راهنمایی در مورد اجرای بازی ها

سلام ...
دوستان من فقط ۱ بازی را نتونست اجرا کنم اونم pes هست ... pes6 را که اجرا ميکنم منوی انتخاب زبان مياد و بعد سيو هم ميکنه و لوگوی کونامی و بعد صفحه سياه ميشه و هيچی به هيچی ! ۲۰۰۷ هم اصلا اجرا نميشه ... مشکل از کجاست ؟ 3.10 oe

حامد PES6 رو كه بچه ها توضيح دادن قضيشو.

2007 چه Error اي ميده؟

سلام ...
برای pes6 لينک فايلی که گذاشتی باز نمیشه ...
۲۰۰۷ هم وقتی اجرا ميکنم صفحه سياه ميشه و حتی کلید خاموش کردن دستگاه هم کار نمیکنه و فقط ميشه با استفاده از کليد home به منوی دستگاه برگشت !

سلام ...
برای pes6 لينک فايلی که گذاشتی باز نمیشه ...
۲۰۰۷ هم وقتی اجرا ميکنم صفحه سياه ميشه و حتی کلید خاموش کردن دستگاه هم کار نمیکنه و فقط ميشه با استفاده از کليد home به منوی دستگاه برگشت !
مهم نيست اصلا اون فايل.

يه فايل NotePad بساز و هيچي توش ننويس. بعد اسم اونو به pes6.pmf تغيير بده.

UMD Gen رو دانلود كن از لينك زير:
http://www.psp-hacks.com/file/194

اجراش كن و ايزوي بازي رو باز كن.

به PSP_GAME و بعد به USRDIR برو.

روي pes6.pmf كليك كن و Delete رو از روي كيبورد بزن كه پاكش كنه.

بعد اون فايلي كه خودت درست كردي رو درگ كن و توي اون فولدر بنداز

بعد هم Iso رو Save كن و اون كپي كن داخل PSP و از بازي لذت ببر.

-----------------------------

در مورد 2007 هم ممكنه فايلت مشكل داشته باشه.

با UMD هم امتحان كردي؟

سلام ...
دوستان من فقط ۱ بازی را نتونست اجرا کنم اونم pes هست ... pes6 را که اجرا ميکنم منوی انتخاب زبان مياد و بعد سيو هم ميکنه و لوگوی کونامی و بعد صفحه سياه ميشه و هيچی به هيچی ! ۲۰۰۷ هم اصلا اجرا نميشه ... مشکل از کجاست ؟ 3.10 oe

چرا دونبال دردسر میگردید اون ISO ها خرابه اگر تهرانی بگو برات سالمشو میفرستم
تضمینی
فقط ادرس بده

Call of Duty: Roads to Victory
وقتیکه میره تو بازی وقسمت منو وبعد ازاون تو دموش تو همین قسمت وقتی
استارت یا ضربدر رو میزنم هنگ میکنه وریست میشه اگر هم این کارو نکنم وقتی دمو
تمام میشه هنگ می کنه ایراد ازکجاست
البته بازی دانلودی و 7ساعتی طول کشید تا دانلود کنم

سلام ...
مهدی جان ممنون از راهنمايی بازی اجرا شد ...

چند سوال :
الان بازی Splinter Cell : E را اجرا کردم ارور the game could not be started (80020148) ميده و از بازی خارج ميشه ... مشکل از کجاست ؟

هميشه umd دمو داخل دستگاه هست ايا به کنسول اسيب ميرسونه و بايد هر موقع ميخوام بازی را اجرا کنم از umd استفاده کنم ؟ یا مشکلی نیست ؟

اين فايل های بازی Crash Bandicot کنسول ps1 هست يا خود psp ؟ برای اجرای بازی چيکار کنم ؟

01.JPG

تا اونجايی که ميدونم

1: اين ارور که برای اسپلينتر سل گفتيد برای من مواقع ميده که يو ام دی نميزارم
شايد شما يو ام دی داری ولی دستگاه روی no umd قرار داره ، يه چک کنيد

2: نه مشکلی نيست ميتونيد هميشه يو ام دی رو توی دستگاه بزاريد که بمونه

3: کراش بانديکوت برای پی اس 1 هست و اسم کراش مخصوص پی اس پی کراش تگ تيم ريسينگ هست که برای اجراش مثل بقيه بازی ها...
اگه هم فايل پی اس 1 هست اموزش برايه اجرای بازی های پی اس 1 تو بخش زياده يه نگاه بندازيد ميبينيد ، من چون اجرا نميکنم بازی های عقب مونده پی اس 1 رو نميدونم

باز هم توضيحات کارشناسی تر به عهده آقا مهدی:biggrin1:

سلام ...
مهدی جان ممنون از راهنمايی بازی اجرا شد ...

چند سوال :
الان بازی Splinter Cell : E را اجرا کردم ارور the game could not be started (80020148) ميده و از بازی خارج ميشه ... مشکل از کجاست ؟

هميشه umd دمو داخل دستگاه هست ايا به کنسول اسيب ميرسونه و بايد هر موقع ميخوام بازی را اجرا کنم از umd استفاده کنم ؟ یا مشکلی نیست ؟

اين فايل های بازی Crash Bandicot کنسول ps1 هست يا خود psp ؟ برای اجرای بازی چيکار کنم ؟

01.JPG

جواب مارو هم بدید به خدا 7 ساعت طول کشید تا کال آف دیوتی رو دانلود کردم
با UMD هم تست كردي؟

صرفا نبايد UMD رو بذاري تو دستگاه، بايد بري توي منوي ريكاوري و NO-UMD رو Disable كني بعد UMD بذاري.

ويرايش: خوب الان ديدم گفتي بازي اجرا ميشه و منو هم مياد بعد هنگ ميكنه. به احتمال زياد iso بازي خراب هست.

دوستان ازو خراب زياد تو بازی هست
اگه ميبينيد نه مربوط بازی اجرا نميشه بدونيد که برای ايزو هست
شما هم سعی کنيد از يک سری لينک ها دانلود کنيد اگه بازی هاش مشکل نداشت بقيه رو هم از همونجا بگيريد
من مثلاً راکی بالبوا رو از يه جايی گرفتم مشکل داشت و ديگه از اون کسی که اينارو آپلود کرده بود دانلود نکردم
رفتم جای ديگه که بازيش سالم بود و ديگه تاحالا هرچی گرفتم بدون مشکل بودند...

بچه ها نمیدونم جریان چی بود اما با یاک فرمت iso روبه cso تبدیل کردم
مشکل حل شد حالا ایراد از کجا بود خدا میدونه
بابت جواب همتون به پستم ممنونم:cool:

سلام ، من با پی اس پی خودم هيچ مشکلی ندارم
امّا با پی اس پی دومم مشکلات زير رو پيدا کردم!
از لحاظ ورژن و هيچ چيز ديگه هيچ تفاوت با دستگاه خودم نميکنه
فقط مال من 1004 هست و اين 1001
من اگه 2 تا 3 تا يا هرچی بازی توی پوشه ايزو کپی کنم فقط يه دونه بازی رو نشون ميده ؟
بعد بازی مدال رو هم روی دستگاه من راحت اجرا ميشه ولی کپ همون رو روی اون دستگاه دومم که کپی ميکنم وسط منو گير ميکنه و بالا نمياد ، همينطور بازی 2007 ...
کمک ؟

سلام ، من با پی اس پی خودم هيچ مشکلی ندارم
امّا با پی اس پی دومم مشکلات زير رو پيدا کردم!
از لحاظ ورژن و هيچ چيز ديگه هيچ تفاوت با دستگاه خودم نميکنه
فقط مال من 1004 هست و اين 1001
من اگه 2 تا 3 تا يا هرچی بازی توی پوشه ايزو کپی کنم فقط يه دونه بازی رو نشون ميده ؟
بعد بازی مدال رو هم روی دستگاه من راحت اجرا ميشه ولی کپ همون رو روی اون دستگاه دومم که کپی ميکنم وسط منو گير ميکنه و بالا نمياد ، همينطور بازی 2007 ...
کمک ؟
به نظر من مشكل از مموري هست.

مموري هاي تقلبي بعضي هاشون اينجوري هستن. فايل هاي حجيم كه روشون ميزيد يا پر ميكنيد مموري رو خونده نميشن و مشكل دارن.

با مموري خودت هم روي اون يكي دستگاه تست كن ببين همينه وضعيت؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or