راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Dani123456

کاربر سایت
Nov 4, 2021
2
سلام میگم من داخل بازی دنبال کتاب های جادو ماله احضار هستم تا الان میتونم یخ و آتیش و اسکلت و گرگ و seeker احضار کنم اما هر چی میگردم کتابی ماله جادو احضار storm atrona پیدا نکردم باید از کجا پیدا کنم؟و یه سوال دیگه آیا میشه تو بازی همزمان دو تا موجود احضار کرد؟

• Like
Reactions: gintama for ever

Dani123456

کاربر سایت
Nov 4, 2021
2
سلام میگم من داخل بازی دنبال کتاب های جادو ماله احضار هستم تا الان میتونم یخ و آتیش و اسکلت و گرگ و seeker احضار کنم اما هر چی میگردم کتابی ماله جادو احضار storm atrona پیدا نکردم باید از کجا پیدا کنم؟و یه سوال دیگه آیا میشه تو بازی همزمان دو تا موجود احضار کرد؟

• Like

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
از کالج وینترفل میتونی از یکی بخریش.
نه نمیتونی 2تا موجود همزمان احضار کنی.

• Like

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
سلام من امروز اسکایرم ریختم خیلی نوبم میشه کمکم کنید؟
سلام خیلی سوالت کلی بود.
خواستم یک سری نکات بنویسم ، دیدم چند صفحه هم بنویسم فایده ای نداره.

چون دفعه اولت هست که بازی میکنی این ویدئو رو ببین، کامل رات میندازه.

اصلا هم فکر نکن سخته یا چیزی، خیلی راحت تر و ساده تر از اونچیزی هست که بنظر میاد.
یکی 2تا ماموریت اول که انجام بدی میفتی رو غلطک.

آخرین ویرایش:

aw11

کاربر سایت
Dec 27, 2021
2
فهمیدم باید چیکار کنی.:d

برای من کار کردo:-)

زمانی miraak غیب میشه tcl بزن برو به دور دست اونجایی که با کتاب ها اومدی اینجا قبل از سوار شدن روی اژدها برو تو کتاب و دوباره با tcl برگرد به جایی که miraak هست .بعد که میرسی اونجا miraak شروع به حرف زدن میکنه و......

خیلی ها تو این کوئست at the summit of apocrypha مشکل داشتن

آخر موفق شدم Dragonborn رو pc تموم کنم(باگهاش منو گشت)

کوئست اگه بازهم درست نشد اینم سیو قسمت آخر
Downl

زمانی miraak غیب میشه tcl بزن برو به دور دست اونجایی که با کتاب ها اومدی اینجا قبل از سوار شدن روی اژدها برو تو کتاب و دوباره با tcl برگرد به جایی که miraak هست .بعد که میرسی اونجا miraak شروع به حرف زدن میکنه و......

Download
سیو پاک شده ک :(

aw11

کاربر سایت
Dec 27, 2021
2

Downl

Download

Download

MOHAMMAD.KH

کاربر سایت
Jul 2, 2020
26
نام
محمد
اگر توی skills
اگر توی skills ها پرک شاخه جادوی conjunction(یا یه همچین چیزی چون اسمش یادم نیست) رو داشته باشی میتونی این کارو کنی . همزمان دوتا احضار کنی

• Like

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
کسی میدونه چجوری پرک هامو کلا ریست کنم؟ کلی پرک سر مهارت تیراندازی حروم کردم:Wallbash:
اگه چیت یا هر چیزی باشه هم خوبه ممنون میشم راهنمایی کنید
اگه اون اسکیل مورد نظر به لول 100 برسونی و لجندری کنیش، میتونی پوینتهارو پس بگیری و لول اون اسکیل میاد روی 15.

اگه نه که بعد انداختن باس اکسپنشن دراگون بورن هم میتونی اینکارو بکنی.

اگه چیت میزنی که خب همیشه میتونی اینکارو انجام بدی ولی ایده ای ندارم که چطور.
پیشنهادم هم این که سمت چیت نری، تمام لذت بازی به همین محدودیتهاش هست و راه حل هایی که جلوت میزاره.

MOHAMMAD.KH

کاربر سایت
Jul 2, 2020
26
نام
محمد
اگه اون اسکیل مورد نظر به لول 100 برسونی و لجندری کنیش، میتونی پوینتهارو پس بگیری و لول اون اسکیل میاد روی 15.

اگه نه که بعد انداختن باس اکسپنشن دراگون بورن هم میتونی اینکارو بکنی.

اگه چیت میزنی که خب همیشه میتونی اینکارو انجام بدی ولی ایده ای ندارم که چطور.
پیشنهادم هم این که سمت چیت نری، تمام لذت بازی به همین محدودیتهاش هست و راه حل هایی که جلوت میزاره.
ممنون فقط باس اکسپنشن دراگون بورن چیه منظورتون رو متوجه نشدم
تاحالا از چیت هم استفاده نکردم اما سر این مورد انقدر سخت لول آپ میشم به فکر چیت افتادم که خب هیچ جا هم چیزی پیدا نکردم

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
و یه سوال دیگه چجوری اون اسکیل رو لجندری کنم؟
این عکس ببین، لول اون مهارتت که برسونی به 100، گزینه لجندری اون بالا اضافه میشه.
IMG_20220202_092717.jpg

روش که بزنی لول اون مهارتت بر میگرده به 15 و پرکهات هم بر میگردونه.

==========
اما خب فکر کنم سریعترین حرکت همون باس DLC دراگن بورن باشه.
اینطوری که بعد اینکه بازی تموم کردی، دراگون بورن هم همینطور، یک کتاب بهت میده (الان دیدم اسمش black book: Waking Dreams).

وقتی که میخونیش باید تو solstheim باشی، اینطوری تلپورت میشی به یک اتاق که میتونی هر اسکیلی که بخوای روش بزنی و پرکهاش بگیری، فقط نیاز به دراگون سول داری که باهاش ترید کنی.

خوبی این حرکت اینه که زودتر میتونی انجامش بدی و لول اون اسکیل هم کم یا ریست نمیشه، فقط بهت پرک میده که استفاده کنی.

=======
پیشنهادم این که همینطور ادامه بده و این پرکهارو بیخیال شو، بعدا برش میگردونی.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر