راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

ببینم اگه من برم تو آلمان صاف تو فروشگاه ماکروسافت یه elite بخرم:

1-ریجنش چی میشه؟

2-هر مدل و هر ساختی و هر تاریخ ساختی باشه تو ایران راحت و کامل کپی خور میشه؟

3-زبون کنسول و ... آلمانیه یا میشه اینگیلیسی کرد؟

سلام

من می خوام یه پرمیوم 60 گیگی با برد جاسبر بگیرم.تو این گرونی العان چقدر برام در میاد و اگه یه 20-25 روز دیگه بگیرم چند در میاد؟(ایا تا این مدت ارزون میشه؟)(اصلا تو ایران موجوده؟)
بعد من یه LG LCD TV 37 دارم که HDMI و خلاصه همچی ساپورته.آیا می تونم با این راحت و بدون نیاز به خرید هیچ کابلی بازی کنم؟(یعنی خود XBOX کابل HDMI داره؟)
ببخشید من یکم اطلاعاتم در این مورد ضعیفه برا همین سوالام خیلی زیاده.
یه سوال دیگه:blushing: من برا وصل کردن دستگاه به برق به چه قطعاتی نیاز پیدا می کنم؟(قیمتشون رو هم اگه میشه بنویسید؟)
ممنون از همگی

سلام

من می خوام یه پرمیوم 60 گیگی با برد جاسبر بگیرم.تو این گرونی العان چقدر برام در میاد و اگه یه 20-25 روز دیگه بگیرم چند در میاد؟(ایا تا این مدت ارزون میشه؟)(اصلا تو ایران موجوده؟)
بعد من یه LG LCD TV 37 دارم که HDMI و خلاصه همچی ساپورته.آیا می تونم با این راحت و بدون نیاز به خرید هیچ کابلی بازی کنم؟(یعنی خود XBOX کابل HDMI داره؟)
ببخشید من یکم اطلاعاتم در این مورد ضعیفه برا همین سوالام خیلی زیاده.
یه سوال دیگه:blushing: من برا وصل کردن دستگاه به برق به چه قطعاتی نیاز پیدا می کنم؟(قیمتشون رو هم اگه میشه بنویسید؟)
ممنون از همگی

1-میتونید به امضا بنده مراجعه کنید - بله همه ی پک ها الان موجوده - ارزون میشه ولی نه اونقدر max بشه 300

2-اگه پرمیوم میگیرید خیر باید یه کابل HDMI هم بگیرید که از 10 تومن هست تا 60 تومن

3-توی خود پک xbox آداپتور برای وصل کردن به برق هست

سلام
بهترین روش برای وصل کردن مانیتور زیر به x360 که صدا و تصویر با بهترین کیفیت دریافت شه چیه:
samsung 1931 bw
پیشا پیش از جوابتون ممنون
اگه اسم وسایلی رو که باید بخرم بگید ممنون میشم
بعد این مانیتور برای 360 جواب میده یا نه؟
یه جا شنیدم با ps3 مشکل داشته:

سلام
بهترین روش برای وصل کردن مانیتور زیر به x360 که صدا و تصویر با بهترین کیفیت دریافت شه چیه:
samsung 1931 bw
پیشا پیش از جوابتون ممنون
اگه اسم وسایلی رو که باید بخرم بگید ممنون میشم
بعد این مانیتور برای 360 جواب میده یا نه؟
یه جا شنیدم با ps3 مشکل داشته:

متاسفانه من نتونستم اطلاعات مربوط به مدل مانیتور شما رو پیدا کنم

شما بمن بگید ساخت چه سالیه و ایا ورودی HDMI داره یا نه که من بتونم راهنماییتون کنم

در مورد سوال دومتون من متوجه نمیشم وسایل برای چی؟ برای وصل کردن به مانیتور؟

سلام دوست عزیز
ورودی hdmi نداره ولی dvi داره

مشخصات:
SAMSUNG 1931 BW

Brand SAMSUNG

Type Monitor LCD

Model 1931BW

Aspect Ratio 16:10

Resolution 1440 x 900

Response Time 2 ms

hdcp support

Contrast Ratio 2000:1

Viewable Size 19INCH

Brightness 300 cd/m2

Pitch 0.285 mm

Color Depth 16.7 Million Colors

Dimension(W x H x D) 202 x 448 x 364 cm

=======================
منظورم از وسابل همون کابلهایی هست که لازمه

شما میتونین با یه تبدیل HDMI به DVI بازی ها رو با حداکثر کیفیتی که مانیتور اجازه میده بازی کنید

اگه پکی بجز elite میگیرید باید یه کابل HDMI و یه تبدیل DVI بگیرید اگر هم elite که کابل HDMI توش هست فقط باید یه تبدیل بگیرید

1-میتونید به امضا بنده مراجعه کنید - بله همه ی پک ها الان موجوده - ارزون میشه ولی نه اونقدر max بشه 300

2-اگه پرمیوم میگیرید خیر باید یه کابل HDMI هم بگیرید که از 10 تومن هست تا 60 تومن

3-توی خود پک xbox آداپتور برای وصل کردن به برق هست

پس شد یه کابل hdmi که 20-25 ت براش بدم خوبه نه؟(راستی 10 تومنی چی نداره که 60 ت داره؟یعنی کیفیتش جنسش بهتره یا نه؟می ارزه بگیریم؟)
بعد برد جاسبر با فالکون چه تفاوتی داره که اینقدر گرونه؟:confused:
راستی گفتید بعدا اگه ارزون بشه حداکثر 300 ت میشه؟(همین مدل رو گفتیم 300 میشه؟):confused:

آخرین ویرایش:
پس شد یه کابل hdmi که 20-25 ت براش بدم خوبه نه؟(راستی 10 تومنی چی نداره که 60 ت داره؟یعنی کیفیتش جنسش بهتره یا نه؟می ارزه بگیریم؟)
بعد برد جاسبر با فالکون چه تفاوتی داره که اینقدر گرونه؟:confused:
راستی گفتید بعدا اگه ارزون بشه حداکثر 300 ت میشه؟(همین مدل رو گفتیم 300 میشه؟):confused:

قیمت کابل به کیفیتشه مثلا کابلی که من از DVD player خودم به LCD وصل کردم 65 تومن قیمتشه اونقدر کیفیتش بالاس که حتی یه مقدار طلا هم توش بکار رفته برای کیفیت بالاتر ولی شما برای xbox حدود 25 بیشتر نده

جاسپر میگن دیگه اصلا سه چراغ نمیشه(مشکل حرارتی که موقع زیاد بازی کردن با فالکون پیش میاد) هرچند من کسی رو میشناسم که برد ایکس باکسش فالکونه روزی 10 ساعت بازی میکنه هیچ مشکلی هم تاحالا نداشته

بعد جاسپر 512 مگ رم داره (رم داخلی) که فالکون نداره (و با توجه به هارد 60 گیگی پرمیوم نیازی نیست)

خیر ارکید رو گفتم پرمیوم همین قیمتای توی امضامه مگر اینکه تا مهر ابان صبر کنید تا دوباره قیمتا مثل قیمتای microsoft بشه

البته یه راه دیگه هم دارید اونم اینکه از کسایی که قاچاق میکنن بخرید که در اون صورت قیمتا همون قیمتای توی امضای من (ماکروسافت) میشه که من فعلا دنبالشم چون خودم میخوام elite بخرم پیدا کردم اگر خواستید به شما یه پ خ میدم

قیمت کابل به کیفیتشه مثلا کابلی که من از DVD player خودم به LCD وصل کردم 65 تومن قیمتشه اونقدر کیفیتش بالاس که حتی یه مقدار طلا هم توش بکار رفته برای کیفیت بالاتر ولی شما برای xbox حدود 25 بیشتر نده

جاسپر میگن دیگه اصلا سه چراغ نمیشه(مشکل حرارتی که موقع زیاد بازی کردن با فالکون پیش میاد) هرچند من کسی رو میشناسم که برد ایکس باکسش فالکونه روزی 10 ساعت بازی میکنه هیچ مشکلی هم تاحالا نداشته

بعد جاسپر 512 مگ رم داره (رم داخلی) که فالکون نداره (و با توجه به هارد 60 گیگی پرمیوم نیازی نیست)

خیر ارکید رو گفتم پرمیوم همین قیمتای توی امضامه مگر اینکه تا مهر ابان صبر کنید تا دوباره قیمتا مثل قیمتای microsoft بشه

البته یه راه دیگه هم دارید اونم اینکه از کسایی که قاچاق میکنن بخرید که در اون صورت قیمتا همون قیمتای توی امضای من (ماکروسافت) میشه که من فعلا دنبالشم چون خودم میخوام elite بخرم پیدا کردم اگر خواستید به شما یه پ خ میدم

منظورتون کیفیت تصویره یا جنس کابل؟
اگه 3 چراغ بشه خود دستگاه پیام میده؟منم یه گیم نت رو میشناسم که فالکون داره روزی حداقل 8-7 ساعت روشنه.
قاچاقی که خوبه ولی من نمی تونم بیام تهران بگیرم.حالا چطوریه اگه از طریق پیام خصوصی من رو مطلع کنین ممنون می شم.

خیلی جالبه که شما داری 360 رو با کیفیت HD با یه dvd پلیر مقایسه میکنید:laughing: اتفاقا hdmi 360 باید کیفیت بهتری داشته باشه!
جاسپر میگن دیگه اصلا سه چراغ نمیشه
درسته که کیفیت به مراتب بهتری داره اما همین امروز بود تو یوتیوب ویدئوش رو میدیدم! rrod داده بود که دیگه قابل تامیر نبود!
مموری آنبرد فقط ماله آرکید هست و رو پرمیوم اصلا مموری نداره!
Elite => Microsoft: 400$ Iran:550$
Premium => Microsoft: 300$ Iran:450$
Arcade => Microsoft: 200$ Iran:325$
این قیمتای امضاتونم یکم زیادتر از بازاره و به نظرم نامردیه! این 1 ماهه تیر هست که قیمتا میره بالا اما یه ماه پیش رو که حساب کنیم اینطوری میشه:
elite micro: 400$ iran: 380 hezar toman
peremium: micro:300$ iran:280 hezar toman
arcade: micro:200 iran : 230 hezar toman
سعی کنید اگه راجب بعضی چیزها اطلاع چندانی ندارید بقیه رو گیج نکنید

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or