راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
مود فقط روی نسخه special edition نصب میشه؟ یا روی نسخه معمولی هم میتونم نصب کنم؟
روی هر دونسخه میشه ماد استفاده کرد
ولی هرکدوم مادهای مخصوص خودشون رو دارن
البته بعضی ماد ها مشترکه که دراینصورت توی صفحه توضیحات اشاره میشه.
لیست مادهای نسخه معمولی:
Mods at Skyrim Nexus - mods and community
لیست مادهای نسخه SE :
Mods at Skyrim Special Edition Nexus - Mods and Community

Sent from my K00R using Tapatalk

• Like
Reactions: Justiciar

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
دمت گرم عشقی خیلی کمک کردی. میشه یه آموزش هم برای نصب مود بدی؟ یا یک سایت رو بدی؟
خواهش میکنم
نصب ماد خیلی خیلی ساده هست
نرم افزار Vortex رو از لینک زیر دانلود و نصب کن
Vortex
از قسمت جستجو اسم بازی رو سرچ و انتخاب کن
Annotation 2020-07-05 003541.png
بعد از قسمت بالای نرم افزار آیکن زنگوله پیغامی برای تنظیمات اولیه میده , روی Fix کلیک کن
یه صفحه باز میشه که مسیر نصب ماد رو میگه انتخاب کنی, روی suggest و apply کلیک کن تا پوشه ساخته بشه :
Annotation 2020-07-05 004046.png
حالا از داخل سایت nexusmods هر مادی که میخوای رو انتخاب کن و از سربرگ Files روی Mod manager download کلیک کن, توی صفحه بعد Slow download رو بزن خودش نرم افزار Vortex رو باز میکنه و دانلود شروع میشه:
Annotation 2020-07-05 004448.png
بعد که دانلود تموم شد از منوی سمت راست گذینه (mods) رو بزن و ماد موردنظر رو پیدا و گذینه install رو بزن , بعد که نصب شد فعال یا Enable کن:
Annotation 2020-07-05 003439.png
تمام!

فقط یادت باشه بعضی از ماد ها پیشنیاز لازم دارن , توی همون صفحه اول سایت قسمت Requirements مشخصه که قبلش باید چه چیزهایی رو نصب کنی:
Annotation 2020-07-05 005456.png

MOHAMMAD.KH

کاربر سایت
Jul 2, 2020
26
نام
محمد
دمت گرم دوباره. یه توضیح هم راجع به پیش نیاز های مود میگی؟ من هر پیش نیازی رو نگاه میکنم خودش هزار تا پیش نیاز داره. مثلا من برای این مود دقیقا چه پیش نیاز هایی رو لازم دارم؟
Screenshot_20200705-085026.png
یک مود هم برای نسخه عادی اسکایریم راجع به دوربین برای همه کمان ها اگه داری اینجا بزار مدت گرم

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
دمت گرم دوباره. یه توضیح هم راجع به پیش نیاز های مود میگی؟ من هر پیش نیازی رو نگاه میکنم خودش هزار تا پیش نیاز داره. مثلا من برای این مود دقیقا چه پیش نیاز هایی رو لازم دارم؟
View attachment 151975
یک مود هم برای نسخه عادی اسکایریم راجع به دوربین برای همه کمان ها اگه داری اینجا بزار مدت گرم
قسمت پیشنیاز ها دو قسمته
برای این مادی که لینک دادید در قسمت اول اگه دقت کی جمله (This mod does not have any known dependencies other than the base game) نوشته شده,
یعنی این ماد هیچ پیشنیاز پایه ای غیر از بازی اصلی لازم نداره...
اون قسمت دوم (Mods requiring this file) برای ابزارهایی هست که مادساز برای ساخت ماد ازش کمک گرفته و برای ما کارایی نداره ؛ پس نادیده اش بگیرید.
Annotation 2020-07-05 102007.png

MOHAMMAD.KH

کاربر سایت
Jul 2, 2020
26
نام
محمد
سلام. من مود CAMPFIRE رو نصب کردم درحالی که پیش نیازی نمیخواست ولی بعد از اینکه نصب کردمش(با برنامه نکسوس مود اخه اون یکی سیستم 64بیت میخواست) هیچ تغییراتی توی بازی نمی بینم. نمیدونم من بلدنیستم باهاش کار کنم یا مود درست نصب نشده. میشه کسی که بلده یه آموزش راجع به نصب این مود خاص یا نحوه کارکردن باهاش رو بده؟

gr.s

کاربر سایت
Jul 16, 2019
98
سلام , برای گرفتن master destruction spells یه ماموریت گرفتم که باید یه کتاب رو تو سه جا بزارم و سه اسپل آتیش و یخ و الکتریک رو بهش بزنم تا بعد کتاب رو بخونم و master spells رو بدست بیارم , سوالم اینه که مهمه که چه نوع از اسپل رو به کتاب بزنم ؟ مثلا اسپل آتیش ساده (flames) یا قوی تر (firebolt) ؟ فرقی میکنه ؟ چون وقتی تموم شد اون قدرتی که از master spells انتظار داشتم رو ندیدم و خیلی سخت آسیب میرسونه ! البته درجه سختی بازی روی legendary هست !

83Erfan

کاربر سایت
Mar 28, 2019
9
کسی نبود؟
سلام
من هم این مشکل رو داشتم . فکر کنم باگه . بازی رو قبل از اینکه حرف هاشون تموم بشه سیو کردم . بعد اینکه حرفشون تموم شد بازی رو از سیو قبلی لود کردم . چند بار این کار رو انجام دادم و کم کم بازی جلو رفت . خلاصه با بدبختی این مرحله رو رد کردم.
البته من اسکایریم رو روی pc بازی کردم و با این روش کوئست رو تموم کردم . نمی دونم روی کنسول جواب میده یا نه .
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم

آخرین ویرایش:

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,589
نام
milad
دوستان کسی هست که انگلیسی رو کامل بلد باشه و این بازی رو بصورت کامل چه داستان اصلی چه فرعی چه نوشته های و دیالوگ ها کامل بفهمه و خودش بره ؟؟؟

the batman

کاربر سایت
May 25, 2013
375
دوستان کسی هست که انگلیسی رو کامل بلد باشه و این بازی رو بصورت کامل چه داستان اصلی چه فرعی چه نوشته های و دیالوگ ها کامل بفهمه و خودش بره ؟؟؟
خیلی از ایرانیا
درسته بازی دیالوگ و توضیحات انگلیسی زیاد داره ولی همش ساده نویسی شده خیلی راحته بفهمی چی میگه نوشتارش ساده اس

• Like
Reactions: milad.ps4

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,589
نام
milad
خیلی از ایرانیا
درسته بازی دیالوگ و توضیحات انگلیسی زیاد داره ولی همش ساده نویسی شده خیلی راحته بفهمی چی میگه نوشتارش ساده اس
ممنون
من دارم انگلیسی رو بطور کامل اموزش میبینم البته بصورت خود اموز میخواستم ببینم چقدر طول می کشه بازی های rpg مثله ویچر 3 اسکایریم دراگون ایج و....یا بازی با سبک های دیگرو بصورت کامل بفهمم؟؟؟؟؟ هم نوشته ها دیالوگ ها توضیحات صحبت ها و..........
فکر نکنم کمتر از یک سال بشه بهش رسید

• Like
Reactions: gintama for ever

the batman

کاربر سایت
May 25, 2013
375
ممنون
من دارم انگلیسی رو بطور کامل اموزش میبینم البته بصورت خود اموز میخواستم ببینم چقدر طول می کشه بازی های rpg مثله ویچر 3 اسکایریم دراگون ایج و....یا بازی با سبک های دیگرو بصورت کامل بفهمم؟؟؟؟؟ هم نوشته ها دیالوگ ها توضیحات صحبت ها و..........
فکر نکنم کمتر از یک سال بشه بهش رسید
علاقه داشته باشی سریع یاد میگیری توصیه میکنم در کنار کلاس فیلم و سریالم با زیرنویس فارسی ببین خیلی خیلی کمک میکنه فقط عجله نکن کم کم این جملات و معنی هاشون تو ذهنت خودش میشینه

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,589
نام
milad
علاقه داشته باشی سریع یاد میگیری توصیه میکنم در کنار کلاس فیلم و سریالم با زیرنویس فارسی ببین خیلی خیلی کمک میکنه فقط عجله نکن کم کم این جملات و معنی هاشون تو ذهنت خودش میشینه
ممنون ❤❤❤

• Like
Reactions: the batman

MOHAMMAD.KH

کاربر سایت
Jul 2, 2020
26
نام
محمد
سلام دوستان. جدیدا رفتم دور و بر جادوگری>:)! ولی یه چیزی متوجه شدم الان با لباسایی که دارم باید 250درصد جادوم سریع تر پر بشه و سریع تر هم پر میشه، ولی وقتی دشمن تو بازی جلوم میاد حالا فرق نداره چجور دشمنی چه اژدها چه سوسک یا هرچیز دیگه ای، وقتی دشمن میاد خیلی خیلی کمتر از قبل از اینکه دشمن بیاد نوار جادوم پر میشه، تا دشمن میمیره دوباره برمیگرده به سرعت قبل، یعنی اصلا استفاده از جادو برام زهر مار شده:((. میگم این مشکل یه باگه یا جزعی از بازیه؟ اگه باگه فایلی چیزی دارید تا برطرفش کنم یا اینکه باید لباسی چیزی بخرم تو بازی؟ نژادم هم نورد هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر