راهنمایی در مورد اجرای بازی ها

شما Psp رو که وصل می کنی به کامپیوتر اون درایوی که ساخته می شه وقتی بری توش یه چندتا فولدر هست دیگخ.مثل Psp , Iso و ... به این جا می گن Root یا صفحه اصلی یه درایو یا فولدر یا هر چیز دیگه.

فولدر Game150 توی فولدر Psp هست.اگر نبود بساز.

شما Psp رو که وصل می کنی به کامپیوتر اون درایوی که ساخته می شه وقتی بری توش یه چندتا فولدر هست دیگخ.مثل Psp , Iso و ... به این جا می گن Root یا صفحه اصلی یه درایو یا فولدر یا هر چیز دیگه.

فولدر Game150 توی فولدر Psp هست.اگر نبود بساز.

فولدر game هست اما فولدر game 150 نیست باید تو game بهسازم یا تو PSP ؟؟؟

به این شکل

Psp/game150

توی شاخه Psp باید بسازی.یعنی توی این شاخه هم Game و هم Game150 رو داشته باشی

با درود بر شما دوستان

من بازی شاهزاده ایرانی رو روی Oe3.03 اجرا کردم ولی الان که آپ کردم به Oe 3.10 وقتی وارد بازی میشه دستگاه خاموش میشه

به نظر شما مشکل از کجاست؟

دوست عزیز ببین مطمئن هستی که درست و کامل آپدیت شده؟

ببین شاید از رجینش باشه البته من زیاد به Psp وارد نیستم ولی ممکنه از این ها هم باشه.

شما 3.10 که ریختی Oe-a هست به Oe-a2 آپدیت کن شاید مشکلت حل بشه.

با سپاس از شما

من به oea2 هم آپدیت کردم . بقیه بازی ها رو بدون مشکل اجرا میکنه فقط همینه که مشکل داره
بازی شما ناقص هست بعضی از بازی ها که ISO خراب باشه نمیتونه اجرا کنه و خاموش میشه

آقا من یه بازی WORMS Open Warfare دارم یه فایل RAR هست که از سه فولدر: PSP - Worms_ow - x تشکیل شده! وقتی فایل RAR رو تو PSP میریزم هیچ نشونه ای از بازی نمیاره...!
توی فولدرها هم این فایلا هستن:
PSP:
Games> Worms + Worms%

Worms_ow:
Sysdir> BOOT.BIN
USRDIR> DataPsP > Module + movie + Zip.zip( Audio - Common - Data) + Default.cfg

X:
Flash1 + Boot.bin + x

ببخشید پیچیده شد:cheesygri ! میخواستم ببینم که من باید این فایل هارو چجوری بچینم که بازی اجرا بشه ؟ البته تو هر فولد کلی فایل Prx + RCO هست! :-"

سلام
ببخشید من بازی final fantasy tactice رو که برای ps1 رو دانلود کردم وقتی می ریزمش تو مموری
و اجراش می کنم می گه the game cannot be start the data is corrupted از دوجای مختلف دانلود کردم ورژن دستگاهم 2.71 و فایلم هم EBOOT.PBP کسی می تونه کمکی کنه:confused: :((

ببخشید دوستان من گیم pirates of careabian dead man chest را دارم ولی هنگام اجرا کردن یک چند ثانیه فکر میکنه اما بعدش psp خودکار turn off میشه.در ضمن ,ورژن مال من 2.075

اكر نمياد ديگه نريز ! چون براي من هم همينطور شده من بازي NBA Street رو ميريختم اما هيچ چيزي توي Game نمياد ! (مشكل از بازي بود ، مشكل از سي دي نيست) بعضي از بازي هارو بريزي روي مموري اجرا نميشن بايد بري UMD رو بخري ! ;)

از DAX تبدیلش کردم به ISO و بازی RUN شد...! ;)
فقط الان WORMS رو نمیدونم چطوری بریزم! یکی کمک کنه!!!

آقا من بازیه EXIT رو دانلود کردم...فایلش cso هم هست...کپی کردم تو iso....بازی و میشناسه ولی وقتی اجرا میکنم دستگاهم هنگ میکنه!!!از 310oe-a استفاده میکنم...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

Back