راهنمایی در مراحل Darksiders II

shabah123

کاربر سایت
Mar 12, 2011
2
سلام دوستان من در مرحله ای که 2فش پورتال روبرو همه گیر کردم لطفا راهنمایی کنین . تو کمک انگلیسی بازی نوشته از پورتال اولی پورتال دوم رو فعال کنم ولی هرچه از قدرت باز کننده پورتال استفاده می کنم رد نمیشه به پورتال روبرو بخوره

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام دوستان من در مرحله ای که 2فش پورتال روبرو همه گیر کردم لطفا راهنمایی کنین . تو کمک انگلیسی بازی نوشته از پورتال اولی پورتال دوم رو فعال کنم ولی هرچه از قدرت باز کننده پورتال استفاده می کنم رد نمیشه به پورتال روبرو بخوره
تو بازی، خیلی‌ جاها دو تا پورتال جلو هم هست، دقیق میتونین یه عکس بدین؟

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
سلام دوستانی که این غول رو هر چی میزنن خون کم نمیکنه لطفا" با تاینر :dبازی نکنن و گرنه نمیشه کشتش خیلی راحته البته با این شمشیر
Achidnas-Fangs-Possessed-Model
http://darksidersdungeon.net/Darksiders-II/Walkthrough/12/1277.jpg

عزیز فرقی نمیکنه هر کسی با یه سلاح می تونه اون رو بکشه خود من با یه سلاح دیگه ای به راحتی کشتمش OK.

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
دوستان من اونجا گيرم كه چندتا جعبه تو چندتا قفسن.اهرم و جاهاى گردى واسه احضار روح هست.رو هرچى دكمه هم ميفرستمش هيچكدوم از درا باز نميشن.دوتا سكو هم پايينه كه بالا نميان.يه چيز چوبى هم هست كه بايد وسط سكوها قرار بگيره تا راهم به طرف در اونورى باز شه ولى سكوها پايينن و بالا نميان.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوستان من اونجا گيرم كه چندتا جعبه تو چندتا قفسن.اهرم و جاهاى گردى واسه احضار روح هست.رو هرچى دكمه هم ميفرستمش هيچكدوم از درا باز نميشن.دوتا سكو هم پايينه كه بالا نميان.يه چيز چوبى هم هست كه بايد وسط سكوها قرار بگيره تا راهم به طرف در اونورى باز شه ولى سكوها پايينن و بالا نميان.
اگه درست فهمیدی باشم کجارو میگین.
اون دکمه‌های پایینی‌ فعلا به درد نمیخورن،سمت راست یه اتاقی‌ هست، اونجا که می‌رین یه سری دشمن ظاهر میشن، انارو بکشین یه اهرم هست، به یکی‌ از روح‌ها دستور بدین اون اهرم رو بکشه تا سکّو جلویی بالا بیاد.
بعدا خودتون بپرین پایین و اون ستون قابل حرکات رو درست بیارین جلو این سکّو، بعدا از سکو که بالا رفته بپرین رو ستون، و از ستون هم بپرین به اون یکی‌ سکو، اونجا یه جایی‌ هست که میتونین ازش بالا برین.

اگه افتادین دوباره این کار رو بکنین، راهش همین هست که از سکو بپرین به ستون، از اون هم بپرین به اون یکی‌ سکو.

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
با تشكر از دوستان به خاطر راهنماييشون
من الان پيش عنكبوتم كه يه روحى سوارش ميشه بايد باشون مبارزه كنم.
چند ساعت ديگه مونده تا بازى تمام بشه؟
سرويس شديم كه...:d

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
با تشكر از دوستان به خاطر راهنماييشون
من الان پيش عنكبوتم كه يه روحى سوارش ميشه بايد باشون مبارزه كنم.
چند ساعت ديگه مونده تا بازى تمام بشه؟
سرويس شديم كه...:d
حدوداً نصفش هستی‌ :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر