راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام من تو بازی کلی جنایت و قتل انجام دادم برا همین هر جا که میرم مردم و سربازا بهم حمله میکنن و سربازا اصلاذاجازه نمی دن باشون صحبت کنم یا پول بشون بدم همینطور میریزن رو سرم حالا باید چیکار کنم؟
یبار جلوشون شمشیرتون رو در بیارین بعد دوباره بذارین تو غلاف احتمالا حرف بزنن :D
داداش ممنون
ولی میزارم اتفاقی نمیفته
شاید من عکسارو تشخیص نمیدم! چشم که معلومه ولی اون یکیا یکم گنگه عکساش :d
وقتی‌ همشو گذشتین کتابی که تو وسط اتاق قرار داره باید شروع کنه به درخشیدن،اگه نمی‌شه احتمالا جای کتاب‌های Delving pincers & gnashing blades رو اشتباه میذارین،اون دو تا دیگه معلوم هست جاشون.

maysam35

کاربر سایت
Jan 17, 2014
23
تو قسمت ماموريتهاي فرعي كه ميگه تو شهر solitude بايد 5تا ماموريت بگيريم تا بتونيم خانه بخريم من همه كارارو كردم وخونه هم با تمام امكاناتش كه 30000 سكه اسكايريمي بود خريدم ولي هنوز گزينش نرفته بايد چكار كرد كه حذف بشه؟

(ehsanp30)

کاربر سایت
Mar 30, 2013
185
نام
ehsanp30
درود
به همه دوستان
! من در جایی که در گروه دارک برادر هود عضو میشی و باید بری پیش نایت مادر گیر کردم
وقتی میرم داخل اون جایی کخه نایت مادر هست و در ها بسته میشن دیگ همون جا گیر میکنه
قبلا هم این مشکل رو داشتم ورژن بازیم رو عوض کردم درست شد !
الان ورژن 1.9
رو دارم
(1.9.32)
لطفا کمک کنید بگید برای حل این مشکل باید چه کار کنم
مرسی!!!

hl-gamer

کاربر سایت
Jan 22, 2013
110
درود
به همه دوستان
! من در جایی که در گروه دارک برادر هود عضو میشی و باید بری پیش نایت مادر گیر کردم
وقتی میرم داخل اون جایی کخه نایت مادر هست و در ها بسته میشن دیگ همون جا گیر میکنه
قبلا هم این مشکل رو داشتم ورژن بازیم رو عوض کردم درست شد !
الان ورژن 1.9
رو دارم
(1.9.32)
لطفا کمک کنید بگید برای حل این مشکل باید چه کار کنم
مرسی!!!

دقیقا یادم نمیاد ولی فکر کنم که باید بری داخل تابوت نایت مادر

hessamino

کاربر سایت
Jan 8, 2014
80
نام
حسام
آقا کسی نبود این مشکل مارو حل کنه؟ 2 هفته هست به خاطر این مشکل اسکایریم بازی نمیکنم جواب ما رو بدید دیگه
با اینکه همه مود ها dlc ها رو ریختم ولی توی data files هیچ کدوم نیستن

mahmoodm2pc

کاربر سایت
Dec 4, 2013
10
با درود
دوستان خواهش میکنم راهنماییم کنید من تو این مرحله که از کوه باید بری بالا بعد میری تو یه قلعه پیش یه چند تا جادوگر گیر گردم وقتی باهاش حرف میزنم تموم میشه وای میستن نگاه میکنه هیچ اتفاقی نمی افته آیکن مرحله بالا سر جادوگره میمونه و هیچی......اینجا چیکار باید کنم؟؟؟؟

(ehsanp30)

کاربر سایت
Mar 30, 2013
185
نام
ehsanp30
با درود
دوستان خواهش میکنم راهنماییم کنید من تو این مرحله که از کوه باید بری بالا بعد میری تو یه قلعه پیش یه چند تا جادوگر گیر گردم وقتی باهاش حرف میزنم تموم میشه وای میستن نگاه میکنه هیچ اتفاقی نمی افته آیکن مرحله بالا سر جادوگره میمونه و هیچی......اینجا چیکار باید کنم؟؟؟؟

احتمالا باید ورژن بازیت رو عوض کنی تا حل شه
ورژنش چنده؟
جدید ترین ورژن رو بریز(1.9.32) شاید مشکلت حل شد

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
با درود

Shout رو اجرا کردید؟

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
مرسی دوستان رد کردم..اما الان تو این مرحله که اومدم پیش dephine جلو یه در کمد واستاده میگه کلید میخواد؟؟؟؟
اون کمد یه در مخفیه. باید بازش کنی وبعد دوباره اون فسمت سمت دیوار کمد که در واق یک در کشویی هستش رو باز کنی و بری زیر زمین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر