راهنمایی در خرید محصولات اپل iPhone - iPod - iPad - MAC - MacBook

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
خب يعني جيلبركش نياد رسما بدبخت ميشم ! :|
ولي هكرها قولشو دادن برا تعطيلات ژانويه اگه اشتباه نكنم :d

يعني واقعا راهي نداره؟
يه توضيحي در اين موارد shsh ميدي؟
من گوشي قبليمو زرت و زرت اپ و دان ميكردم بدون مشكل !8-|

بعد الان كه shsh ندارم از كجا بايد بيارم؟:d

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اقا گرفتم !
يعني الان من با tinyumbrella از shsh خودم بكاپ دارم !
در اينده ته تهش ميتونم باز برگردم به 4.2.1 ديگه؟
قبل از اين كلا منتفيه !
عجب بده !

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
اقا گرفتم !
يعني الان من با tinyumbrella از shsh خودم بكاپ دارم !
در اينده ته تهش ميتونم باز برگردم به 4.2.1 ديگه؟
قبل از اين كلا منتفيه !
عجب بده !

آره دوست عزیز ، حالا که shsh گرفتی میتونی بعدا به 4.2.1 برگردی.
این قفل از زمان iPhone 3GS ارائه شده توسط اپل.

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
سلام الان 3 هفتس توی روزنامه جام جم یکشنبه ها میزنه:
iPhone 4 با گارانتی کامتل به بازار آمد!
حالا گارانتی مهم نیست. قمتش اومده پایین یا نه برا گارانتی بی اثر 80 اومده روش؟ قیمت الان چنده؟

*Psycho*

کاربر سایت
Feb 26, 2009
263
سلام

یه لپتاپ apple تا سقف 3 تومن میخواستم، ممنون میشن علاوه بر مدل پیشنهادی خودتون، لینک سایتی که سایر مدل ها رو داره رو بفرمایید تا خودم هم یه مقایسه ای بین اونا داشته باشم.
در کل در مورد لپتاپ های اپل اطلاعاتم خیلی کمه، اگه سایتی رو برای معرفی می شناسید، بفرمایید. (فارسی باشه بهتره :d)

مرسی. :d

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
اقاي خشن (:d) خبري از جيلبرك 4.2.1 ني؟
من خوندم نسخه ي جيلبرك كامل رو برا مك دادن بيرون، درسته؟
چرا خشن ؟ :d من آدم مهربونیم >:d<
فعلا نه تنها خبری نیست بلکه طبق آخرین اخباری که داشتم که قرار بود تا ۲۵ دسامبر ارائه بشه (نسخه کامل جیلبریک) ، که البته تاخیر خورده !

سلام الان 3 هفتس توی روزنامه جام جم یکشنبه ها میزنه:
iPhone 4 با گارانتی کامتل به بازار آمد!
حالا گارانتی مهم نیست. قمتش اومده پایین یا نه برا گارانتی بی اثر 80 اومده روش؟ قیمت الان چنده؟

والا این گارانتی های اپل که همش کشک ! اونم کشکهای دوزاری. :d
قیمت چه نوعیش رو میخواید ؟ الان ۳۲ گیگ آنلاک فکتوری ، از یک میلیون تومان داره تا یک و صد (بعضی فروشگاه ها هم کمی بالاتر) که تفاوتشون سفارشی بودنشونه ، مثلا الان بهترینش سفارش کانادا هست.

سلام

یه لپتاپ apple تا سقف 3 تومن میخواستم، ممنون میشن علاوه بر مدل پیشنهادی خودتون، لینک سایتی که سایر مدل ها رو داره رو بفرمایید تا خودم هم یه مقایسه ای بین اونا داشته باشم.
در کل در مورد لپتاپ های اپل اطلاعاتم خیلی کمه، اگه سایتی رو برای معرفی می شناسید، بفرمایید. (فارسی باشه بهتره :d)

مرسی. :d

اگر مبنا رو مک بوک پرو ۱۵ اینچی در نظر بگیریم :

intel i7 2.8 GHz
Ram 4GB DDR3
Hard 500GB 7200RPM
Nvidia GeForce GT 330 M 512MB
15" Glossy Hi Res

بهترین سایت هم برای اطلاعات خوده سایت اپل هست که کاملا توضیح داده ، سوالی هم داشتی همینجا بپرس پاسخ میدم.

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
سلام داش

آقا يه سوال پيش اومد

الان مثلا من اگه يه آيپاد داشته باشم بعد با itunes روش آهنگ و عكس و اينا بريزم بعد اگه وصلش كنم به يه كامپيوتر ديگه ، ديگه نميشه آهنگ هاي قبليشو ديد و بهشون اضافه كرد فقط ميشه كلشو پاك كرد درسته؟

حالا اگه من با itunes برنامه هاي كركي روي ipod touch بريزم بعد بخوام با يه itunes ديگه بهش وصل شم مثلا يه بازي اضافه كنم كل برنامه هايي كه روشه رو پاك ميكنه؟

و در كل راهي هست كه بشه روي 2 تا itunes از يه ipod touch استفاده كرد بدون اينكه مجبور باشي كلشو پاك كني؟

*Psycho*

کاربر سایت
Feb 26, 2009
263
اگر مبنا رو مک بوک پرو ۱۵ اینچی در نظر بگیریم :

intel i7 2.8 GHz
Ram 4GB DDR3
Hard 500GB 7200RPM
Nvidia GeForce GT 330 M 512MB
15" Glossy Hi Res

بهترین سایت هم برای اطلاعات خوده سایت اپل هست که کاملا توضیح داده ، سوالی هم داشتی همینجا بپرس پاسخ میدم.

ممنان :d فقط اینی که پیشنهاد کردین، چه مدلیه ؟ یعنی خواستم بخرم، بگم چه مدلی از MacBook Pro ها رو میخوام ؟
ضمناً این مدل تقریباً میدونین تهران چنده ؟

راستی یه سوال مهم :
میشه بگی چه تفاوتی بین MacBook Pro و MacBook Air و MacBook خالی :d وجود داره ؟

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سلام داش

آقا يه سوال پيش اومد

الان مثلا من اگه يه آيپاد داشته باشم بعد با itunes روش آهنگ و عكس و اينا بريزم بعد اگه وصلش كنم به يه كامپيوتر ديگه ، ديگه نميشه آهنگ هاي قبليشو ديد و بهشون اضافه كرد فقط ميشه كلشو پاك كرد درسته؟

حالا اگه من با itunes برنامه هاي كركي روي ipod touch بريزم بعد بخوام با يه itunes ديگه بهش وصل شم مثلا يه بازي اضافه كنم كل برنامه هايي كه روشه رو پاك ميكنه؟

و در كل راهي هست كه بشه روي 2 تا itunes از يه ipod touch استفاده كرد بدون اينكه مجبور باشي كلشو پاك كني؟

خیر شما به هیچ عنوان نمیتونید نرم افزارها و یا موزیکهای آیفون یا آیپادتون رو ازش استخراج کنید :d
(مگه به روشهای متفرقه)

شما مثلا موسیقیهای آیپاد رو با Play List یک آیتونز سینک میکنید بعدش نمیتونید با آیتونز دیگری چیزی اضافه یا کم کنید.

ممنان :d فقط اینی که پیشنهاد کردین، چه مدلیه ؟ یعنی خواستم بخرم، بگم چه مدلی از MacBook Pro ها رو میخوام ؟
ضمناً این مدل تقریباً میدونین تهران چنده ؟

راستی یه سوال مهم :
میشه بگی چه تفاوتی بین MacBook Pro و MacBook Air و MacBook خالی :d وجود داره ؟

والا مدلش رو نمیدونم اما شما همین کانفیگ رو برو دنبالش توی لیستهای فروشگاه ها بگرد.
(تنوع محصولات اپل انقدر بالا نیست که دچار مشکل بشی)

اما تفاوت :

MacBook : ارزانترین لپ تاپ های اپل هستند که از سخت افزار مناسب با کارهای سبک یا بهتر بگم نچندان سنگین بهینه سازی شده اند و آخرین نسل آنها به رنگ سفید براق هست.

MacBook Pro : گرانترین سری لپ تاپهای اپل که از نظر سخت افزار به حداکثر تکامل در نوع خودشون رسیدن و برای کارهای حرفه ای و سنگین بهینه سازی شده اند که به رنگ نقره ای مزین شده اند.

MacBook Air : مهمترین ویژگی این سری از لپ تاپهای اپل طراحی فوق العاده ، سبکی بی نظیر و سایز کوچک هست که در سایز ۱۱ و ۱۳ اینچی طراحی شدن که همیشه همراه شما باشند و قطر ناچیزشان همیشه مهمترین مشخصشون به حساب میاد.

شانس مارو باش خدايي !
به ما كه رسيد اسمون تپيد !

اندکی صبر سحر نزدیک هست. ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر