راهنمایی در مراحل Darksiders II

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
بار اول این کارو میکنم میره تو سوراخش بعد یه نوره سفید میاد یه تعدادیم اسکلت میان میکشمشون ولی بعدش دیگه هرچه میزنم خوش کم میشه بعد باز زیاد میشه :-o

---------- نوشته در 10:42 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:41 AM ارسال شده بود ----------

بار اول این کارو میکنم میره تو سوراخش بعد یه نوره سفید میاد یه تعدادیم اسکلت میان میکشمشون ولی بعدش دیگه هرچه میزنم خوش کم میشه بعد باز زیاد میشه :-o

مگه میشه خونش کم نشه؟!
باید موقع هایی که می خواد بزنتت جا خالی بدی بعد موقعی که با دستش می کوبه روی زمین دستاش رو بزنی تا بیفته روی زمین بعد از اون باید سرش رو بزنی تا بره توی اون سوراخی.با اسکلت ها بجنگ تا دوباره بیاد بیرون همین کار ها رو باید انجام بدی تا موقعی که دوباره بیفته رو زمین.بالای سرش یه علامتی میاد که در اون زمان اگر با PC بازی می کنی باید E رو بزنی تا کلا نفله شه.(در ضمن برای کم کردن خونش می تونی به شبح تبدیل بشی).

به همین سادگییییییییی!!!

Cina

کاربر سایت
Sep 23, 2012
3
مگه میشه خونش کم نشه؟!
باید موقع هایی که می خواد بزنتت جا خالی بدی بعد موقعی که با دستش می کوبه روی زمین دستاش رو بزنی تا بیفته روی زمین بعد از اون باید سرش رو بزنی تا بره توی اون سوراخی.با اسکلت ها بجنگ تا دوباره بیاد بیرون همین کار ها رو باید انجام بدی تا موقعی که دوباره بیفته رو زمین.بالای سرش یه علامتی میاد که در اون زمان اگر با PC بازی می کنی باید E رو بزنی تا کلا نفله شه.(در ضمن برای کم کردن خونش می تونی به شبح تبدیل بشی).

به همین سادگییییییییی!!!
E رو میزنم کاری نمیکنه که .میفته زمین خونش کم میشه ولی باز بلند میشه لامسب خونش زیاد میشه .نمیدونم چیکارش کنم

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
E رو میزنم کاری نمیکنه که .میفته زمین خونش کم میشه ولی باز بلند میشه لامسب خونش زیاد میشه .نمیدونم چیکارش کنم

بازم سعیت رو بکن.
برو نزدیک یه مقداری فاصلت رو باهاش کم کن بعد E رو بزن.واقعیت من نمی دونم چرا نمیشه من خودم راحت کشتم!!!!!بازم سعی کن اگر نشه پس باگه

HOSEINR

کاربر سایت
Sep 8, 2012
364
سلام و درود بر دوستان عزیز.
داداشا یه خبر داغ که شاید باورتون نشه.
امروز تو جهرم خودمون رفتم سی دی فروشی درایکسایدرز 3 امده بود.
خودمم تعجب کرده بودم که هنوز 2 نیومده 3 امده خیلی عجیبه.
شما از چیزی خبر دارید؟

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
چطوری از fast travel استفاده میکنن

این دوستمون درست میگن شما باید بری توی Map بعد Space رو بزنی تا بری توی World Map اون کادر کوچیک وسط نقشه رو ببر روی هر جایی که می خوای بری مثل علامت در ها و فروشنده ها(به غیر از این ها جای دیگه ای نمی تونی)Enter رو بزن بعد Yes رو تا Fast Travel انجام بشه.

---------- نوشته در 09:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:16 PM ارسال شده بود ----------

سلام و درود بر دوستان عزیز.
داداشا یه خبر داغ که شاید باورتون نشه.
امروز تو جهرم خودمون رفتم سی دی فروشی درایکسایدرز 3 امده بود.
خودمم تعجب کرده بودم که هنوز 2 نیومده 3 امده خیلی عجیبه.
شما از چیزی خبر دارید؟

خداییش دروغ نمیگی؟!!!

HOSEINR

کاربر سایت
Sep 8, 2012
364
خداییش دروغ نمیگی؟!!!
خداییش مطمئن نیستم.:d
خودمم از تعجب داشتم بال درمیاوردم.
خب ابن جهرممون کلاسش بالاست.:d

---------- نوشته در 10:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:45 PM ارسال شده بود ----------

1. [h=3]Videos for darksiders 3[/h] - Report videos
داداشا بفرماید باورتون نمیشه اینم تریلر بازی ولی ف ی ل ت ر ش ک ن میخواد.
تازه فکر کنم چهارشم امده.
جدی میگم.

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
خداییش مطمئن نیستم.:d
خودمم از تعجب داشتم بال درمیاوردم.
خب ابن جهرممون کلاسش بالاست.:d

---------- نوشته در 10:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:45 PM ارسال شده بود ----------

1. Videos for darksiders 3

- Report videos
داداشا بفرماید باورتون نمیشه اینم تریلر بازی ولی ف ی ل ت ر ش ک ن میخواد.
تازه فکر کنم چهارشم امده.
جدی میگم.

دست گلت درد نکنه ولی متاسفانه صفحه ی گ و گ ل م باز نمیشه.
راستی عزیز جهرم کجا میشه؟

HOSEINR

کاربر سایت
Sep 8, 2012
364
دست گلت درد نکنه ولی متاسفانه صفحه ی گ و گ ل م باز نمیشه.
راستی عزیز جهرم کجا میشه؟

خواهش میکنم کامیار جان. ولی این قسمت که ربطی به گوگل نداره کافیه ف ی ل ت ر ش ک ن داشته باشی.
جهرمم تو استان فارس هست عزیز.(جنوب)

euphratica

کاربر سایت
Mar 12, 2012
29
سلام . ببخشید من ایکس باکس بازی میکنم . توی مرحله tree of life نمیتونم اون قول یخی رو بکشم . هرچی میزنم نمیمیره . با اون پتکش یه بار که میزنه میمیرم

HOSEINR

کاربر سایت
Sep 8, 2012
364
سلام . ببخشید من ایکس باکس بازی میکنم . توی مرحله tree of life نمیتونم اون قول یخی رو بکشم . هرچی میزنم نمیمیره . با اون پتکش یه بار که میزنه میمیرم
یه عکس بزار داداش.

---------- نوشته در 05:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:31 PM ارسال شده بود ----------

اینم یک سایت از درایکسایدرز 3.
البته انگلیسی هست.
Darksiders III - Darksiders Wiki

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
توTree of life غول یخی هست مگه؟

Guardian رو میگین؟ همونی که خیلی‌ بزرگ هست؟

یه عکس بزار داداش.

---------- نوشته در 05:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:31 PM ارسال شده بود ----------

اینم یک سایت از درایکسایدرز 3.
البته انگلیسی هست.
Darksiders III - Darksiders Wiki
D3 هنوز نه تایید شده، نه اطلاعاتی‌ ازش اومده بیرون، چه بماند تریلر اینا :D

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار

فکر کنم شما Desposed King رو میگی اگر اون باشه شکست دادن اون کار واقعا سختی البته برای کسی که بار اولشه.شما باید هم نیرو های خوبی داشته باشی و هم سلاح های خوب تا بتونی اون رو بکشی.من بازی رو که یک بار تموم کردم بار دوم تونستم شکستش بدم.

---------- نوشته در 08:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:05 PM ارسال شده بود ----------

نه راست میگه کلوپ سر کوچه ی ما هم آورده

مطمئنی؟
تهیش کردی؟ میدونی چی به چیه؟

---------- نوشته در 08:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:11 PM ارسال شده بود ----------

خواهش میکنم کامیار جان. ولی این قسمت که ربطی به گوگل نداره کافیه ف ی ل ت ر ش ک ن داشته باشی.
جهرمم تو استان فارس هست عزیز.(جنوب)

من توی تهران زندگی می کنم اطراف انقلاب.اینجا یه نفر هست بازی ها رو جلو تر از بقیه میاره ولی فعلا از Darksiders III خبری نیست مطمئنم سر ماه نشده اون هم میاره اون وقت با کله می خرمش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر