راهنمایی در مورد اجرای بازی ها

من بازی های image گرفته شده از روی UMD رو چه جوری می تونم اجرا کنم ؟
فريمور دستگاهت چيه؟

آقا من بازیه EXIT رو دانلود کردم...فایلش cso هم هست...کپی کردم تو iso....بازی و میشناسه ولی وقتی اجرا میکنم دستگاهم هنگ میکنه!!!از 310oe-a استفاده میکنم...
با UMD اجرا ميكني يا بدون UMD ؟

يه بار هم با UMD چك كن ممكنه اجرا بشه. برو تو منوي ريكاوري و NO-UMD رو غير فعال كن.

ممكنه هم بازيت مشكل داشته باشه.

با درود بر دوستان

کسی تونسته تا حالا بازی silent hill رو اجرا کنه ؟
من یه بار این بازی رو دانلود کردم و یه بارم این بازی رو از آقا هومن خریدم ولی در هر دو بار وقتی کپی میکنم تو iso تو قسمت بازی ها نمیاد
فریم ور دستگاهمم oe-3.10 a2

سلام

من یه پی اس پی خریدم و می خواستم که بازیها رو بریزم توی مموری و اجراش کنم ولی خیلی گشتم از راهنماییهای شما هیچی نفهمیدم می خواستم کامل بهم بگید که من باید چه کار کنم چون من هیچی نمی دونم و دوست دارم یکی پیدا بشه از اول بهم بگه که باید چه کار کنم خسته شدم از گشتن خواهش میکنم کمک:((

کمک واجب

من یه دستگاه خریدم و به ورژن 3.10 آپدیتش کردم البته من نه دادم کسی این کارو کرد حالا نمی دونم .می خواستم ببینم با همین آپدیت می تونم بازی اجرا کنم اگر میشه من نتونستم کاری کنم اگر می شه به من گام به گام یگید من هیچی بلد نیستم ممنون میشم

با درود بر دوستان

من یه بار این بازی رو دانلود کردم و یه بارم این بازی رو از آقا هومن خریدم ولی در هر دو بار وقتی کپی میکنم تو iso تو قسمت بازی ها نمیاد
دوست عزيز منم دقيقا مشكل شما رو دارم.

ظاهرا اين بازي فقط با UMD Emulator و Devhook اجرا ميشه. كه من UMD Emulator رو چك كردم مثل اينكه با 3.10 OE مشكل داره.

نميدونم اگه دوستان رو 3.10 اجرا كردن توضيح بدن.

من یه پی اس پی خریدم و می خواستم که بازیها رو بریزم توی مموری و اجراش کنم ولی خیلی گشتم از راهنماییهای شما هیچی نفهمیدم می خواستم کامل بهم بگید که من باید چه کار کنم چون من هیچی نمی دونم و دوست دارم یکی پیدا بشه از اول بهم بگه که باید چه کار کنم خسته شدم از گشتن خواهش میکنم کمک
اگه از OE استفاده ميكني ايميج بازي ها رو كپي كن توي مموري توي پوشه ISO بعد برو از داخل PSP اجرا كن.

من یه دستگاه خریدم و به ورژن 3.10 آپدیتش کردم البته من نه دادم کسی این کارو کرد حالا نمی دونم .می خواستم ببینم با همین آپدیت می تونم بازی اجرا کنم اگر میشه من نتونستم کاری کنم اگر می شه به من گام به گام یگید من هیچی بلد نیستم ممنون میشم

خوب الان گفتي 3.10 منظورت 3.10 OE هست ديگه نه؟

بالا گفتم چي كار كني.

با درود بر دوستان

خیلی سادست
شما کافیه یه devhook که ورژن 2.71 رو نصب میکنه روی FW OE خودتون نصب کنید وبعد وارد FW 2.71 بشید حالا اونجا برید و UMD Emulator رو ورژن اخرش رو اجرا کنید ودر اونجا ISO بازی SILENT HILL رو اجرا کرده واز بازی که شباهت زیادی به فیلم داره لذت ببرید
بله این بازی روی UMD Emulator فقط اجرا میشه و UMD Emula هم فقط روی FW 2.71 به پائین

باتشکر .:cool:

من devhook رو ریختم ولی وقتی umd emulator رو میریزم تو قسمت گیم corrupted date میاد

اگه زحمتی نیست لطف کنید ورژنی که اجرا میشه umd emulator رو قرار بدید

با سپاس از شما

بازی روخریدم و در مموری نشون میده که بازی هست ولی وقتی میخواد اجرا بشه صفحه سیاه میشه و چیزی نمیاد آیا بازی خراب است iso هم هست و 1.07 گیگابایت هم حجم دارد آیا نمیشود با تغییرات در آن آن را درست کرد ممکن است فایل ایزو آن را درست ایجاد نکرده باشند
winning eleven pro evolutionsoccer 2007

بازی روخریدم و در مموری نشون میده که بازی هست ولی وقتی میخواد اجرا بشه صفحه سیاه میشه و چیزی نمیاد آیا بازی خراب است iso هم هست و 1.07 گیگابایت هم حجم دارد آیا نمیشود با تغییرات در آن آن را درست کرد ممکن است فایل ایزو آن را درست ایجاد نکرده باشند
winning eleven pro evolutionsoccer 2007
فريمور دستگاهتم ميگفتي.

برو تو منوي ريكاوري بعد Configuration ببين NO_UMِD فعال هست يا نه. اگه فعال بود حتما يه UMD بايد بذاري تو دستگاه.

رو دو حالتش تست كن شايد اجرا بشه.

البته احتمال هم داره بازيت مشكل داشته باشه يا بد كپي كرده باشي تو مموري.

با سلام
من گیم Medievil را روی دستگاهم کپی کردم منتهی زمانی که می خواد اجرا بشه error میده.this game could not be started.ورژن دستگاه 2.71 se-b بنظر دوستان مشکل از کجا می توانه باشه؟

سلام
دوستان عزیز آقا من بازی Silent Hill رو دارم این بازی این پوشه ها رو داره:
dh
ISO
PSP
UMDEMULATOR

Iso ش که داتخل خود بازی هست ولی باقیش رو باید چیکار کنم؟ تا بازی اجرا بشه؟ (عاشق این بازیم)

OE دستگاه من 3.03 هست و همینطور موقعی که میخوام نرم افزار هم نصب کنم و بزارم روش ایکونش میاد داخل منوی Game ولی وقتی که واردش میشه با پیغام File Courporat روبرو میشم// این چجوری هست ؟

تشکر فراوان

سلام
دوستان عزیز آقا من بازی Silent Hill رو دارم این بازی این پوشه ها رو داره:
dh
ISO
PSP
UMDEMULATOR

Iso ش که داتخل خود بازی هست ولی باقیش رو باید چیکار کنم؟ تا بازی اجرا بشه؟ (عاشق این بازیم)

OE دستگاه من 3.03 هست و همینطور موقعی که میخوام نرم افزار هم نصب کنم و بزارم روش ایکونش میاد داخل منوی Game ولی وقتی که واردش میشه با پیغام File Courporat روبرو میشم// این چجوری هست ؟

تشکر فراوان
تو همين صفحه رو اگه بخوني توضيح داده شده. چطور نديدي؟

تو اون يكي تاپيكم من برات نوشتم.

آقا هومن من این Metal Gear Soid Portable Ops چجوری ران کنم؟
iso یا sco نداره فقط یه فولدر توش حدود 20 تا فایل که پسوند همشون عدد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

Back