راهنمایی در بازی SLEEPING DOGS

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
باید کسایی رو که تو بازی تفنگ دارند رو بکشی و تفنگشون رو برداری و مغازه ای نیست برای خرید تفنگ
تازه پلیسا هم تفنگ دارند:D

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
سلام
من هم تو pc که بازی میکنم همون اول بازی که میرم لباس بخرم دیگه تکون نمیخوره و سرجاش وای میسه
یکی از دوستانمون گفت بارد یه کرک معتبر پیدا کنم کسی داره لینک به من بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم جواب بدبد

---------- نوشته در 03:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:01 PM ارسال شده بود ----------

دوستام تروخدا یکی کمک کنهههههههههههه
کسی کرک معتبری داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

داداش هم مشکل کرک هست هم باید تمامی ابدیت هاشو بگیری چونکه بازیت فرق میکنه و اونجایی که میگی فقط با ابدیت درست میشه من کرکشو ریختم درست نشد باید بری ابدیتهاشو بگیری

CALAN

کاربر سایت
Jul 23, 2012
156
نام
میلاد
آفایون من تا مرحله آخر رفتم اما triad ها به آخر نرسید و تروفی ultimate fighter و نداد و حتما این تروفی میخوام
جای دیگه ای نیست که بشه این triad ها رو آپگرید کرد؟

heath_ledger

کاربر سایت
Jan 16, 2011
59
نام
در نقش javadth
باید کسایی که تو نقشه با رنگ زرد نشون دادن رو کمکشون کنی یا نه میشه نرفت این قسمتا رو نرفت بعد رنگ های آبی که رو نقشه است رو باید حتمن بری و دربین هارو هک کرد

آخرین ویرایش:

Aminchze

کاربر سایت
Apr 28, 2016
1
سلام.من یه چند مرحله رفتم دیگه نشون نمیده که کجا برم.از رو سایت ها وه نگاه کردم دیدم این مرحله که باید برم اسمش the weding عروسی هستش.
لطفا راهنمایی کنید.چیکار کنم؟

saman2483

کاربر سایت
Jul 16, 2017
1
سلام من اون مرحله از بازی گیر کردم ک میره سراغ جکی و میبینه ک اونو کشتن با اسلحه میزنن تو سرم بعد یه یارویی با دستگاه فرز منو شکنجه میده.اونجایی ک فرار میکنه میگه space بزن ولی فایده نداره هر تندتر میزنم بی اثره میوفتم پایین میمیره اگه کسی قاقشو بلده بهم بگه

Attachments

• Screenshot_۲۰۱۷۰۷۱۶-۱۵۴۲۲۹[1].png
    Screenshot_۲۰۱۷۰۷۱۶-۱۵۴۲۲۹[1].png
    871.1 KB · مشاهده: 6

125124

کاربر سایت
Feb 25, 2018
3
سلام من تو بازی دیگه مرحله نداره نمیدونم تو یه مرحله رفتم دیگه مرحله هارو نشون نمیده وقتی هم M رو میزنم میرو تو خونم میرم چیزی نیست و نمیدونم چیکار کنم لطفا کمک کنید

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
سلام من تو بازی دیگه مرحله نداره نمیدونم تو یه مرحله رفتم دیگه مرحله هارو نشون نمیده وقتی هم M رو میزنم میرو تو خونم میرم چیزی نیست و نمیدونم چیکار کنم لطفا کمک کنید
برید توی خونه کنار تخت و بخوابید بعد یکی بهتون زنگ میزنه و مرحله جدید روی نقشه میاد...

Sent from my Fly IQ4514 using Tapatalk

Ali890

عضو جدید
Apr 2, 2020
1
سلام دوستان من تو بازی یه جایی که میره برای کیک عروسی رو بگیره گیر کردم Q رو میزنم ولی رو ماشین نمیره لطفا راهنمایی کنید

DarkNadGamer

عضو جدید
Mar 24, 2021
4
سلام.من یه چند مرحله رفتم دیگه نشون نمیده که کجا برم.از رو سایت ها وه نگاه کردم دیدم این مرحله که باید برم اسمش the weding عروسی هستش.
لطفا راهنمایی کنید.چیکار کنم؟

اگر با کامپیوتر بازی میکنید اون دکمه ای که باهاش بازی رو استوپ میکنید رو بزنید
بعد روی قسمت Map برید
بعد سمت چپ گوشه پایین مرحله هاتون رو ببینید و ازشون آگاه بشید

DarkNadGamer

عضو جدید
Mar 24, 2021
4
من مرحله یکی مونده به اخر اونجا که تو سونامرده با قمه میزنه رو موندم با کامپیوترم ترو خدا کمک کنید

باید به اون جایی بری که یه وسیله شکنجه هست. با اون دست هاتو باز کنی و بعد پاهاتو باز کنی و بعد یه نفر میاد اونم باید بکشی.
بعد وقتی یکم رفتی جلوتر یه آدم دیگه هست ، اونم باید بکشی.
بعد که کشتی یه جا علامت زده میشه. به اونجا برو و بعد چند تا Triad هست
اونا هم بکش.
بعدش خود بازی بهت میگه چیکار کنی
بعد یه Triad دیگه میاد، باید اونو بکشی و اسلحه ای که داره رو برداری.
و بعد چند نفر هم با اسلحه ای که داری باید بکشی.
و در آخر مرحله به یه حمام میرسی که توش ۲ تا Triad هست.
اونارو بزن و بعد در آخر اون فردی که اون اول داشت مارو میزد میاد.
باید انقدر بهش کانتر بزنی تا بمیره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر