راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Ehsan.sa88

کاربر سایت
Mar 15, 2014
57
نام
احسان
درود دوستان یک سوال دیگه!
توی سایت WIKIA در مورد DLC Dawngaurd یک عکس از پرک های لرد ومپایر و گرگنما گذاشته بود.
http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20120612193838/elderscrolls/images/d/de/Vampskilltreedawnguard.png
http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20120612194534/elderscrolls/images/e/ed/Werewolfskilltreedawnguard.png

ولی داخل اسکیل ها نبود.باید کجا پیداش کنم؟
--------------------------------
و اینکه من 3 تا زمین ها رو ساختم ولی فقط یکیش خدمتکار نداره ینی هنوز thane اون قسمت نشدم.و بچه هایی هم که گرفتم اونجان.میشه انتقال شون بدم به یک خونه دیگه؟
گزینه داره رو خود بچه ها که میگه وقتشه بریم یه جای دیگه و بچه ها هم میگن اونجا می بینمت ولی وقتی میرم نیستن!

daniel.bryan12

کاربر سایت
Dec 15, 2013
174
درود دوستان یک سوال دیگه!
توی سایت WIKIA در مورد DLC Dawngaurd یک عکس از پرک های لرد ومپایر و گرگنما گذاشته بود.
http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20120612193838/elderscrolls/images/d/de/Vampskilltreedawnguard.png
http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20120612194534/elderscrolls/images/e/ed/Werewolfskilltreedawnguard.png

ولی داخل اسکیل ها نبود.باید کجا پیداش کنم؟
--------------------------------
و اینکه من 3 تا زمین ها رو ساختم ولی فقط یکیش خدمتکار نداره ینی هنوز thane اون قسمت نشدم.و بچه هایی هم که گرفتم اونجان.میشه انتقال شون بدم به یک خونه دیگه؟
گزینه داره رو خود بچه ها که میگه وقتشه بریم یه جای دیگه و بچه ها هم میگن اونجا می بینمت ولی وقتی میرم نیستن!

برای سوال اول شما وقتی به شکل گرگینه یا ومپایر لرد در بیای و بری تو قسمت اسکیل ها اون اسکیل ها اضافه میشن

سوال دو رو هم جوابشو نمیدونم

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
دوستان یه سوال دارم. من نسخه اولیه skyrim رو نصب دارم بدون هیچ dlc ای و اصلاً حواسم نبود به اینکه Dlc زیاده براش:d خلاصه اینکه الان میخوام همه رو دانلود کنم نصب کنم اگه لینکی چیزی دارید ممنون میشم بگید بهم;)

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
شرمنده ی سوال دیگم داشتم:تو مرحله ی hard answers در duplicate the writing on calcelmo's ston که روی نقشه نیس باید چی کار کنم؟؟
به خود معبد که نشونه هست،وقتی‌ واردش شودین همینجوری راه رو ادامه بدین تا به یه کتیبه سنگی‌ برسین،برگردین از رو یکی‌ از میز‌های پشتتون یه سری قلم بردارین بعد از رو اون Whitestone یه کپی بردارین و خارج بشین.((باید برین به مسیر سمت راست موقع ورود به معبد))

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
منظورتون کدوم معبده؟؟معبدی نشانه نداره
واسه شروع این مرحله باید با Enthir صحبت کنید که یا تو کالج winterhold پیداش میکنید یا تو مسافرخونه اون
از اونجا باید با Calcelmo که مسئول موزه Understone keep تو شهر Markarth هست گپ بزنید و اون بهتون کلید موزه رو میده (البته اگه قبلش کوئست کشتن عنکبوت رو انجام داده باشین یا با رشوه و ترسوندن مجابش کنید هر چند میشه بدون این ها از جیبش بدزدید کلیدو)
بعد از اون وارد موزه شید و مسیر رو عبور کنید اینجا باید با خودتون از اطراف رول کاغذ paper roll و زغال همراه داشته باشید charcoal تا از روی سنگ نوشته های تو محیط دستورات رو روی کاغذهاتون کپی کنید و بعد انجامش برگردید پیش enthir و Karliah تو مسافرخونه winterhold

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
دمتون گرم،میگم تو مرحله ی blindsighted در locate mercer freyباید چیکار کنم؟
تو این مرحله باید برید به irkngthand
مواظب باشید تله اینجا زیاده همچنین falmer های سخت جون
یه چند تایی در و دستگیره هم تو مسیره که سادس باز کردنشون
چیز خاصیم نداره مثل 100 تا کوئست دیگه محیط رو پاک سازی کنین هدفتون هم بدست آوردن skeleton key هستش
یه جا هم باید Mercer رو بکشید که خودشو نامرئی میکنه اونجا هم از spell detect life یا shout aura wisper استفاده کنید
بعدشم قبل فروریختن محل فرار کنین و برید با karliah صحبت کنین

koroshariaee

کاربر سایت
Jul 3, 2013
40
دوستان یه سوال دارم. من نسخه اولیه skyrim رو نصب دارم بدون هیچ dlc ای و اصلاً حواسم نبود به اینکه Dlc زیاده براش:d خلاصه اینکه الان میخوام همه رو دانلود کنم نصب کنم اگه لینکی چیزی دارید ممنون میشم بگید بهم;)

مدهاي اسكايريم

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
من الان دفعه سومیه که نشستم پای بازی ...من یه شمشیر سامورایی گرفتم که مجیکش داره تموم میشه کجا ببرم شارژش کنم و چی لازم داره برای شارژ شدن ؟

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
سلام.
کوئست های کالج وینترهلد بعد از اینکه ارک-میج شدیم تموم میشه؟؟؟
اون دانشگاه شعر و طرب ک هست با تموم کردن کوئست‌هاش مهارت یا درجه‌ی خاصی نصیبمون میشه؟؟؟

Ehsan.sa88

کاربر سایت
Mar 15, 2014
57
نام
احسان
من الان دفعه سومیه که نشستم پای بازی ...من یه شمشیر سامورایی گرفتم که مجیکش داره تموم میشه کجا ببرم شارژش کنم و چی لازم داره برای شارژ شدن ؟
درود
دوست عزیز باید بری قسمت سلاح ها روی اسلح ای که می خوایی شارژ بشه کلید T رو بزنی و اگه soul gem داشته باشی شارژ میشه.اگه هم نداری باید از فروشنده ها بخری.جادوگر های قصر هم همیشه دارند.
Soul_gems.jpg

سلام.
کوئست های کالج وینترهلد بعد از اینکه ارک-میج شدیم تموم میشه؟؟؟
اون دانشگاه شعر و طرب ک هست با تموم کردن کوئست‌هاش مهارت یا درجه‌ی خاصی نصیبمون میشه؟؟؟

سلام.
بله ماموریت های اصلی کالج بعد از اینکه شما آرچ میج شدی تموم میشه.ولی در طبقه بالا کالج(آخرین طبقه) توی کتابخونه یک ارک هست که همیشه ماموریت داره.که باید براش کتاب های گمشده رو پیدا کنی که تمومی نداره!
کالج بارد ها هم زیاد ماموریت نداره.(4 تا) بعد از تمام کردن تمام مراحل 18 تا از اسکیل های شما به بالا ترین حد ارتقا پیدا میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر