاضر تقريبا 350 تومن پول دارم مي خوام از همه نظر سبك سنگين كنم بعدا برم تا بعد

از خريد پشيمون نشم پس موقع خريد :

1- به سالش نگاه كنم كه بعد از 2009 باشه

2- 150W باشه آداپتورش

مورد ديگه اي نيست كه در زمان خريد نياز به تست و بررسي داشته باشه ؟

[/FONT]

یک نفر سوال کرد 60 نفر جواب دادن:دی دوستان ممنون از همتون،ولی قبل از ارسال اگه خواستید پاسخ گویی کنید یه Refresh آنجام بدید و مطمئن بشید که پاسخ داده نشده.ممنون از همتون
واقعا دم همتون گرم
فروم به اين ميگن
فرومهايي هستن كه يه سوال مي كني يه هفته بعد مياي ميبيني يه نفر هم جواب نداده
دست همتون درد نكنه :-*>:d<

دوستان بابت راهنمايي هاتون ممنونم

با اين اوصاف فكر كنم از تمام كنسول هاي موجود [FONT=arial, helvetica, sans-serif]Xbox 360 Elite Jasper بهترين گزينه مي تونه براي من باشه

فقط گفتيد كه 120 گيگ داره ، توش چند تا بازي جا ميگيره ؟

و يكي هم گفتيد كه يه دسته داره ، بعدا خودم هم مي تونم يه دسته ديگه بگيرم تا بشه دو نفري بازي كرد ؟ يا كلا فقط اينها يك نفري

هستن؟ قيمت دسته چنده ؟ چون من در حال حاضر تقريبا 350 تومن پول دارم مي خوام از همه نظر سبك سنگين كنم بعدا برم تا بعد

از خريد پشيمون نشم پس موقع خريد :

1- به سالش نگاه كنم كه بعد از 2009 باشه

2- 150W باشه آداپتورش

مورد ديگه اي نيست كه در زمان خريد نياز به تست و بررسي داشته باشه ؟

[/FONT]

هر بازی حداکثر 9 گیگ هست!
فکر کنم 10 بازی رو جا بگیره!
بله یه دسته داره دسته هم تا سه تای دیگه میشه بش وصل کرد!
دسته های سیم دار 30 تومن به بالا و دسته های بی سیم 40 تومن به بالا هستند!
همین دو مورد کافیه!

1)دو مدل داره!

همشون دو دسته دارن در سوپر الیت

سلام
نیمرو جان اون 512 مگو هارد بهش نمیگن
بهش میگن حافظه داخلی
اخه به طرف میگی هارد رقم بالایی تو مخش میاد

آخرین ویرایش:
هر بازی حداکثر 9 گیگ هست!
فکر کنم 10 بازی رو جا بگیره!
بله یه دسته داره دسته هم تا سه تای دیگه میشه بش وصل کرد!
دسته های سیم دار 30 تومن به بالا و دسته های بی سیم 40 تومن به بالا هستند!
همین دو مورد کافیه!

سلام دوسته من
درسته حجم دیسک میتونه تا نه گیگ باشه
ولی با ابدیتا جدید بیشترین حمی که تو هارد توسط بازی گرفته شده 6.8 گیگ بوده

سلام
دوستان یه سوال دیگه :
با این یه ماه اکانت gold چه کارهایی میشه آنلاین کرد؟ اگر من بازی نداشته باشم با کنسول خالی رو اینترنت چه کارهایی میتونم بکنم؟ آیا میشه بازی آنلاین انجام داد؟ آیا محدودیت داره؟ آیا حتما باید بازی رو خزیده باشم که بشه آنلاین بازی کرد؟ آیا میشه بازی رایگان دانلود کرد؟ آیا موزیک و آلبوم هم میشه دانلود کرد با xbox ؟ بعد که silver شدم چه کارهایی میشه کرد؟
ممنون میشم اگر کمی توضیح بدید. راستش من تصمیم گرفتم همون سری حدید slim رو بخرم و مطمئنم چند ماه اول هیچ بازی نخواهم داشت برای بازی کردن(به دلیل کپی خور نبودن). میخوام از اونجایی که دستگاه اوریجینال هست نهایت استفاده آنلاین رو ببرم.

ممنونم

سلام دوسته من
درسته حجم دیسک میتونه تا نه گیگ باشه
ولی با ابدیتا جدید بیشترین حمی که تو هارد توسط بازی گرفته شده 6.8 گیگ بوده
دیسک ها 9 گیگ هست فک کنم!
پس من حداکثر رو گفتم دوست من!

دیسک ها 9 گیگ هست فک کنم!
پس من حداکثر رو گفتم دوست من!

سلام
نه ببین
اصلا حجم روی دیسک ربطی به حجمی که بازی روی هارد میگیره نداره
ینی مثلا اگه دی وی دی نه گیگ پر باشه نهایتا روی هارد 6.8 گیگ جا میگیره