راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 198 23.7%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 124 14.8%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 515 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    837

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
5,904
نام
مــاکــان
سلام.
رو نسخه anniversary edition میشه مود های special edition رو ریخت؟
چون جایی ندیدم مود برای anniversary edition داشته باشه.
Skse برای نسخه سالگرد آپدیت شده ولی خود سازنده های مودها هم باید محتوای خودشون رو آپدیت کنن.
پس جواب سوالت هم آره هست و هم نه.

باید ببینی اون مودی که میخوای نصب کنی هم آیا از طرف مودساز بروز شده یا که نه.

• Like
Reactions: soltanmasoud

Parham 2874

عضو جدید
Mar 10, 2022
1
سلام من تو بازی یک مشکل دارم نمیتونم fast travel کنم تو نقشه روی اون مکانی که میخوام برم کلیک میکنم اما هیچ اتفاقی نمیفته فقط بالای صفحه یک چیزی مینویسه میدونید باید چیکار کنم😭

Mammad038

عضو جدید
Mar 12, 2022
2
سلام من تو بازی یک مشکل دارم نمیتونم fast travel کنم تو نقشه روی اون مکانی که میخوام برم کلیک میکنم اما هیچ اتفاقی نمیفته فقط بالای صفحه یک چیزی مینویسه میدونید باید چیکار کنم😭
اگه وزن وسایلت بیش از حد مجاز باشه یا مکانی رو از قبل کشف نکرده باشی (جاهایی که قبلا رفتی به رنگ سفید و جاهایی که نرفتی مشکی) یا دشمن نزدیکت باشه نمیتونی فست تراول کنی مورد های دیگه ایم هست مثل صحبت با کسی یا درحال پرش بودن

Mammad038

عضو جدید
Mar 12, 2022
2
سلام مغازه Belethor's General Goods توی وایت ران برای من قفل شده و اصلا باز نمیشه یسری هم از درپشتی رفتم تو فروشنده بود گفت برو بیرون کار خلافی نکردم پس چرا

Esmaeil320

عضو جدید
May 5, 2022
1
سلام میگم من داخل بازی دنبال کتاب های جادو ماله احضار هستم تا الان میتونم یخ و آتیش و اسکلت و گرگ و seeker احضار کنم اما هر چی میگردم کتابی ماله جادو احضار storm atrona پیدا نکردم باید از کجا پیدا کنم؟و یه سوال دیگه آیا میشه تو بازی همزمان دو تا موجود احضار کرد؟

برای اینکه بتونی دو تا موجود احضار کنی باید مهارت احضار کردنتو تا اخر بدست بیاری

Erle raganr

عضو جدید
May 21, 2022
1
دوستان به جای ما ;)

کدومشون مردمی تر هستن؟
استورمکلوک داداش!
من عضو استورم کلوکم و افسر هم استورم کلوک ام هستم!
بعد از اینکه چندتا مرحله برای الفرک استورم کلوک میکنین تو اتاق خوابش بهتون لباس استورم کلوک میده و میتونید وایتران رو فتح کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر