راهنمایی در بازی SLEEPING DOGS

parsi boy

کاربر سایت
Aug 31, 2011
61
نام
Ali
با سلام من در اون مرحله موندم که باید قفل در رو باز کنیم ولی اونجا اصلا موس عمل نمیکنه
کمک کنید لطفا
اینحا:

1300939296.jpg

البته اونجا بجاب r زده که باید موس رو بالا و پایی ن کنیم که نمیشه موس عمل نمیکنه!!!

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
تو نسخه ي ps3 كه من بازي كردم با انالوگ سمت راست بايد اون سنجاقي كه تو قفل ميكني رو بالا پايين كني وقتي سبز شد انالوگ سمت چپ رو به طرف چپ حركت بدي كه بري روي دندونه ي كناري قفل!
نسخه ي pc رو نميدونم!ولي قاعدتا بايد موس عمل كنه!!!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
با سلام من در اون مرحله موندم که باید قفل در رو باز کنیم ولی اونجا اصلا موس عمل نمیکنه
کمک کنید لطفا
اینحا:

1300939296.jpg

البته اونجا بجاب r زده که باید موس رو بالا و پایی ن کنیم که نمیشه موس عمل نمیکنه!!!
با W و S بالاپایین کن و با A قفلو باز کن وقتی سبز شد
اگه میخوای مشکلت حل بشه و با موس کار کنه آپدیت 1.4 به بعد رو بریزی درست میشه

hamidpes

کاربر سایت
Nov 6, 2012
10
نام
mahan
سلام من یه جاهمون اوایلش گیرکردم.
اون مرحلش که میری خفت گیری بادوستت وچندنفرروهم بلید بزنی آخرش دوستم جلوی یه لباس فروشی وایمیسه وتکونم نمیخوره من خودمم بادسته بازی میکنم یه دکمه هست که میزنم خودمم اونجاتکون نمیخورم چیکارکنم ؟ تروخدابگید
=((
/بعدشم چگونه نقشه ی بازیروبیارم که ماموریت هارونشون بده؟ ممنون
:x

parsi boy

کاربر سایت
Aug 31, 2011
61
نام
Ali
اون مرحلش که میری خفت گیری بادوستت وچندنفرروهم بلید بزنی آخرش دوستم جلوی یه لباس فروشی وایمیسه وتکونم نمیخوره من خودمم بادسته بازی میکنم یه دکمه هست که میزنم خودمم اونجاتکون نمیخورم چیکارکنم ؟ تروخدابگید
=((
لطفا به این دوستمون هم کمک کنید

---------- نوشته در 09:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:25 PM ارسال شده بود ----------

با W و S بالاپایین کن و با A قفلو باز کن وقتی سبز شد
اگه میخوای مشکلت حل بشه و با موس کار کنه آپدیت 1.4 به بعد رو بریزی درست میشه
تو نسخه ي ps3 كه من بازي كردم با انالوگ سمت راست بايد اون سنجاقي كه تو قفل ميكني رو بالا پايين كني وقتي سبز شد انالوگ سمت چپ رو به طرف چپ حركت بدي كه بري روي دندونه ي كناري قفل!
نسخه ي pc رو نميدونم!ولي قاعدتا بايد موس عمل كنه!!!
مخلص همه بچه های با مرام bc :x :x :x :x
:x :x :x :x
بینم چی میشه!!!
بازم ممنون

hamidpes

کاربر سایت
Nov 6, 2012
10
نام
mahan
=((

اقایون واقعاممنونم ازکمک های بی شمارتون)x

فکرکنم توگوگل سرچ کنم زودترجواب بگیرم واقعا که سایت جالبی نیست 500 تاتاپیک زدید به هیچکدومشم جوابگونیستیدلطفا کاری که ازپسش برنمیایدروانجام ندین

hamidpes

کاربر سایت
Nov 6, 2012
10
نام
mahan
اقایون واقعاممنونم ازکمک های بی شمارتون)x

فکرکنم توگوگل سرچ کنم زودترجواب بگیرم واقعا که سایت جالبی نیست 500 تاتاپیک زدید به هیچکدومشم جوابگونیستیدلطفا کاری که ازپسش برنمیایدروانجام ندین

چرت ترین سایت عمرم همینه مطمئنم اصلا اینجامدیرنداره

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
=((

• اقایون واقعاممنونم ازکمک های بی شمارتون)x

چرت ترین سایت عمرم همینه مطمئنم اصلا اینجامدیرنداره

آقا جوش نیار!ایراد از کرک بازیته...این اتفاق برا خیلی ها که تو PC بازی میکنن اتفاق افتاده...سعی کن یه کرک معتبر از یه سایت دریافت کنی.

من تو xbox بازی کردم و مشکلی نداشت...

meshia

کاربر سایت
Oct 2, 2012
7
سلام دوستان
من اینجایی که باهم ددعوا میکنن گیر کردم
یجایی هست تو اولای بازی با رفیقش سوار یه ون میشن میرن یجایی کنار بندر
دارن جنس جا به جا میکنن بعد باید بزنیشون یه سریشون با چاقو اینا میان نمیدونم چجوری باید این چاقوییارو کشت
الان چند روزه تو این گیر کردم کسی میدونه کمکم کنه ممنونش میشم

اینجام گفتم
خواهش میکنم جواب بدین

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
بالاخره بازی رو تموم کردم!:d

سلام دوستان
من اینجایی که باهم ددعوا میکنن گیر کردم
یجایی هست تو اولای بازی با رفیقش سوار یه ون میشن میرن یجایی کنار بندر
دارن جنس جا به جا میکنن بعد باید بزنیشون یه سریشون با چاقو اینا میان نمیدونم چجوری باید این چاقوییارو کشت
الان چند روزه تو این گیر کردم کسی میدونه کمکم کنه ممنونش میشم

اینجام گفتم
خواهش میکنم جواب بدین
دوست عزیز اگه منظورت اونجاس که اول با گوشی عکسشو میندازی و بعد از اینکه از پله ها پایین رفت میری پیششون هست,باید بگ که اونجا نباید کسی رو بکشی...اول یکی میبینتت و هم زمان یه دگمه بالای صفحه میاره...دگمه رو میزنی و استفراغ میکنی!بعد اون مرده هم حالش به هم میخوره و میره...اونموقع تو باید سریع و مخفیانه بدون اینکه کسی ببینتت بری جلوتر و بری بالای قایق.از اونجا میتونی چن نفرو ببینی که دارن حرف میزنن...باد گوشیتو آماده کنی و هر وقت ماموریت گفت که عکس بنداز عکس بگیری...باید سریع باشی وگرنه اگه به موقع نتونی عکسشو بگیری میبازی.بعد از عکس گرفتنم باید از همون راهی که اومدی برگردی داخل ماشینت و به اونجایی بری که روی نقشه نشون میده.
اگه منظورت اینجا بود که جواب دادم ولی اگه منظورت اینجا نیس یکم بیشتر توضیح بده؟
راستی کشتن افراد چاقو دار هم خیلی آسونه!وقتی که میخوان با چاقوشون بزننت با علامت قرمز مشخص میشن و با زدن دگمه مربوطه موقع قرمز شدن میتونی نزاری که بزنتت.(دگمه تو ایکس باکس Y بود تو پی سی نمیدونم)فقط باید سریع باشی چون فقط 1 ثانیه رنگشون قرمز میشه و اگه به موقع عمل نکنی میزنتت!

mohsenmanshor

کاربر سایت
Aug 10, 2012
3
سلام من تو مرحله text ming گیر کردم ماموریت مشخص نیست فقط پاییین سمت چپ میزنه text ming ولی نشون نمیده باید برم کجا اگه میشه لطفا راهنماییم کنید بد جوری گیر کردم

---------- نوشته در 04:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:20 PM ارسال شده بود ----------

سلام من تو مرحله text ming گیر کردم ماموریت مشخص نیست فقط پاییین سمت چپ میزنه text ming ولی نشون نمیده باید برم کجا اگه میشه لطفا راهنماییم کنید بد جوری گیر کردم

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490

برو خونت و بگیر بخواب.شاید وقتی بیدار شدی ماموریت نشون بده که باید کجا بری.

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
خوابیدم ولی درست نشد میگه باید بری ماموریت text ming ولی نمیگه کجاست

اسم ماموریت ها من یادم نیس.هیچ علامتی روی نقشه نیست؟شاید بازی تموم شده؟چون وقتی بازی تموم میشه میتونی تو شهر همینطوری وگردی کنی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر