راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
خوب نمی‌میره دیگه :D اونجا کمه کمش باید Lvl 25 باشی‌.
باگِ اینکه اصلا دمیج نخوره هم تا جایی‌ که می‌دونم برا اون وجود نداره،وجود داشته باشه هم تنها راهش رو ایکس باکس آپدیت کردن هست.

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
لولم 13 با warhammer میجنگم

13 یک مقدار پایین هست ولی فکر کنم میشه باهاش مبارزه کرد
شما اول درجه سختی را بزار روی آسون ترین بعدش امتحان کن,ولی حیفه با لول 13 بازی رو تموم کنی چون دیگه آخرای بازی هستی
بهت پیشنهاد می کنم حداقل تا لول 40 برسون از کل بازی لذت ببر بعدش برو سمت این مرحله چون جلو تر هم که بری بازی سخت تر هم میشه.

maysam35

کاربر سایت
Jan 17, 2014
23
نسخه لگندري لول يا همون پرك هاش رو تا 100 ميكنم دوباره از 15 شروع ميشه دوباره تا100 ميرسونم دوباره از 15 شرو ميشه حالا سوال اينه كه لولم تا چند ميره و كلا چند دفعه بايد مهارت ها رو به 100 برسونيم انگار بازي بينهايت شده نه؟

maysam35

کاربر سایت
Jan 17, 2014
23
باید بری شهر Windhelm بعد بری پیش Ulfric(تو یه ساختمونیه تویه مرکز شهر) و باهاش حرف بزنی خودش راهنماییت می‌کنه. اگه پیدا کردن Ulfric سخت شد برات می‌تونی از چندتا از Innkeeper‌ها بپرسی توی MisC یه چیزی میاد Join Stormcloack Rebellion (فک کنم) بعد اونو فعال کن مارکرشو دنبال کن میبرتت پیشه آلفریک.

البته اگه قبش با جنرال تاليوس تو پايتخت ايمپريال ها يعني شهر solitude عضو imperial guard نشده باشي يعني به قول معروف يا زنگي زنگ يا رومي روم

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
نسخه لگندري لول يا همون پرك هاش رو تا 100 ميكنم دوباره از 15 شروع ميشه دوباره تا100 ميرسونم دوباره از 15 شرو ميشه حالا سوال اينه كه لولم تا چند ميره و كلا چند دفعه بايد مهارت ها رو به 100 برسونيم انگار بازي بينهايت شده نه؟

اره,کاری میکنه تا بی نهایت لول آپ کنی,هر چقدر هم lvl بالاتر بره دشمنان سختر می شوند.

maysam35

کاربر سایت
Jan 17, 2014
23
اره,کاری میکنه تا بی نهایت لول آپ کنی,هر چقدر هم lvl بالاتر بره دشمنان سختر می شوند.
كسي نميدونه اخرين لولي كه داره چنده چون من 3 بار مهارت Archer رو تا 100 رسوندم دوباره لامصب شد 15 يعني با Ebony archer ضربه شده بود 57 يكهو شد 29 تا ودشمنان كه قوي شدن بايد با تبر بيفتم به جون همشون خيلي جالبه بنظرم اگه 1 سال هم شبانه روز پاش بشينيم تمومي نداره خدا پدر Bethesda رو بيامرزه

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
كسي نميدونه اخرين لولي كه داره چنده چون من 3 بار مهارت Archer رو تا 100 رسوندم دوباره لامصب شد 15 يعني با Ebony archer ضربه شده بود 57 يكهو شد 29 تا ودشمنان كه قوي شدن بايد با تبر بيفتم به جون همشون خيلي جالبه بنظرم اگه 1 سال هم شبانه روز پاش بشينيم تمومي نداره خدا پدر Bethesda رو بيامرزه
با Legendary این کردن اسکیل‌ها که تا بی‌ نهایت می‌شه رفت ولی‌ قبل اون 81 بود.

MILAD619

کاربر سایت
Jul 21, 2012
626
نام
MILAD
یکی یه چیتی چیزی نداره پرک بده؟
دوستان من مدتیه دارم رو یه راهنما کار میکنم.
لینک
باو بیاین عضو شین لایک کنین دمتون گرم:D خودمو کشتم اینو نوشتم ده دوازده تا بیشتر لایک نخورده:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر