راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
سلام
چرا برای من کوئست blood on ice شروع نمیشه هر کاری میکنم نمیتونم پیداش کنم.توی قبرستان هم خبری نیست!
تازه کوست آپشنال دارم که میگه توی windhelm خونه بخر!

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
سلام میشه کوئست bleak falls barrow رو راهنمایی کنید چطوری ردش کنم؟؟؟ هر کاری میکنم هی سربازا ی دشمن میکشنم
راهنمایی خاصی نمیتونم بکنم!میتونید توی آپشن های بازی درجه سختی رو کم کنید.

- - -ویرایش - - -

سلام
چرا برای من کوئست blood on ice شروع نمیشه هر کاری میکنم نمیتونم پیداش کنم.توی قبرستان هم خبری نیست!
تازه کوست آپشنال دارم که میگه توی windhelm خونه بخر!
اگر شروع نشد فک کنم با خریدن خونه توی شهر و سر زدن به خونه و یکم گشتن و پیدا کردم مدارک شروع بشه.
در ضمن توی قبرستون باید به دنبال جسد یک زن بگردید و بعد از یه راهب یا راهبه درباره ی قتل های اخیر سوال هایی بپرسید.

P.S:این کوئست یکی از جذاب ترین کوئست های بازیه!(البته به نظر من)

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
سلام
من داشتم DLC اسکای ریم که اسمش DAWNGUARD بودو میرفتم داشتم با خون اشاما مبارزه میکردم فکر کنم بخاطر جادوهاشون بود که زدن بهم بعد یه مدت یهو شخصیتم ومپایر شد انگار بیماری گرفته باشه.حالا جزو گروه داون گاردم و خون اشام بودنم خیلی دردسر داره چجوری شفا بدم شخصیتمو؟:dمعجونی جادویی چیزی هست؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
فکر کنم که تو شهر morthal بود نه falkreath
آقا ببخشید من قاطی‌ کردم کلا اسم شهر هارو بعد یه سال دوری از اسکایریم :D،آره تو Morthal هست،خونش کنار رودخانه هست،روز‌ها هم می‌شه تو خونه Jarl پیداش کرد.

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
یه سوال چطوری میشه عضو استورم کلاک ها شد؟
باید بری شهر Windhelm بعد بری پیش Ulfric(تو یه ساختمونیه تویه مرکز شهر) و باهاش حرف بزنی خودش راهنماییت می‌کنه. اگه پیدا کردن Ulfric سخت شد برات می‌تونی از چندتا از Innkeeper‌ها بپرسی توی MisC یه چیزی میاد Join Stormcloack Rebellion (فک کنم) بعد اونو فعال کن مارکرشو دنبال کن میبرتت پیشه آلفریک.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر