راهنمایی خرید NDSI

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
شبیه ساز Nes رو ریختم . خوب اجرا شد اما فقط یه مشکلی که داشت تنظیمات نداره . مثلا تو PSP می شد رزولیشن و حتی تنظیمات بیتهارو انجام داد اما اینجا خودش اتومات هست . صداشم یکم خرخر می کنه که تو PSP اینطوری نیست اما در کل روان اجرا کرد بازیهای Nes رو . بازیهای جدیدم ریختم خیلی خوب شده :d
کلا psp به علت قدرت بالاتر بستر مناسب تری برای شبیه ساز سیستمهای قدیمی هستش. حتی شبیه ساز خود نینتندو دی اس هم برای PSP عرضه شده (گرچه که فعلا انتظاری نمیشه ازش داشت).

Which is better for emulation, PSP or DS?
Retro Gamer forum • View topic - PSP vs DS retro emulation
Sony PSP vs. Nintendo DS: Grudge Match - Baltimore Video Game Lifestyle | Examiner.com

امولاتورهای ارایه شده برای ds
Download - Emulators for NDS

امولاتورهای ارایه شده برای PSP
Download - Emulators for PSP

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
فراموش نکنیم Nintendo DS تنها یک کنسول گیم نیست . نرم افزار ها و لوازم جانبی خیلی متنوع و باکاربرد بالایی برای NINTENDO DS هست

اینجا سه نمونه از نرم افزار ها که برای این کنسول محبوب هست اشاره میکنم:

کسانی که خواهان یک دیکشنری جیبی کامل ترجمه انگلیسی به کره ای و ژاپنی و بالعکس هستن برید توی سایتهای تورنت بدنبال برنامه ای بنام Touch Dictionary بگردید. یه فایله عینه بقیه فایلهای بازی ، بریزیدش روی دستگاهتون!

کسانی که میخوان دستگاه نینتندو خودشونو تبدیل کنن به یه ماشین حساب فوق العاده نیرومند با توانایی رسم گراف های پیچیده ریاضی مهندسی دنبال برنامه Eigenmath یا GraphDS بگردید. یا به شکل تورنت یا اگه پیدا نکردین باید تو سایت mediafire باشه.

برنامه سوم هم دیکشنری انگلیسی به انگلیسی هست بنام dsdictionary که هیچ پچ یا دنگ و فنگی هم واسه نصب نمیخواد.

images

images

pTRU1-16560126dt.jpg

pTRU1-15997061dt.jpg

pTRU1-7231470dt.jpg

pTRU1-7205125dt.jpg

pTRU1-5684857dt.jpg

pTRU1-10132763dt.jpg

pTRU1-14750314dt.jpg

pTRU1-14709170dt.jpg

کارتون سفرا علمی یادتونه اینم بازیش :x

pTRU1-11342939dt.jpg

pTRU1-10132825dt.jpg

این بازی تریپ انگری بریده خیلی فانه :d

pTRU1-12416348dt.jpg

pTRU1-9664508dt.jpg

pTRU1-5878177dt.jpg

pTRU1-15920426dt.jpg

pTRU1-16812059dt.jpg

pTRU1-9161379dt.jpg

همین بازی مثلا هم رو DS هست هم 3DS

pTRU1-13985783dt.jpg

pTRU1-9188928dt.jpg

1f79575acb65463a14c60a7852d7a4ff_8387_source.jpg

دمت گرم برنامه ها خوبیو معرفی کردی لازم داشتم

کاورا بازیا خوب و باحالی گذاشتی

اینارو از کجا گیر میاری :d

من که خیلی حال کردم

بازی سفرا علمی که دیگه نگو :x

SILLY BANDZ که فانه

برم دانلود کنم بازی کنم انقدر بازی میکنم خوبه دستگاهم نترکه :d من خیلی بازی میکنم اما DS هیچی که هیچی هیچ فرقی نرده :x

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
دمت گرم برنامه ها خوبیو معرفی کردی لازم داشتم

کاورا بازیا خوب و باحالی گذاشتی

اینارو از کجا گیر میاری :d

من که خیلی حال کردم

بازی سفرا علمی که دیگه نگو :x

SILLY BANDZ که فانه

برم دانلود کنم بازی کنم انقدر بازی میکنم خوبه دستگاهم نترکه :d من خیلی بازی میکنم اما DS هیچی که هیچی هیچ فرقی نرده :x

فدات داداش

DS کلی برنامه داره یکمی تو اینترنت سرچ کنی همه چی گیر میاری حتی شبیه ساز منو ویندوز 7 :d

بابا DS هر چی هم بازی کنی بازم خیلی خیلی بازی خوب داره که بازی نکردی

از اینترنت گیر میارم :d

سفرا علمی هم خودم دیدم برام حس نوستالژیک داشت :x

SILLY BANDZ بازی فانه دوست داشتنییه

برو. دانلود کن حالشونو ببر نترس DS هیچیش نمیشه

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
الان قیمت ds lite چنده قیمت r4 رو هم جدا اگه کسی میدونه بگه و یه سوال این r4 بدرد چی میخوره ؟

الان قیمت DS LITE آک 150 تا 155 هزاره

R4 آک از 20 هزار تومن داره تا 45 هزار تومن دست دومش ارزونه

DS بازیاش کارتجیه R4 کارتج کپیه میخری مموری کارت میکرو اس دی بهش میخوره بازیا میریزی تو مموری کارت بعد بازیا راحت بازی میکنی مولتی رام هم هست

حجمی نداره بازیا DS کلا نینتندو بازیاش بهینه اس رو همه کنسولاش

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
الان قیمت ds lite چنده قیمت r4 رو هم جدا اگه کسی میدونه بگه و یه سوال این r4 بدرد چی میخوره ؟
فکر کنم نوش حدود 150 باشه
بسته به نوع r4 داره مثلا حدود 20 تومن هم هست فکر کنم
r4 تقریبا بیشتر برای اجرای بازیهای کپی هست
(اگر اشتباه میگم درست کنند دوستان)

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743

نه درست گفتی

Ds خوبیش اینه زیاد بازی داره هنوز هر ماه چند عنوان بازی براش میاد اما برای wii و psp دیگه نمیاد بعد اینکه قیمتی نداره ds اخه الهن با 150 هبار چی میدن؟ یه ام پی تری پلیر مارک دار بخری 150 هزاره

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743

نه درست گفتی

Ds خوبیش اینه زیاد بازی داره هنوز هر ماه چند عنوان بازی براش میاد اما برای wii و psp دیگه نمیاد بعد اینکه قیمتی نداره ds اخه الهن با 150 هبار چی میدن؟ یه ام پی تری پلیر مارک دار بخری 150 هزاره

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
نه درست گفتی

ببخشید البته مثلا psp فکر کنم قراره براش یک بازی بیاد یا دو بازی امسال

S_Salvatore

کاربر سایت
Feb 3, 2014
147
نام
Stefan Salvatore

دوستان گفتن اما در کل R4 یک قطعه هست که بازیهای DS توش ریخته میشه و حتما باید خریداری بشه . قیمت کل هم اونطوری که من پرسیدم و خریدم یکجا 150 و جای دیگه 165 بود .
هزینش خیلی کم هست . حتما بخرید خیلی سرگرم کننده هستش .

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
ببخشید البته مثلا psp فکر کنم قراره براش یک بازی بیاد یا دو بازی امسال

ببخشید 4 تا بازی در سال که 2 تاش فوتباله که (دیگه گفتم نمیدن ) با ماهی حداقل 4 تا 5 تا بازی جدید یکیه؟

دوستان گفتن اما در کل R4 یک قطعه هست که بازیهای DS توش ریخته میشه و حتما باید خریداری بشه . قیمت کل هم اونطوری که من پرسیدم و خریدم یکجا 150 و جای دیگه 165 بود .
هزینش خیلی کم هست . حتما بخرید خیلی سرگرم کننده هستش .

هزینه اش که کمم رد کرده مفت شده :d

آره واقعا سرگرم کننده اس :x

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
آره واقعا یه چیز خاصن البته ds روند gameboy advance ادامه داد

بگو کدوما میشه اجرا کرد :d این شبیه ساز تازه اول راهه باید بیشتر روش کار شه تا همه بازیا ساپورت کنه اما الان طیف وسیعی اجرا میکنه

حال میده بازیا انحصاریا گیم بوی ادونس اجرا کنی متروید . دانکی کونگ کانتری . ماریو کارت و ............

کارتجاش حدود 5 هزار تومنه

:D
بلخره اجرا میکنه یا نمیکنه ؟یجا زدی کدوما اجرا میکنه یجا زدی طیف وسیع اجرا میکنه :D
راستی نینتندو 64 هم اجرا میکنه امولاتور ها؟
کارتیجاشو باید یکی پیدا شه یجا خرید :D

S_Salvatore

کاربر سایت
Feb 3, 2014
147
نام
Stefan Salvatore
ببخشید 4 تا بازی در سال که 2 تاش فوتباله که (دیگه گفتم نمیدن ) با ماهی حداقل 4 تا 5 تا بازی جدید یکیه؟

هزینه اش که کمم رد کرده مفت شده :d

آره واقعا سرگرم کننده اس :x

من خودم 6-7 سالی میشه PSP دارم . یه 3 تایی سوزوندم تا اخرش این GO هنوز تو دستم مونده . اما PSP در زمان اوجش هم بازی های شاخی نداشت . یا بازیهایی داشت که گیم پلی درست درمون نداشتن یا بازیهای واقعا بی ارزش . PSP هم اگر چند باری خریدم فقط و فقط بخاطر چند بازی ارزشمندی هست که براش اومده و به جرات میتونم بگم بی نظیر هستن . یکی دو نسخه God of War و یا بازی فوقالعاده Para Site Eve و یا رسیستس ها و سری تیکن که واقعا گرافیک و گیم پلی ارزشمندی دارن اما DS بخاطر طیف بزرگش بازیهیا خیلی زیادی داره که هر سلیقه ای رو پوشش میده . دیشی Burn Out Legend ریختم الان داشتم بازی می کردم خیلی جالب بود گرافیکش هم خیلی خوب بود .
راستی شما از بازیهای سری پوکمون یا دیجیمون سر در میارید ؟ من هر کاری می کنم متوجه گیم پلی اینا نمیشم که چطور هستن . در صورتی که از بهترین بازیها تو همه سایتها شناخته شدن .

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
:D
بلخره اجرا میکنه یا نمیکنه ؟یجا زدی کدوما اجرا میکنه یجا زدی طیف وسیع اجرا میکنه :D
راستی نینتندو 64 هم اجرا میکنه امولاتور ها؟
کارتیجاشو باید یکی پیدا شه یجا خرید :D

یعنی این شبیه ساز تازه اولا راهه بعضیا اجرا میکنه بعضیا نمیکنه

نه نمیکنه اون WII ه که بازیا NINTENDO 64 اجرا میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر