راهنمایی در خرید محصولات اپل iPhone - iPod - iPad - MAC - MacBook

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,449
دوستان الان ایفون 3gs 32 چقدره ؟4g32چقدره؟ انلاک کدوم بهتره؟
میخوام ان900 رو بفروشم برم تو نخ ایفون ببینم چه جوریاست ؟؟!!!!!!
ممنون

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
خوم فرض كنيم من الان آيپادم رو با يه كامپيوتر سينك كنم بعد كامپيوترم عوض بشه!

تكليف برنامه ها و بازي ها و آهنك ها چيه؟

و يه سوال ديگه: بازي ها سيوشون تو خود اپليكيشن هست يا جداس؟ يعني اگه يه بازي رو پاك كني بعد دوباره بريزي بايد از اول بري؟

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968

و يه سوال ديگه: بازي ها سيوشون تو خود اپليكيشن هست يا جداس؟ يعني اگه يه بازي رو پاك كني بعد دوباره بريزي بايد از اول بري؟

با اجازه از صاحب تاپيك ;)
شما اگر فقط وصل كنيد به يك سيستم ديگه هيچي نميشه، اا اگر باهاش سينك كنيد عكس ها اهنگ ها و ويديوهاتون رو از دست ميديد
اما نرم افزارها به قوت خودشون باقي ميمونن
بله سيو بازيها توي خودشون ذخيره ميشه و وقتي پاك بشن سيوشون هم از بين ميره

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
دوستان الان ایفون 3gs 32 چقدره ؟4g32چقدره؟ انلاک کدوم بهتره؟
میخوام ان900 رو بفروشم برم تو نخ ایفون ببینم چه جوریاست ؟؟!!!!!!
ممنون

ايفون 4 32 گيگ همونطور كه دوست عزيزم Horror جان گفتن از يك و پنجاه شصت ميتوني پيدا كني تا يك و صد يك و صد و بيست ( البته فك نكنم ديگه قيمتاي يك و پنجاه اينا باشه)
16 رو با نهصد و پنجاه نهصد ميشه پيدا كرد
3 جي اس 32 گيگ اگر نو باشه نهصد و پنجاه تا هشتاد قيمتشه
كاركرده طبعا بين ششصد تا ششصد و خورده اي
انلاك هيچكدوم هم فرقي نداره

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,449
ايفون 4 32 گيگ همونطور كه دوست عزيزم Horror جان گفتن از يك و پنجاه شصت ميتوني پيدا كني تا يك و صد يك و صد و بيست ( البته فك نكنم ديگه قيمتاي يك و پنجاه اينا باشه)
16 رو با نهصد و پنجاه نهصد ميشه پيدا كرد
3 جي اس 32 گيگ اگر نو باشه نهصد و پنجاه تا هشتاد قيمتشه
كاركرده طبعا بين ششصد تا ششصد و خورده اي
انلاك هيچكدوم هم فرقي نداره

ممنون
اگر لاک بخرم چی؟ چقدره ؟
بعد با نرم افزار درست میشه دیگه؟
بعد 4g دسته دوم هست ؟ چقدر ممنون

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
ممنون
اگر لاک بخرم چی؟ چقدره ؟

لاك 32 گيگ قيمتش چيزي حدود 400 ميشه اما متاسفانه فروشنده ها تا جايي كه من يادمه و ديدم دور و بره 700، 800 ميفروشن لاك رو !
تا الان ورژن 4.1 رو ميشه مشكل لاك بودنشو حل كرد ! اما هيچ ارزشي نداره !
در اينده براي اپديت كردن گوشي خيلي به مشكل ميخوريد ! :)
4جي هم به اون صورت نه، اما چرا نشه؟ مطمئنا پيدا ميشه دسته دومش
اگر ظاهرش خيلي تر و تميز باشه نهايتا 100 يا 150 ازش ميوفته

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
سلام
میخواستم ببینم آیفون 4 32 گیگ و 16 گیگ تفاوت حجمشون اونقدر مهم هست که 100-200 تومن بیشتر خرج کنم یا نه؟
اخه الان من هر چی آهنگ و ویدئو دارم ریختم تو n97 دو گیگ مصرف شده.
یعنی بازی هاش اینقدر حجمشون زیاد هست که تاثیر داشته باشه؟

navid_riot

کاربر سایت
Jul 24, 2007
390
نام
Navid
سلام
میخواستم ببینم آیفون 4 32 گیگ و 16 گیگ تفاوت حجمشون اونقدر مهم هست که 100-200 تومن بیشتر خرج کنم یا نه؟

دوست عزیز من خودم 32 دارم ولی نمی دونم دلیلش چی هست ولی مثلآ اگر شما یک بازی 800 مگابایتی دانلود می کنید میریزید توی آیفون میشه 1 گیگو خورده ای اگر فقط برای آهنگ میخوای همون 16 کافی هست ولی اگر مثل من خوراک گیم و نرم افزاری 32 بگیر به نظر من

• Like
Reactions: ps3amir

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad

دوست عزیز شما وقتی کامپیوترت رو عوض میکنی ، آهنگهایی که دوست داری ، نرم افزارها و بازیهای کرک شده ای که دانلود میکنن رو ، رو هارد قدیمی دور نمیندازی که ! اونها رو روی سیستم جدیدت منتقل کرده و سپس دوباره وارد آیتونز میکنیشون. به همین سادگی.

برای جلوگیری از پاک شدن سیوها میتونید از منوی Store در آیتونز و گذینه Authorizet This Computer ، بک آپ تهیه کنید.

ممنون
اگر لاک بخرم چی؟ چقدره ؟

تذکر اولیه : iPhone 4 نه iPhone 4G !!! #:-s

به هیچ عنوان لاک نخر.
برای آنلاک کردن آیفون ۴ روی آخرین فرم ویر دردسرهای زیادی داره ! مثلا باید بیس باند رو به آیپد ببرید که واقعا دردسر داره ! پس بیخیال لاک شو.
دست دومش هم به تناسب تمیز بودنش و مرام فروشنده عجیب متغیره. ;)

سلام

شما گوشیه n97 رو اصلا با آیفون مقایسه نکن و در صورت امکان ۱۰۰٪ ۳۲گیگ بخر.

با تشکر از تمام دوستانی که در این تاپیک کمک بنده میکنن. :x

keiwan

کاربر سایت
Mar 26, 2010
9
راهنمایی i-4

سلام خدمت دوستان...
می خواستم یه آیفون 4 بخرم...و زیاد در مورد این گوشی نمی دونم...بالطبع بعضی سوالام شاید مسخره به نظر برسه!!!
--------------------------------
1-ابتدا می خواستم ببینم این ios-1 و ios-2 چیه و چه فرقی با هم دارن و کلا کدوم رو توصیه میکنی؟
---------
2-آنلاک فکتوری باید بخرم دیگه؟ و اینکه از کجا میشه تشخیص داد موقع خرید که این گوشی باز نشده و خلاصه آنلاک فکتوریه؟
---------
3-اینطور که از نام "آنلاک فکتوری" پیداست،آیا از کارخونه آنلاک هستش؟یا اینکه گوشی توسط کسی آنلاک شده؟
---------
4-برای خرید شما کجا رو پیشنهاد میدید که مطمئن باشه؟
---------
5-قیمت 32 گیگ 4 در حال حاضر؟
----------
6-و در انتها اگه نکته مهمی به نطره شما میرسه در رابطه با خرید آیفون 4 که باید بهش توجه کرد ممنون میشم راهنمایی کنید (منظورم اینه که دست خالی نرم تو مغازه طرف،یه چیزی حالیم باشه).خودتونو بزارید جای من دیگه خلاصه.بگید چی بخرم که بعدا مشکلی برام درست نکنه.
----------
من زیاد چون تو این زمینه اطلاعات ندارم ناگزیر پرسیدم،شرمنده...
مرسی

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
سلام خدمت دوستان...
می خواستم یه آیفون 4 بخرم...و زیاد در مورد این گوشی نمی دونم...بالطبع بعضی سوالام شاید مسخره به نظر برسه!!!
--------------------------------
1-ابتدا می خواستم ببینم این ios-1 و ios-2 چیه و چه فرقی با هم دارن و کلا کدوم رو توصیه میکنی؟
---------
2-آنلاک فکتوری باید بخرم دیگه؟ و اینکه از کجا میشه تشخیص داد موقع خرید که این گوشی باز نشده و خلاصه آنلاک فکتوریه؟
---------
3-اینطور که از نام "آنلاک فکتوری" پیداست،آیا از کارخونه آنلاک هستش؟یا اینکه گوشی توسط کسی آنلاک شده؟
---------
4-برای خرید شما کجا رو پیشنهاد میدید که مطمئن باشه؟
---------
5-قیمت 32 گیگ 4 در حال حاضر؟
----------
6-و در انتها اگه نکته مهمی به نطره شما میرسه در رابطه با خرید آیفون 4 که باید بهش توجه کرد ممنون میشم راهنمایی کنید (منظورم اینه که دست خالی نرم تو مغازه طرف،یه چیزی حالیم باشه).خودتونو بزارید جای من دیگه خلاصه.بگید چی بخرم که بعدا مشکلی برام درست نکنه.
----------
من زیاد چون تو این زمینه اطلاعات ندارم ناگزیر پرسیدم،شرمنده...
مرسی

سلام دوست عزیز.
سوالای شما مسخره نیست ، هیچکس هم حق تمسخر کس دیگه ای را ندارد.
همه ما در ابتدا مبتدی بودیم و با همین سوالات به اینجا رسیدیم.

۱ـ iOS سیستم عامل اپل هست که آخرین نسخه ارائه شدش هم ۴ هست (دقیقا ۴.۲.۱) و تمامی آیفون ۴ ها به نسخه ۴ مجهز هستند و حق انتخابی از این نظر وجود ندارد. (قطعا آخرین نسخه که همین ۴ باشه همیشه بهترینه)

۲ـ خیلی ساده گوشی باید وکیوم باشه و زمانی که باز میکنید و سیمکارت درونش قرار میدید آنتن بده.
فقط مواظب باشید که گوشی آکبندی که خریدید نرم افزار Cydia روش نصب نباشه.

۳ـ یعنی گوشی به صورت آنلاک یا همون Sim-Free توسط اپل ارائه شده وگر نه اگر توسط شخصی آنلاک بشه اون آیفون لاک هست.

۴ـ در ایران بنده هیچ جا رو پیشنهاد نمیدم اما پاساژ پایتخت به نوعی به بورس اپل در ایران تبدیل شده.

۵ـ حدوده یک میلیون و صد هزار تومان.

۶ـ حتما آنلاک فکتوری ۳۲گیگ ، سفارش کانادا بخر.
چون سفارش کانادا قابلیت فیس تایمش به سادگی و بدون نیاز به جیلبریک کار میکنه و علامتش هم اینه که پشت جعبه ، در آخر شماره Part Number نوشته شده C/A.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
دوست عزیز من خودم 32 دارم ولی نمی دونم دلیلش چی هست ولی مثلآ اگر شما یک بازی 800 مگابایتی دانلود می کنید میریزید توی آیفون میشه 1 گیگو خورده ای اگر فقط برای آهنگ میخوای همون 16 کافی هست ولی اگر مثل من خوراک گیم و نرم افزاری 32 بگیر به نظر من

دوست گرامي دليلش اين هست كه فرمت IPA در نرم افزارهاي ايفون يك فايل زيپ محسوب ميشه !
و وقتي نصب ميشه اكستركت ميشه توي گوشي !
براي اثبات شما يكي از نرم افزار هارو به فرمت RAR يا ZIP غيير بديد و نتيجه رو مشاهده كنيد

keiwan

کاربر سایت
Mar 26, 2010
9
مرسی

horror جان ممنون به خاطره پاسخ...
---------------
موقع خرید همونجا گوشی رو چک کنم سیم بندازم روش...از جعبه بیارمش بیرون...لازمه به نظرت...؟؟ (چک کردن آنلاک فکتوری و عدم نصب cydia) علاوه بر اون کد c/a ... (شاید زیادی احتیاط باشه!!)
اگه نیاز نیست و دیدن c/a کفایت میکنه که ورش دارم بیارم خونه با حوصله سر از کارش در بیارم،با حوصله!!:-/
----------------
بعد یه جایی خوندم سیم باید بدون غلاف باشه ، چجوری حالا باید اون تیکه رو جدا کرد از غلاف؟
----------------
بعد اینکه میگی horror جان موقع روشن کردن cydia روش نصب نباشه،منظورت اینه که آیکونه این cydia که میگی کم رنگ (غیر فعال) باشه دیگه؟...
اصلا این cydia چی هست؟
-----------------
ببخشید دیگه سوالای پراکنده و از همه نوع می پرسم!!!...مرسی

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
horror جان ممنون به خاطره پاسخ...
---------------
موقع خرید همونجا گوشی رو چک کنم سیم بندازم روش...از جعبه بیارمش بیرون...لازمه به نظرت...؟؟ (چک کردن آنلاک فکتوری و عدم نصب cydia) علاوه بر اون کد c/a ... (شاید زیادی احتیاط باشه!!)
اگه نیاز نیست و دیدن c/a کفایت میکنه که ورش دارم بیارم خونه با حوصله سر از کارش در بیارم،با حوصله!!:-/
----------------
بعد یه جایی خوندم سیم باید بدون غلاف باشه ، چجوری حالا باید اون تیکه رو جدا کرد از غلاف؟
----------------
بعد اینکه میگی horror جان موقع روشن کردن cydia روش نصب نباشه،منظورت اینه که آیکونه این cydia که میگی کم رنگ (غیر فعال) باشه دیگه؟...
اصلا این cydia چی هست؟
-----------------
ببخشید دیگه سوالای پراکنده و از همه نوع می پرسم!!!...مرسی

البته که لازمه ، حتما چک کن وکیوم باشه ، همونجا هم بگو سیم رو برات پانچ (یعنی بریدن سیم و تبدیل کردنش به میکروسیم ، آخه آیفون ۴ میکروسیم فقط ساپورت میکنه) کنه و قرارش بده داخل و یه تماس هم بگیر که همه چیز درست باشه و سالم کار کنه.

cydia هم اصلا نباید آیکونش باشه برای اولین بار که چک میکنی.
cydia همون نرم افزاری هست که بعد از جیلبریک کردن (جیلبریک همون هکی هست که باعث میشه روی آیفون نرم افزارها کرک شده نصب کنی) به آیفون اضافه میشه و به شما این قابلیت رو میده که سورسهای مختلفی روش نصب کنید که یکی از این سورسها ، سورس آنلاک کردن هست که اگه فروشنده نصبش کرده باشه میتونه آیفون لاک رو به جای آیفون آنلاک بهت بفروشه !

• Like
Reactions: ps3amir

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
ببخشید من در ویدئو هایی که از گوشی آیفون 4 دیدم وقتی برای اولین بار روشن میکنند پیغام اتصال به آیتونز را میده.این را هم باید در زمان خرید نشان بده؟همون جا فروشنده به آیتونز وصل میکنه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر