راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
شما فنتو 12 ولت کن و sdm رو روش انجام بده کنسول هم جایی بزار که دور و اطرافش باز باشه از 24 ساعت 24 ساعتشو بازی کن هیچی نمیشه
میشه آموزش این دو تا کار رو لینکش رو بگذارید؟
sdm چیه؟
12 ولت کردن فن چطوریه ؟ خیلی مشکله؟

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اول باید عضو پرمیوم باشید البته!
این لینک 12 ولت کردن
اینم sdm
البته یه مرحله هم بریدن قاب پشت فنها هست که اونم خیلی مهمه!
شاید در مرحله اول بترسید پس پیشنهاد میکنم 12 ولت رو بدین یکی از مغازه ها انجام بدن ولی بقیه کارها رو چون این آموزش منحصر به فرده و کسی بلد نیست(و در ضمن خیلی هم آسونه)خودتون انجام بدین!

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
میشه آموزش این دو تا کار رو لینکش رو بگذارید؟
sdm چیه؟
12 ولت کردن فن چطوریه ؟ خیلی مشکله؟
بعد اگه این کار ها رو انجام ندیم چی میشه؟(چون تو استان ما هیچکی این کاره نیست)
من یه گیمنت رو میشناسم که یه پرمیوم فالکون داره.روزی حدود 5 ساعت صبح و 4 ساعت هم بعد از ظهر باهاش بازی میکنن. العان حدود 3 ساله که سالم و بدون هیچ چراغی داره کار میکنه!خیلی هم خفن.:biggrin1:
جاسپر هم فکر نکنم این کار ها رو لازم داشته باشه.چون حیف میشه بزنی داغون کنیش برا 12 ولت کردن. حالا من زیاد استفاده نمیکنم در روز.خیلی خیلی زیادش حدود 4 ساعت صبح و 4 ساعت هم بعد از ظهره.
بعد رو حالت داشبورد که میگن چه جوری باید قرار بدیم؟اصلا چی هست ؟(منظورم اینه که چی کار میکنه؟)

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
من یه گیمنت رو میشناسم که یه پرمیوم فالکون داره.روزی حدود 5 ساعت صبح و 4 ساعت هم بعد از ظهر باهاش بازی میکنن. العان حدود 3 ساله که سالم و بدون هیچ چراغی داره کار میکنه!خیلی هم خفن.:biggrin1:
فالکون 1 سال و نیم پیش اومده-
احتمالا ایشون چند بار کنسول رو عوض کرده-چون در تهران هم اینطور هست- البته وقتی اونها میخرند همه بلایی سرش میارند!!!

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
فالکون 1 سال و نیم پیش اومده-
احتمالا ایشون چند بار کنسول رو عوض کرده-چون در تهران هم اینطور هست- البته وقتی اونها میخرند همه بلایی سرش میارند!!!
راست میگی ها ;)
ببخشید من اشتباه محاسبه کردم.چون من وقتی آخرای سال سوم راهنمایی بودم اون داشت.تا العان که دوم دبیرستان هستم هنوز همون رو داره!حدود 1.5-2ساله دقیق نمی دونم.می گفت که براش 600 پول داده!!!!!!!!!!!!!!
پشتش یه جوراییه.چون بهش یه چیزایی وصل کرده. شاید فردا رفتم نگاه کردم و ازش پرسیدم چیکار کرده!!

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
خیلی برام عجیبه حدود 2 ساعت و نیم داشتم بازی میکردم
بعد دستم بردم پشت کنسول متوجه شدم مقدار کمی دستگاه گرم شده برای اطمینان خاموشش کردم
بعد از 10 دقیقه دوباره با دستم دمای اطراف کنسول مخصوصا سمت فن چک کردم و دیدم خنک خنکه.....
من شنیده بودم که هر 2 ساعت بازی 3 ساعت باید دستگاه خاموش باشه..........
با توجه به این اگر بیشتر از 2 ساعت بازی کردم می تونم دستگاه همون 10_15 دقیقه خاموش کنم.؟!؟؟
بهتر نیست اصلا قاب دستگاه بردارم؟؟؟؟؟
اینطوری گرما راحت تر خارج میشه

آخرین ویرایش:

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
بعد دستم بردم پشت کنسول متوجه شدم مقدار کمی دستگاه گرم شده برای اطمینان خاموشش کردم
بعد از 10 دقیقه دوباره با دستم دمای اطراف کنسول مخصوصا سمت فن چک کردم و دیدم خنک خنکه.....
با توجه به این اگر بیشتر از 2 ساعت بازی کردم می تونم دستگاه همون 10_15 دقیقه خاموش کنم.؟!؟؟
فرق داره عزیز
اون گرما ربطی به گرمای داخلی کنسول نداره
یک مثال عامیانه میزارم:
شما اجاق گازتون رو 2 ساعت روشن کنید بعد 2 ساعت خاموش کنید
بعد 5 دقیقه دستتون رو بزارید نزدیک شعله گاز که خاموش کردید یک گرمایی احساس میکنید
بعد 10 دقیقه اصلا احساس نمیکنی
حالا دستت رو تماس بده :اونوقت میفهمی کنسولت چی میکشه
===================
البته به هیچ وجه کنسول رو نمیشه با گاز مقایشه کرد این فقط یک مثال عامیانه بود برای درک بهتر
که دیگه فکر نکنی دستت رو بزاری پشت کنسول و خنک بود دستگاه و تمام بردها کاملا خنک اند
تازه گرمای ظاهری که از دست زدن روی جسم حدودا میفهمی جدا
گرمای ویژه جسم هم هست که تا یک مدت تو جسم باقی میمونه و شما حس نمیکنی

آخرین ویرایش:

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,833
نام
رضا
بهتر نیست اصلا قاب دستگاه بردارم؟؟؟؟؟
اینطوری گرما راحت تر خارج میشه
برداشتن قاب کار اشتباهیه خیلی ها با این کار به نتیجه ای نرسیدن!
بهتره روش ها کولینگ مثل 12 ولت و ایکس کلمپ و... رو انجام بدی..

erfan poet

کاربر سایت
Oct 13, 2008
115
نام
عرفان
من از یه بنده خدایی یه هارد 20 خریدم اما وقتی زدم به دستگاه و فورمت کردم اما فضای خالی رو 13 گیگ میزد .. سرم کلاه که نرفته ؟؟؟ یا کلا همینجوری هستن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
منم دقیقا این مشکل رو دارم من دفه اول جی تی ای 4 رو ریختم و بعد resident evil 5 رو بعد پشیمون شدم هردوشونو پاک کردم و الان جی تی ای رو ریختم اما دیگه جا نشد resident رو بریزم چرا؟

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
شما -از منو ستینگ برو توی مموری از اونجا- کلیه تجهیزات بازی رو پاک کن-
شاید حجم سیو هات کمو زیاد شده!!!
-
چون 13 گیگ بیشتر فضا ندارید- بهتر هست که یک بازی بیشتر نصب نکنید!!!
خود GTAو اویل هر کدوم نزدیک 6 تا 7 گیگ حجم دارند!!!
-
کلا همون 1 بازی رو توی هارد نگه دارید که بیشتر باهاش بازی میکنید- و بیشتر به لنز فشار بیاره

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
دوستان الان من میخوام سومین 360تم رو بگیرم اما با ترس ولرز نمیدونم دیگه اعتماد کنم یا نه سر 2تا اولی اشکم در اومد خدا میدونه چقدر الکی ضرر کردم. حالا میخوام جاسپرش رو بگیرم . ولی وقتی گرفتم حد اکثر 3 ساعت بدونه استراحت هر بار میخوام باهاش بازی کنم.حالا مشکلی ندارند از این نظر و 3چراغه شدن جاسپرا؟

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
منم یه فالکون سه چراغه کردم الان میخوام جاسپر بخرم.

مثل اینکه تا الان هیچکس توی سایت جاسپرش سه لامپه نشده.

من اگه بودم یه جاسپر نو میخریدم و اصلا دست دوم نمیخریدم.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
دوستان الان من میخوام سومین 360تم رو بگیرم اما با ترس ولرز نمیدونم دیگه اعتماد کنم یا نه سر 2تا اولی اشکم در اومد خدا میدونه چقدر الکی ضرر کردم. حالا میخوام جاسپرش رو بگیرم . ولی وقتی گرفتم حد اکثر 3 ساعت بدونه استراحت هر بار میخوام باهاش بازی کنم.حالا مشکلی ندارند از این نظر و 3چراغه شدن جاسپرا؟

ببنید شما میتوانستید همان کنسول اولی خودتون رو تا الان داشته باشیدش
ولی به دلیل بی توجهی خودتون کنسول خراب شد، دقیقاً به دلیل بی توجهی که نسبت به کولینگ کنسول داشتید.

اگر فقط چندتا کار ساده رو انجام میدادید که حتی 10 هزار تومن هم نمی شد الان کنسول سالم بودش

به جایی اینکه دقیق بشوید که چقدر بازی کنید و چقدر استراحت بدید و همیشه چشمتان به ساعت باشد
میتوانید با تمام لذت با کنسول بازی کنید.

5 صفحه آخر این تاپیک رو بخوانید
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=8667&page=114

روش های کولینگ هم حتی برای جسپر پیشنهاد میشه برای اطمینان بیشتر و استفاده بهتر، برروی حالت MAX کولینگ کنسول.!

اصلا هم از حالت چقدر بازی کنم، چقدر استراحت بدم کلاً خارج بشید
اگر این کارها سودی داشت الان اون دو تا کنسول سالم بودند.!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر