راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید PS Vita

satan33

کاربر سایت
Aug 24, 2014
84
نام
mehrdad
دوستان یه سوالی داشتم این بازی هی که روی ویتا هستن مثل نید فور اسپید موس وانتد همون بازی هست که روی کنسول های خانگی یا فرق میکنه؟؟؟

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
دوستان یه سوالی داشتم این بازی هی که روی ویتا هستن مثل نید فور اسپید موس وانتد همون بازی هست که روی کنسول های خانگی یا فرق میکنه؟؟؟

در مورد nfs most wanted ویتا شبیه همون نسخه ی کنسول خانگی هست در اصل , اما مهمترین فرقاش در گرافیک کمتر و ا ترافیک کمتر هست

VALAMINI

کاربر سایت
Apr 5, 2011
60
سلام
یه مومن پیدا بشه به من بگه که قابلیت ریموت پلی از حجم ترافیک هم استفاده می کنه یا فقط برای کانکت شدن از wifi استفاده می کنه؟

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام
یه مومن پیدا بشه به من بگه که قابلیت ریموت پلی از حجم ترافیک هم استفاده می کنه یا فقط برای کانکت شدن از wifi استفاده می کنه؟
نه فکر نمیکنم، چون اگه اونطور باشه که خوب از نقاط دور هم باید بشه بازی کرد که نمیشه. فقط یه لینک بین کنسول و ویتا ایجاد میکنه.

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
سلام دوستان به نظرتون الان ویتا بگیرم؟من به بازی های indie علاقه زیادی دارم و دلیل خرید ویتا هم بخاطر همین اما یکم شک دارم خودم خیلی دوست دارم اما میترسم پشیمون بشم به بازی های jrpgهم اصلا علاقه ای ندارم یعنی تجربه نکردم یدونه بازی کردم خوشم اومد در کل اما زیاد باهاش حال نمیکنم
حالا نظرتون چیه بگیرم یا نه؟
بعد میشه با ویتا فیس..بوک رفت یا وبگردی کرد؟ برنامه های چت به غیر اسکایپ چی داره؟برنامه های جانبیش چیا هستن؟

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
سلام دوستان به نظرتون الان ویتا بگیرم؟من به بازی های indie علاقه زیادی دارم و دلیل خرید ویتا هم بخاطر همین اما یکم شک دارم خودم خیلی دوست دارم اما میترسم پشیمون بشم به بازی های jrpgهم اصلا علاقه ای ندارم یعنی تجربه نکردم یدونه بازی کردم خوشم اومد در کل اما زیاد باهاش حال نمیکنم
بعد میشه با ویتا فیس..بوک رفت یا وبگردی کرد؟ برنامه های چت به غیر اسکایپ چی داره؟برنامه های جانبیش چیا هستن؟

دوست عزیز سلام.اگه از بازی های indieخوشت میاد در خریدش شک نکن. کلا بازی خوب زیاد داره وکم کم داره بازی های خوبی براش میاد.
وبگردی که میشه کرد ولی فیس بوک اینا رو نمیدونم.مشکلش اینه که زبان فارسی رو ساپورت نمیکنه

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
نه فکر نمیکنم، چون اگه اونطور باشه که خوب از نقاط دور هم باید بشه بازی کرد که نمیشه. فقط یه لینک بین کنسول و ویتا ایجاد میکنه.

ریموت پلی از دور هم قابل استفاده هست به این شکل که پلی 4 با ویتا یک اکانت داشته باشن و هردو به اینترنت وصل باشن
اما در حالت لوکال یعنی وقتی شما خونه پیش پلی 4 هستی نه ترافیک مصرف نمیشه فقط وای فای
اگر دقت کنید ریموت پلی رو ک روی ویتا باز میکنید دوتا گزینه داره که همینها بود که توضیح دادم

ijnmko

کاربر سایت
Oct 7, 2011
226
دادا ش نرم افزار فیس دوق و یوتوب داره نرمافزار مخصوص چت هم داره البته داخل شبکه psn

Mr.Z

کاربر سایت
Dec 27, 2014
16
سلام بچه ها
راستش من خیلی دوست دارم یه ویتا داشته باشم ولی میترسم
میترسم از اینکه شما میگید ازش پشتیبانی نمیشه
هنوزم همینطوریه؟(منظورم بازیهای خفن انحصاری یا کیفیت بالاست)
بنظرتون ویتا چقدر دیگه تو بازار میمونه؟
بنظرتون اصلا هک میشه؟
الان قیمتش جوری هست که بیارزه بخرم؟
ممنون

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام بچه ها
راستش من خیلی دوست دارم یه ویتا داشته باشم ولی میترسم
میترسم از اینکه شما میگید ازش پشتیبانی نمیشه
هنوزم همینطوریه؟(منظورم بازیهای خفن انحصاری یا کیفیت بالاست)
بنظرتون ویتا چقدر دیگه تو بازار میمونه؟
بنظرتون اصلا هک میشه؟
الان قیمتش جوری هست که بیارزه بخرم؟
ممنون
پشتیبانی که میشه اما سیستمه پشتیبای ویتا نسبت به 2 سال قبل خیلی تغییر کرده
بیشتر بازیا از از چندی قبل به بعد ( و اینده ) indie و بازیهای شرقی خواهند بود
اگر دوست داری طیفه بازیا رو میتونی بخری چون ساپورت indie developer ها خیلی خوب بود ...
تو بازار میمونه فعلا ... 2 سال بیشتر از عمرش نمیگذره . کنسولهای دستی معمولا بیشتر از 4 سال هستن توی بازار. برای بازیهای Indie هم قدرته سخته افزاریش به انداره کافی هست

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام دوستان

ps vita دست دوم تمیز چه قیمتی داره تو بازار؟

هک شده؟ تا بازی ها رو اجرا کنم

بازیا psp اجرا میکنه؟

شبکه ps vita دانلود رایگان بعضی از بازیا و برنامه ها به صورت مجانی داره؟

هزینه بازی ها ps vita چقدره؟

تو چه سبکایی بازی داره؟ من اصلا rpg - jrpg و پازل باز نیستم غیر از این سبک ها چنتا عنوان خوب داره؟

tarandis

کاربر سایت
Sep 29, 2011
34
ps vita دست دوم تمیز چه قیمتی داره تو بازار؟

مدل wifi حدود 350 الی 400 و مدل wifi/3g یه مقدار گرون تره

هک شده؟ تا بازی ها رو اجرا کنم

نه هک نشده

بازیا psp اجرا میکنه؟
اونهایی که تو این لیست با رنگ سبز و آبی مشخص شده رو میشه رو ویتا اجرا کرد. ولی رایگان نیست و باید بخرید

شبکه ps vita دانلود رایگان بعضی از بازیا و برنامه ها به صورت مجانی داره؟
بله تقریبا همه برنامه هاش و بعضی بازی هاش رایگان هستن. البته تعدادشون زیاد نیست. بعضی بازیها هم دمو رایگان دارن. مثلا در حد یکی دو مرحله

هزینه بازی ها ps vita چقدره؟
بازی های فیزیکی دست دوم و نو بین 60 الی 120 تومن
دیجیتالی از 2،3 دلار داره تا 40 دلار

تو چه سبکایی بازی داره؟ من اصلا rpg - jrpg و پازل باز نیستم غیر از این سبک ها چنتا عنوان خوب داره؟
همه سبکها رو داره. ولی باز ژاپنیهاش بیشترن

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
مدل wifi حدود 350 الی 400 و مدل wifi/3g یه مقدار گرون تره

نه هک نشده

اونهایی که تو این لیست با رنگ سبز و آبی مشخص شده رو میشه رو ویتا اجرا کرد. ولی رایگان نیست و باید بخرید

بله تقریبا همه برنامه هاش و بعضی بازی هاش رایگان هستن. البته تعدادشون زیاد نیست. بعضی بازیها هم دمو رایگان دارن. مثلا در حد یکی دو مرحله

بازی های فیزیکی دست دوم و نو بین 60 الی 120 تومن
دیجیتالی از 2،3 دلار داره تا 40 دلار

همه سبکها رو داره. ولی باز ژاپنیهاش بیشترن

مرسی از راهنماییت

قیمتش که مناسبه

پس هک نشده من پول اوریج خریدنو ندارم چه بد

برنامه و بازی رایگان داشتن و دمو داشتن خیلی خوبه میشه امیدی داشت

اصلا با بازیا ژاپنی حال نمیکنم

tarandis

کاربر سایت
Sep 29, 2011
34
برنامه و بازی رایگان داشتن و دمو داشتن خیلی خوبه میشه امیدی داشت

اصلا با بازیا ژاپنی حال نمیکنم

خواهش می کنم
ویتا کلاً خیلی خرج داره . همه بازی هاش رو نمی تونید تو ایران بصورت فیزیکی تهیه کنید. مجبورید دیجیتالی بخرید که در اون صورت بعدا نمی تونید دوباره پولش کنید. بازی دیجیتالی هم که دانلود کنید نیاز به فضای ذخیره دارید. مموری کارت های ویتا هم مموری های مخصوص خودش هستن که گرونن. (تازه حجمی هم که برای دانلود مصرف میشه به هر حال هزینه برداره)
برنامه که به اون صورت نداره و بازی های رایگانش هم اصلا چنگی به دل نمی زنن...
بیشتر بازی های ویتا ژاپنی (jrpg)، بازی های indie (کارهای مستقل و کم بودجه) و بازی های پورت شده کنسول های دیگه (ps1, ps2, xbox و...) هستن. در کنار اینها اقلیتی هم بازی های واقعا خوب مخصوص این کنسول وجود داره
دیگه اینها تمام تجربیاتی بود که می تونستم در اختیارتون قرار بدم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر