راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 202 23.7%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    852
منظورشون همون غلطک موس بود.

ویرایش: به کاوه عزیز هم خسته نباشید عرض میکنم بابت اعصابی که میزاره واسه این تاپیک :دی
آخه من با PS3 بازی میکنم scroll mouse ندارم که :d توی تنظیمات هم رفتم چیزی پیدا نکردم :-/
تشکر بابت پاسخ از شما و hunter عزیز

سلام.
از کجا می تونم گیاه taproot پیدا کنم طبق یکی از مراحل باید 3 تا از این گیاه پیدا کنم تا به حال 2 تا از این گیاها پیدا کردم یکی رو از white run خریدم اون یکی رو هم از Headwater of hartrad گرفتم لطفاً یه مکانی بگین که برای من مکانش شناخته شده باشه؟
هر چند من در گذشته مقبرهای و مکان های زیادی رو رفتم که این گیاه داخلشون بود ولی متاًسفانه به خاطر نمیارم که دقیق تو کدوم یک از این مکان ها هست.

آخرین ویرایش:
سلام.
از کجا می تونم گیاه taproot پیدا کنم طبق یکی از مراحل باید 3 تا از این گیاه پیدا کنم تا به حال 2 تا از این گیاها پیدا کردم یکی رو از white run خریدم اون یکی رو هم از Headwater of hartrad گرفتم لطفاً یه مکانی بگین که برای من مکانش شناخته شده باشه؟
هر چند من در گذشته مقبرهای و مکان های زیادی رو رفتم که این گیاه داخلشون بود ولی متاًسفانه به خاطر نمیارم که دقیق تو کدوم یک از این مکان ها هست.
سلام
گیاه تاپ روت رو هم از دارو فروشی ها میتونی بخری هم توی غار Bloated man's Grotto یک سری موجودات هستند که بهت حمله میکنن از taproot دارند
به Orphan Rock هم که بری بعد از کشتن چند نفر یک جنازه از همون موجودات روی ( یادم نیست ) هست که taproot داره

آخرین ویرایش:
اون ردیف Look/Turn نوشته Right Stick کدوم دکمه میشه رو دسته؟
دکمه هارو امتحان کردم اتفاقی نمیوفته
فکر کنم اصلا تغییر دوربین رو برای PS3 طراحی نکردن چاره ای نداره:d
با تشکر
نوشته شوک راست رو فشار بدین بعد شوک چپ رو عقب جلو کنین برا تغییر دوربین. نمیدونم والا :دی

سلام.
من داخل یکی از مقبرهای بازی به اسم Avanchnzel Boilery گیر کردم یعنی یکی از درهای مخفیش موفق نشدم که باز کنم برای متوجه شدن بهتر عکس هم میزارم:
این تصویر این در مخفی: http://8pic.ir/images/0grufamj7zu0gqd32eey.jpg
اینم مکان دقیقش در نقشه: http://8pic.ir/images/0c8si88alw5rkaafjlw5.jpg
از دوستان کسی نمیدونه از چه طریق میشه این در رو باز کرد؟
یه سوال دیگه هم داشتم نمیشه کامل این مکان Avanchnzel رو کامل پاک سازی کرد؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or