راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
سلام دوستان. جدیدا رفتم دور و بر جادوگری>:)! ولی یه چیزی متوجه شدم الان با لباسایی که دارم باید 250درصد جادوم سریع تر پر بشه و سریع تر هم پر میشه، ولی وقتی دشمن تو بازی جلوم میاد حالا فرق نداره چجور دشمنی چه اژدها چه سوسک یا هرچیز دیگه ای، وقتی دشمن میاد خیلی خیلی کمتر از قبل از اینکه دشمن بیاد نوار جادوم پر میشه، تا دشمن میمیره دوباره برمیگرده به سرعت قبل، یعنی اصلا استفاده از جادو برام زهر مار شده:((. میگم این مشکل یه باگه یا جزعی از بازیه؟ اگه باگه فایلی چیزی دارید تا برطرفش کنم یا اینکه باید لباسی چیزی بخرم تو بازی؟ نژادم هم نورد هست
جادو و نوار سلامت و فکر کنم استامینا تو حالت عادی و تو حالت مبارزه تفاوت داره سرعت پر شدنشون

MOHAMMAD.KH

کاربر سایت
Jul 2, 2020
26
نام
محمد
جادو و نوار سلامت و فکر کنم استامینا تو حالت عادی و تو حالت مبارزه تفاوت داره سرعت پر شدنشون
اه، پس میشه بگی چقدر کم میشه یا اینکه لباسی یا ازون سنگا که قابلیت اضافه میدن یا هرچیز دیگه هست که بشه کمش کرد؟

Amir099

کاربر سایت
Apr 14, 2021
3
سلام خسته نباشید.ببخشید من تازه ثبت نام کردم در سایت اشنا نیستم و در این بازی ۲ مشکل دارم ممنون میشم به ایمیل ارسال کنید یا جوری که به دستم برسه.
۱ چطور در بازی یار با خودمون ببریم.
اصلا مراحل فرعی رو چطور شروع کنیم
۲.چطوری قابلیت حمل کردن مواد بیشتر رو فعال کنیم
لطفا کاما توضبح بدید خیلی خیلی ممنونم میشم
Sallar0076@gmail.com

• Like
Reactions: gintama for ever

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,141
نام
پویان
سلام خسته نباشید.ببخشید من تازه ثبت نام کردم در سایت اشنا نیستم و در این بازی ۲ مشکل دارم ممنون میشم به ایمیل ارسال کنید یا جوری که به دستم برسه.
Sallar0076@gmail.com
سلام
رفیق، این بازی خیلی قدیمه،. تقریبا یک دهه از عمرش گذشته.
این تاپیک دیگه آپدیت نمیشه.
منتظر جواب از کسی نمون.
یا خودت دست به کار شو و تاپیک رو زیر و رو کن (که خب خیلی طول میکشه)
یا اینکه مشکلاتی که داری رو انگلیسی تو گوگل بگرد، از ویکی پدیای طرفدارای بازی و یوتیو میتونی پیدا کنی چیزایی که میخوای رو.

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
Sallar0076@gmail.com
۱. تو بازی فقط افراد خاصی می‌تونن companion (یار) شما باشن. لیست همه این افراد تو این صفحه هست:

Followers (Skyrim)

بعضی از این‌ها (که معمولا تو مسافرخونه‌ها هستن)، با یک ماموریت کوچیک و یا یک مقدار طلا میشه استخدامشون کرد. یک سری دیگه‌شون رو اگر خط داستانی ماموریت‌هاشون رو انجام بدید (مثل Lydia) همیشه حاضرن که فقط باهاشون صحبت کنید و دنبالتون بیان.

۲. ۲تا راه اصلی داره. هر بار موقع level up اگر stamina رو تقویت کنید (نوار سبز)، پنج‌تا به carry weightتون اضافه میشه
یک راه دیگه فعال کردن ستون steed نزدیک شهر solitudeئه که اگر اشتباه نکنم ۳۵تا به carry weight اضافه می‌کنه

راه سومش هم استفاده از رمزه

Amir099

کاربر سایت
Apr 14, 2021
3
م
۱. تو بازی فقط افراد خاصی می‌تونن companion (یار) شما باشن. لیست همه این افراد تو این صفحه هست:

Followers (Skyrim)

بعضی از این‌ها (که معمولا تو مسافرخونه‌ها هستن)، با یک ماموریت کوچیک و یا یک مقدار طلا میشه استخدامشون کرد. یک سری دیگه‌شون رو اگر خط داستانی ماموریت‌هاشون رو انجام بدید (مثل Lydia) همیشه حاضرن که فقط باهاشون صحبت کنید و دنبالتون بیان.

۲. ۲تا راه اصلی داره. هر بار موقع level up اگر stamina رو تقویت کنید (نوار سبز)، پنج‌تا به carry weightتون اضافه میشه
یک راه دیگه فعال کردن ستون steed نزدیک شهر solitudeئه که اگر اشتباه نکنم ۳۵تا به carry weight اضافه می‌کنه

ممنونم لطف کردی ولی متاسفانه من هنوز نمیدونم چطور یار بگیرم?

Amir099

کاربر سایت
Apr 14, 2021
3

Followers (Skyrim)

خیلی اقایی ممنون همه چیز جور شد

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
سلام معمای دومی چجوریه همونکه یه خرس یه جغدو یه پروانست
اون یارویی که توی تار عنکبوت گیر کرده بود یه چیزی داره به اسم golden claw که از توی آیتمای اینونتوریت باید پیداش کنی اگه برش داشتی اگه نه هم که برو از جنازش برش دار
روش به ترتیب حک شده چی به چیه

Amir5555

عضو جدید
May 26, 2021
2
اون یارویی که توی تار عنکبوت گیر کرده بود یه چیزی داره به اسم golden claw که از توی آیتمای اینونتوریت باید پیداش کنی اگه برش داشتی اگه نه هم که برو از جنازش برش دار
روش به ترتیب حک شده چی به چیه
فک کنم نشه برگشت خیلی جلو رفتم

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
فک کنم نشه برگشت خیلی جلو رفتم
بدون golden claw از اون یارو که توی تار عنکبوت گیر افتاده (همونجا که عنکبوت بزرگه رو میکشی) هیچ راه دیگه ای برای جلو رفتن وجود نداره
شده باشه برگردی کل غار رو وجب کنی باید پیداش کنی :D

delphine

عضو جدید
Jun 26, 2021
2
بنده هم دقیقا همین جا گیر کردم
چه باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوب وقتی که اون مکعب رو داخل دستگاه قرار دادین باید کمه هارو از سمت راست چند بار فشار بدید تا وقتی که دکمه های سمت چپی سبز بشن و همین طور اونارو باید بزنید تا وقتی همه سبز شدن اخری رو که بزنید اون کتیبه رو بهتون میده
موفق باشید

delphine

عضو جدید
Jun 26, 2021
2
بدون golden claw از اون یارو که توی تار عنکبوت گیر افتاده (همونجا که عنکبوت بزرگه رو میکشی) هیچ راه دیگه ای برای جلو رفتن وجود نداره
شده باشه برگردی کل غار رو وجب کنی باید پیداش کنمیشه با کد تقلب یه گلدن کلاو گرفت

DEDSEC

عضو جدید
Aug 22, 2021
1
سلام
من دوباره بازی رو شروع کردم نسخه لجندری...اما دشمن و حیواناتو از فاصله ۵ متر بیشتر نشون نمیده اصلا...تا وقتی کامل نزدیک نشن نمیشه ببینیشون

katana hero

عضو جدید
Sep 4, 2021
1
سلام, من اسکایریم لجندری ادیشن رو دارم اما دی ال سی ها برام تو بازی فعال نیستن, فایلاشون هست اما تو بازی فعال نیست, راهی چیزی دارین من اینو درست کنم, ممنون می شم بگین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر