راهنمایی در مراحل Darksiders II

nima_1

کاربر سایت
Sep 19, 2012
3
من تو مرحله شش يا هفت بودم كه متوجه شدم primary quest ندارم توي نقشه فقط secondary quest هست.ميخوام بدونم خود بازي اينطوريه يا اين هم يه باگ ديگه است؟راه حل چيه؟

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
من تو مرحله شش يا هفت بودم كه متوجه شدم primary quest ندارم توي نقشه فقط secondary quest هست.ميخوام بدونم خود بازي اينطوريه يا اين هم يه باگ ديگه است؟راه حل چيه؟

چنین چیزی باگ نیست شما باید وقتی توی نقشه Tab رو بزنی تا Quest ها رو برات بیاره.بعد برو روی اولین نوشته یعنی همون Primary Quest.حالا واسه اینکه بخوای Primary Quest رو نشون بده فقط Enter رو برن تا اون ها رو نشون بده یا اگر هم که خواستی Secondary Questها رو بیاری همین کار ها رو انجام بده فقط رو Secondary Questها.

---------- نوشته در 09:41 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:37 AM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان در همون ابتدای مراحلی که مرگ دو تا میشه گیرکردم هرکاری میکنم نمیتونم از اون در متحرک رد بشم
اینم لینک عکسش http://img4up.com/up2/93208756491134776238.jpg

تنها کاری که شما باید انجام بدی اینکه برگردی به حالت اولت برو روی اون سکو تبدیل شو.با یکی از روح ها هرم رو بچرخون با اون یکی هم سکو رو حل بده اون طرف اون در.

به همین سادگییییییییییی!!!

---------- نوشته در 09:52 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:41 AM ارسال شده بود ----------

غول مرحله ی 8 رو چه طوری بکشم؟

اگر منظورت همون اسکلتی هست که اول مار هست؟اگر آره وقتی که مار هست هی میاد طرفت تا از زیر بزنتت.اونقدر جا خالی بده تا موقعی که از خاک بیاد بیرون و دهنش رو باز کنه با اون نیروی کششی که توی Forj Lands پیدا کرده بودی به سمت دهنش از اون استفاده کن تا بیفته زمین بعد بزنش.فکر کنم دو دور که این کار رو انجام بدی یه سری اسکلت رو میکشه طرف خودش.در اون صورت هم باید همین کار رو انجام بدی.یکم که بزنیش می خواد نعره بزنه اون موقع دهنش رو باز می کنه و همین کار رو انجام بده.در ادامش هم که دیگه باید همین کار ها رو انجام بدی.

به همین سادگیییییییییی!!!

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
آقا من شرمنده یه جای دیگش گیج شدم نمی دونم باید چی کار کنم. توی Stains of Heresy یه جاش (عکسش هست) هر کاری می کنم نمیشه رد شد. یکی کمکم کنه.نمیدونم اول باید چی کار کنم که رد شه http://darksidersdungeon.net/Darksiders-II/Walkthrough/15/1545.jpg
خوب، همینجوری که تو این عکس هست نگه دارین اهرم رو، با اون یکی‌ کپی تو دیوار سمت چپی‌ (اونی که تو این عکس نیفتاده) یه پورتال باز کنین. بعدا اهرم رو ول کنین تا هر دو تا دیوار بالا باشن.برین جلو اون پورتال که تو همین عکس‌تون باز هست وایستید. الان اگه به داخل این پورتال نگاه کنین یه پورتال دیگه می‌بینین انور که باز نیست هنوز،Middle Mouse رو بزنین نگه دارین تا یه پورتال شارژ شده باز کنه. بعدا این پورتال‌ای که جلوش هستید بسته می‌شه، دوباره بازش کنین. الان با یکی‌ از کپی‌ها اون دیوار سمت چپ (همونی که پرتلش رو اول باز کرده بودیم) رو بیارین پایین، حالا با اون یکی‌ کپی وارد این پورتال بیرون بشین تا با فشار از اون پورتال داخلی‌ بیایین بیرون. اونجا یه اهرم هست، اون رو بکشین تا در اصلی‌ باز بشه و تمام :D

nima_1

کاربر سایت
Sep 19, 2012
3
absolom عزيز مرسي از راهنماييت ولي دادا حقيقتا مارو چي فرض كردي درسته مثل شما حرفه اي نيستم ولي در اون حد ميفهمم كه primary quest چيه و چطوري بايد ازش استفاده كرد
البته شايد من مشكلمو درست نگفتم.درستش اينه كه وقتي تو نقشه tab ميزنم primary وجود نداره فقط secondary هست كه اونم براي ادامه دادن بازي فايده اي نداره حالا بگو اين باگ هست يا نه؟

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
absolom عزيز مرسي از راهنماييت ولي دادا حقيقتا مارو چي فرض كردي درسته مثل شما حرفه اي نيستم ولي در اون حد ميفهمم كه primary quest چيه و چطوري بايد ازش استفاده كرد
البته شايد من مشكلمو درست نگفتم.درستش اينه كه وقتي تو نقشه tab ميزنم primary وجود نداره فقط secondary هست كه اونم براي ادامه دادن بازي فايده اي نداره حالا بگو اين باگ هست يا نه؟

شما خودت داری به خودت توهین می کنی من شما رو هیچ چیزی فرض نکردم البته اونجوری میگید.این سایت سایتی که درش باید فرد مورد نظر رو کامل راهنمایی کنی نه اینکه شر و ور تحویل طرف بدی استاد من این بازی رو سه بار تموم کردم و همه ی این تعداد نوشته هایی هم که دارم واسه راهنمایی توی این بازی بوده همه هم راضی بودن.در رابطه با اینکه باگ هست یا نه نمی دونم ولی من از چیز هایی که شما نوشتی چنین چیزی برداشت کردم.خب برو با یکی از شخصیت های بازی حرف بزن شاید بیاره اگر اینجوری هم نشد پس باگه.

آخرین ویرایش:

nima_1

کاربر سایت
Sep 19, 2012
3
اقا تورو خدا ناراحت نشو بخدا منظورم اصلا اين نبود كه شما درست راهنمايي نكردي يا اينكه خدايي نكرده بخوام طوري حرف بزنم كه شما رو سرد كنم ولي داداش تمام كارهايي كه شما راهنمايي كردي مثل روز روشنه كه همه تو اين بازي انجام ميدن (منظورم كار كردن بانقشه و حرف زدن با شخصيتهاست) ولي باز هم دمت گرم مرسي از اينكه سعي كردي كمك كني.همين خودش جاي يه دنيا تشكر داره
مشكل منم حل شد بازي رو دوباره نصب كردم و از اول شروع كردم به همون مرحله كه رسيدم نقشه اپديت شد و primary هم اومد احتمالا اشكال از سيستم من بوده باز هم مرسي

ninja0111

کاربر سایت
Sep 23, 2012
1
مرحله 3

سلام بابا این قول مرحله 3 رو باید چی کار کنم هرچی بهش اون گوی ها رو میزنم هیچیش نمیشه!یه بار بهش خورد ولی بعد دیگه هیچی که هیچی!لطفا راهنماییم کنید

hajamir

کاربر سایت
Apr 16, 2012
12
سلام بابا این قول مرحله 3 رو باید چی کار کنم هرچی بهش اون گوی ها رو میزنم هیچیش نمیشه!یه بار بهش خورد ولی بعد دیگه هیچی که هیچی!لطفا راهنماییم کنید
راه راحتش اینه رزولوشن بازی رو توی تنضیمات بازی تا اخر کم کن بازی رو کلا ببند بعد باز کن حالا اولین گوی که بهش بزنی میمیره

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
سلام
توی Crucible اگه رفته باشید برای wave 50 تا 75 باید لول 25 باشید ولی من لولم 22 هست بالاتر هم نمیره کار خاصی باید بکنم؟

لازم نیست کار خاصی انجام بدی فقط باید دشمن هایی که توی بازی هست رو بکشی همین!الآن من تا 100 رفتم ولی توی 100 با Absolam جنگیدم و به خاطر اینکه Hit Point کمی

داشتم شکست خوردم خدا بخواد بعدا به اون هم می گم یه من ماست چند من کره داره.

Cina

کاربر سایت
Sep 23, 2012
3
بار اول این کارو میکنم میره تو سوراخش بعد یه نوره سفید میاد یه تعدادیم اسکلت میان میکشمشون ولی بعدش دیگه هرچه میزنم خوش کم میشه بعد باز زیاد میشه :-o

---------- نوشته در 10:42 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:41 AM ارسال شده بود ----------

The weiling host ؟ همونی که ریش داره؟:D، راهی‌ نداره والا، فقط باید جا خالی‌ بدین بعدا اون دهانش رو بزنین.

بار اول این کارو میکنم میره تو سوراخش بعد یه نوره سفید میاد یه تعدادیم اسکلت میان میکشمشون ولی بعدش دیگه هرچه میزنم خوش کم میشه بعد باز زیاد میشه :-o

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر