راهنمایی در بازی The Witcher 2

pantera4581

کاربر سایت
Oct 28, 2009
64
نام
MoHaMmAd
سلام بچه ها
من توی سربازخونه گیر کردم . اینجای که می نویسم اسم مرحله است
Help dethmold in his necromantic ritual
وقتی می رم پیش dethmold نمی دونم چیکار کنم .........؟

تو رو خدا اگر کسی می دونه کمک کنه ......

pantera4581

کاربر سایت
Oct 28, 2009
64
نام
MoHaMmAd
J:%5CScreenshots%5Cs.bmp

pantera4581

کاربر سایت
Oct 28, 2009
64
نام
MoHaMmAd
سلام بچه ها
من توی سربازخونه گیر کردم . اینجای که می نویسم اسم مرحله است
Help dethmold in his necromantic ritual
وقتی می رم پیش dethmold نمی دونم چیکار کنم .........؟

تو رو خدا اگر کسی می دونه کمک کنه ......

بابا یکی نیست جواب ما را بده

ضمنا باید چه جوری عکس آپلود کنی ؟

Z man

کاربر سایت
Jun 17, 2011
8
سلام دوستان من تو چپتر دو گیر افتادم عجیب .
همه ی نقشه رو گشتم چیزی پیدا نکردم !!
تو آبجکت blood curse رسیدم به جایی که دوباره شهر کوتوله ها رو نشون میده ولی دیگه نمیشه از شهر جنگ نفرین شده رد شد چون با اولین تیری که بهت میزنن میمری !!!
تو همین آبجکت میگه برو به محل چادر کینگ ( همون که کلشو بسته ولی میرم چنتا مامور نمیذارن وارد شم !! شب هم ک میشه مامورای دم در خوابن میرم تو خوابگاش صفحه سیاه میشه و فقط صدا میاد و اتفاق خاصی هم نمیافته کرک هم عوض کردم ولی فرقی نکرده فکر میکنم الان نباید برم اونجا روز هم ک میشه کینگ هنسلت پیش اونجایی که یه نقشه بزرگ هست وایساده باهاش صحبت میکنم ولی چیزی نمیشه قبلش باید یه کاری کنم احتمالا ! راه حلی داره ؟ اگه یکی لطف کنه سیو بعد اون قسمتو برام بذاره ممنون میشم .
در ضمن واسه فرمول gadwall که فکر میکنم واسه ماموریت های اصلی لازم میشه دو تا عنصر sol و aether رو نمیتونم پیدا کنم جای خاصصی سراغ دارید ؟ این فروشنده ها هیچکدوم ندارن !!!

آخرین ویرایش:

h@m3d

کاربر سایت
Jun 15, 2011
3
دوستان برای کشتن راحتر می تونید داخل بازی توی اپشنز بازی رو راحتر کنید
من از این استفاده کردم و بعضی از مراحل که به سختی می توان از اون عبور کرد و عبور کردم و بالاخره بازی رو تموم کردم

call of duty32

کاربر سایت
Jun 18, 2011
4
آقا وقتی من چهار تا دستشو قطع می کنم هیچ تخته سنگ بزرگی نمی افتد باید چکار کنم
لطف کنید جواب بدبد

سلام من تازه عضو شدم .منم 4 تا دستشو قطع کردم ولی نه سنگی افتاد .فقط هی از دستش میره بالا میگه کلیک چپ کن منم میزنم حتی اون چیزش پر میشه ولی دیگه space نمیگه بزن .من 50 بار این کارو کردم ولی هیچی نشد لطفا راهنمایی کنید.

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
دوستان برای اینکه بهتر راهنمایی بشن بهتره که از محلی که مشکل دارن به همراه توضیحات جورنال و نقشه بازی عکس بذارن !
دقت داشته باشید که این بازی با توجه به انتخابها روند متفاوتی را دنبال می کند پس ممکن است شما در مرحله ای باشید که منحصر به فرد شماست پس با عکس از توضیحات جورنال و مپ و محل مشکل می توان کمک کرد .

goodi

کاربر سایت
Jun 18, 2011
132
نام
محمد
سلام من تازه عضو شدم من در چپتر2 در شهر مردگان kaedweni general چجوری بکشم.در همان مرحلاتی که در شهر مردگان تبدیل به اسکلت میشه

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
سلام من تازه عضو شدم من در چپتر2 در شهر مردگان kaedweni general چجوری بکشم.در همان مرحلاتی که در شهر مردگان تبدیل به اسکلت میشه
اگه منظورت غول آخرش هست که آتیشی هست باید Quen بزنی و وقتی که از دور خواست بهت حمله کنه جاخالی بدی و بسرعت از پشت با شمشیر بهش حمله کنی دقیقا نکتش اینه که از پشت سر نابودش کنی اگه بخوای رو در رو باهاش بجنگی از پسش برنمیای.

call of duty32

کاربر سایت
Jun 18, 2011
4

سلام جون مادرتون سیو چپتر 3 رو بذارین .تو چپتر 2 کلی ماموریت گرفتم همشونم گیج کننده ان و معلوم نیست باید چی کار کنیم.
الان توی ماموریت hunting magic هستم 4 نفر که شامل یه کوتوله و یک ادم معمولی زن و 2 تا کمان داره کشتم و یه جا تو نقشه مشخصه که بالای یک تپه ی متوسط و نمیشه بهش رسید.
ممنون میشم اگه کمکم کنید.

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
سلام جون مادرتون سیو چپتر 3 رو بذارین .تو چپتر 2 کلی ماموریت گرفتم همشونم گیج کننده ان و معلوم نیست باید چی کار کنیم.
الان توی ماموریت hunting magic هستم 4 نفر که شامل یه کوتوله و یک ادم معمولی زن و 2 تا کمان داره کشتم و یه جا تو نقشه مشخصه که بالای یک تپه ی متوسط و نمیشه بهش رسید.
ممنون میشم اگه کمکم کنید.
خب این که کاری نداره دلیل اینکه به اونجا نمیرسی اینه که داری مسیر اشتباهی رو میری ببین از اونجایی که اون 4 نفر رو میکشی یکم برو جلوتر و وارد دریا بشو(اصلا طرف اون مسیری که نمیتونی توش به تپه برسی نشو) و وقتی از آب بیرون آمدی از تپه بکش بالا و همینطور جلو برو تا به اون مکان برسی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر