راهنمایی در مراحل Darksiders II

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
نه قربونت برم اشکالی نداره. منظورت اینه که برم زیر اب؟
نه :D، Q رو بزنین، بعدا رو اون صخره ها Middle Mouse رو بزنین،اون صخره‌ها خراب شن، بعدا خودتون بپرین تو آب از انور بیاین بیرون، اون اهرم رو بکشین تا یه پل بیاد بالا، بعدا برگردین، برین رو ماشین، ادامه بدین راه رو.

HOSEINR

کاربر سایت
Sep 8, 2012
364
نه :D، Q رو بزنین، بعدا رو اون صخره ها Middle Mouse رو بزنین،اون صخره‌ها خراب شن، بعدا خودتون بپرین تو آب از انور بیاین بیرون، اون اهرم رو بکشین تا یه پل بیاد بالا، بعدا برگردین، برین رو ماشین، ادامه بدین راه رو.
من که اهرمی نمیبینم، کجاست؟

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
من که اهرمی نمیبینم، کجاست؟

عزیزم دوست عزیز شما باید با اون غولی که روی اون هستید اون صخره ها رو با استفاده از Q هدف بگیری بعد با زنجیر اون غول بشکنیشون(Middle Mouse کلید وسطی Mouse) بعد از روی دیوار برو اون طرف اهرمی که زیر صخره ها هست رو بکش تا پل از زیر آب دربیاد همین.به خدا قسم خیلی تابلو گفتم!!!!

VAHID7442

کاربر سایت
May 31, 2008
185
نام
وحيد
دوستان من یه ۳۰ ساعتی بازی‌ کردم رسیدم اینجا که عکسشو گذاشتم این قدرت پورتال جدیدو از اون خانومه گرفتم ولی‌ اومدم اینجا کار نمی‌کنه بازیم Update 2 کردم

89rqtsgpdnpr8blogcog.jpg

xmw06hle8nggb2hcyer.jpg

وقتی میزنم هیچ اتفاقی‌ نمیفته

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوستان من یه ۳۰ ساعتی بازی‌ کردم رسیدم اینجا که عکسشو گذاشتم این قدرت پورتال جدیدو از اون خانومه گرفتم ولی‌ اومدم اینجا کار نمی‌کنه بازیم Update 2 کردم

89rqtsgpdnpr8blogcog.jpg

xmw06hle8nggb2hcyer.jpg

وقتی میزنم هیچ اتفاقی‌ نمیفته
این مشکل Phasewalker یه باگ خیلی‌ بدی هست، تو آپدیت 3 حل شده، اگه میتونین اونو بریزین، اگه هم نمیتونین تو تاپیک مشکلات یه راه Alternative دیگه هست که یکم سخت تر هست.

VAHID7442

کاربر سایت
May 31, 2008
185
نام
وحيد
این مشکل Phasewalker یه باگ خیلی‌ بدی هست، تو آپدیت 3 حل شده، اگه میتونین اونو بریزین، اگه هم نمیتونین تو تاپیک مشکلات یه راه Alternative دیگه هست که یکم سخت تر هست.
مرسی‌ دارم آپدیت 3 میگیرم اگه درست نشد لطفا اون یکی‌ راه رو بفرمایید

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
97688415293548079288.jpg
بچه ها من اینجا چیکار کنم؟؟؟؟

بی زحمت می شه عکس واصح تری از صحنه ی جلوی کارکتر و نقشه برام بزاری؟

---------- نوشته در 08:21 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:17 AM ارسال شده بود ----------

دوستان اینجا چیکار کنم؟
راهی پیدا نمیکنم که برم جایی کاری بکنم.
7byebnvmhlx7we1avwdj.jpg

آقا حسین می شه برام یه عکس از نقشه ی این قسمت بازی برام بزاری البته به غیر از اون نقشه ی بزرگ(WORLD MAP) و همینطور یه عکس از اون جایی که توی عکست رو به روی کارکترت هست رو برام بزاری بی زحمت دوست عزیز!!

HOSEINR

کاربر سایت
Sep 8, 2012
364
ممنون دوست من من این قسمتو تموم کردم حالا یه جای دیگه گیر کردم. الان میرم تو میحیط بازی یه عکس میگیرم.

---------- نوشته در 11:22 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:00 AM ارسال شده بود ----------

ببخشید دوباره همون جایی که گیر کرده بودم رد کردم.:d

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اینجا همون جایی‌ هست که دومین Dead Lord رو پیدا میکنی‌ و میفرسته دنبال روح ها؟ پله‌ها شکستن و از در و دیوار آمدین بالا؟ اگه اونجا هست که اونجا باید یک روح باشه، برین جلوش E رو بزنین، بعدا برگردین، اگه نیست یا باگ هست، یا من جای اشتباه رو میگم :D

mammadfabregas

کاربر سایت
Oct 12, 2010
91
نام
محمد جواد
اینجا همون جایی‌ هست که دومین Dead Lord رو پیدا میکنی‌ و میفرسته دنبال روح ها؟ پله‌ها شکستن و از در و دیوار آمدین بالا؟ اگه اونجا هست که اونجا باید یک روح باشه، برین جلوش E رو بزنین، بعدا برگردین، اگه نیست یا باگ هست، یا من جای اشتباه رو میگم :D

اره درسته از دیوار میرم بالا بعد میرم رو یه محیط دایره ای شکل ولی اونجا هیچی نمیاد نمیدونم چرا یعنی باگ؟؟؟؟

زیر این دایره ای شکل اب

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر