راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

دیسک که شکلش فرقی نمیکنه:biggrin1: دیسک دیسکه دیگه فقط چون این دیسکا فول استیلف نیستن میگن کسانی که لایو باز هستن از این دیسکا استفاده نکنن!

لطفا جواب منم بدید.اگه ندید دائم سوالاتم بیشتر میشه ها:biggrin1:.یه سوال هم برام پیش اومد رژین دستگاه من j هست و چند تا بازی پال رو هم اجرا کردم اما وقتی کشتی کج 2009سوپر استارزهای قدیمی رو گذاشتم پیغام داد که دیسک رو اشتباه گذاشتید چرا؟:eek::confused: ممکنه به خاطر اینکه آبدیت جدید رو من ندارم باشه؟

آقای
capitanrayan دیدید که یک هفته پیش یه سوال کردم کسی جواب نداد بعد میاید تو تاپیکی که درست کردم میگید این حا جواب میدن پس کو؟؟؟؟؟؟؟

و ای Police _ 110
شما که میگی نیازی نبود و زرتو زرت تاپیک قفل میکنی کسی که ناظم انجمن میشه وقتی یه تاپیک زده میشه و تو اون تاپیک چند سوال پرسیده میشه وقتی ناظم تاپیک رو قفل و به جای دیگه راهنمایی میکنه مسئول بی جوابی این چنینی هست.(نه فقط ناظم بودن خودش رو به رخ دیگران بکشه)مگه سوالات من خیلی سخت بود ؟یا تخصصی بود ؟اما گویا اینجا حال جواب دادن رو ندارن .تو قسمت psp هم همین کارو کردی و من بدون جواب موندم اما کاربران پرمیوم راحت تر میتونن تاپیک بزنن و جواب سوالاشون رو بگیرن اما ما...به دوستان جسارت نشه روی حرف من آقای پلیس بود

یعنی میشه یک هارد اکسترنال رو با USB به 360 وصل کرد و مثل USB FLASH MEMORY هست کاراییش یا بیشتر ، کمتره؟
ميشه وصل كرد. كارايش هم عين فلش مموري هست .ميتوني فيلم و صوت بريزي.
رو فرمت ntfs هم كار نمي كنه و بايد fat باشه .
تو همين انجمن هم طريقه ساختش رو ديدم. يه سرچي كني پيدا ميشه.

سلام
میخوام یه Arcade بخرم و یه سوال کوچیک برام پیش اومده :cheesygri
حافظه داخلی arcade تقریبا 256 mb درسته ؟ خوب حالا این 256 مگابایت چه تعداد Save Game توش جا میشه ؟ مثلا 5 تا میشه Save کرد ؟ و اگه روش Dashboard جدید رو نصب کنم چقدر حافظه برای save میمونه ؟ :confused: منظورم بدون هارد هست ;)
با تشکر :love:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or