راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین

daniel.bryan12

کاربر سایت
Dec 15, 2013
174
ممنون از راهنماییت نصب شد چند نفرم کشتم اون reset players effects رو هم زدم حالا دیگه وقتی میکشم بدن ها غیب نمیشه منتها جاییشون هم قطع نمیشه! سر همین موضوع یه باندیت بیچاره رو 20 با زنده کردم کشتم انگار نه انگار! توی تنظیماتش هم دو تا گزینه هست که روی 25 درصده اونارو نباید ببرم بالاتر یا پایین تر؟

SPRADA

کاربر سایت
Jan 13, 2012
2,885
نام
علی
بنا به یه سری دلالیل تازه نشستم دارم اینو بازی میکنم!!:|یه جا خوندم که اگر لولت از 50 بالاتر بره نمیتونی دیگه Perk انتخاب کنی،راسته؟!:d

fertax

کاربر سایت
Mar 3, 2011
95
نام
Ali
ممنون از راهنماییت نصب شد چند نفرم کشتم اون reset players effects رو هم زدم حالا دیگه وقتی میکشم بدن ها غیب نمیشه منتها جاییشون هم قطع نمیشه! سر همین موضوع یه باندیت بیچاره رو 20 با زنده کردم کشتم انگار نه انگار! توی تنظیماتش هم دو تا گزینه هست که روی 25 درصده اونارو نباید ببرم بالاتر یا پایین تر؟

description اون مد رو بخون.. :|
بستگی به صلاحت. مهارت One handedت. و اون درصدی که تو MCM تنظیم میکنی داره.

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
اقا من کینکتش رو دارم ولی روم نمیشه بگم فوس .. رو .. أآااااآآآآ

داد بزنم صدام شبیه خرس گیریزلی میشه

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
اقا من کینکتش رو دارم ولی روم نمیشه بگم فوس .. رو .. أآااااآآآآ

داد بزنم صدام شبیه خرس گیریزلی میشه

جدای از همه‌چی وجود کینکت یه سری از نقطه‌ضعفای نسخه‌ی 360 رو برطرف میکنه ک بنظرم مهمترینش Quick Save هست.
اینو ک بگی وسط بازی برات سیو میکنه بازی رو و دیگه نیازی نیست دستی سیو کنی...یا یه چیز دیگه اینکه با گفتن Subهایهر بخش inventory سریع اونو برات باز میکنه...
حتما نمیخواد داد و بیداد راه بندازی:D

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
گزینه ها چی هستن؟
پ.ن: اگه می تونی گرگینه شو چند نفر رو بکش ببین چی میشه.

fertax

کاربر سایت
Mar 3, 2011
95
نام
Ali
از همون حالت عادی استفاده میکنم مودی واسه ی اسکلت نریختم! ببینم فایل آپدیتش به 1.3.4 رو بریزم به نظرتون ممکنه درست بشه؟
ربطی به اپدیتش نداره ورژنای قبلیشم کار میکنن.
ببین برو تو MCM - بعد Reset player effects رو بزن بازیو سیو کن (یا از save cleanerی چیزی استفاده کن) بعد این دوباره این طوری مدو نصب کن.

-Deadly Mutilation V1_3_3 CORE رو داناود کن نصب کن با Mod Manageret

-بعد Deadly Mutilation V1_3_3 meshes Pack Vanilla رو دان کن نصب کن (اگه با Nexus mod manager نصب میکنی گفت اپگرید کنم بگو نه. بعد هر چی هم خواست overwritte کنه بگو بکنه.)

بعد اخرین سیوتو لود کن reset player effects رو بزن یه 2 دقیقه هم صبر کن بعد ببین چی میشه.

daniel.bryan12

کاربر سایت
Dec 15, 2013
174
ربطی به اپدیتش نداره ورژنای قبلیشم کار میکنن.
ببین برو تو MCM - بعد Reset player effects رو بزن بازیو سیو کن (یا از save cleanerی چیزی استفاده کن) بعد این دوباره این طوری مدو نصب کن.

-Deadly Mutilation V1_3_3 CORE رو داناود کن نصب کن با Mod Manageret

-بعد Deadly Mutilation V1_3_3 meshes Pack Vanilla رو دان کن نصب کن (اگه با Nexus mod manager نصب میکنی گفت اپگرید کنم بگو نه. بعد هر چی هم خواست overwritte کنه بگو بکنه.)

بعد اخرین سیوتو لود کن reset player effects رو بزن یه 2 دقیقه هم صبر کن بعد ببین چی میشه.

خوب من به صورت دستی نصب میکنم نکنه به خاطر همونه؟؟؟ اگه همونه که بگو چجوری با مود منیجر نصب کنمش

evilgod

کاربر سایت
May 28, 2014
56
نام
آریا
10427681_668297273262861_5234931575572550766_n.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر