راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
خب داش من اون ظرط بندی سر این بوده که کی قوی تره و تو تونستی ببریش پس بهت پو میده و اگه بهت یه ماموریت داده که کمکش کنی !
پس این از اون آدم هایی هست که با کاری ه براشون میکنی همیشه کنارت هستن
بزار راحت تر بگم
فالورت میشه ( میتونی بری توی شهری که نمادش اسبه و در هتلی که اول ورودی اصلی شهر هست یک زنی رو که دارک الف هست رو به خدمت بگیری )
این مرده هم از همون نوعشه ولی باید برا زنه پول بدی 500 تا
ولی این یارو خودش افتاده دنبالت و کمکت میکنه حالشو ببر :D
و در سوال بعدی هم آره همیشه دنبالت میاد تا وقتی که بهش بگی که دیگه نمیخوام دنبالم بیای اونوقت دیگه نمیاد

البته تو وایتران هیچ Follower ـی از نژاد Dark Elf نیست
و هیچ کدوم از Follower ها هم بی‌دلیل دنبال Dragonborn نمیان، احتمالا ایشان استخدامشون کرده

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,570
نام
بهنام
چندتا کوئست هم ک رد کنی ی Follower خودشون بهت میدن اول بازی ک ی خانوم هست
______
خب حالا برای خودم ی سوال پیش اومد:
من رفتم عضو ی گروه شدم توی اخرین کوئست از اون گروه باید با یکی همرا میشدم و Followerی کل بازیی دنبالم بود ازم جدا شد بعد ک کوئست تموم شد کسی هم ک همراهم بود رفت خلاصه تنها شدم حالا تنها بودن مهم نیست مهم اون ایتم هایی هست ک ب Followerم داده بودم جایی هست ک بتونم اونو پیدا کنم ؟

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
______
من رفتم عضو ی گروه شدم توی اخرین کوئست از اون گروه باید با یکی همرا میشدم و Followerی کل بازیی دنبالم بود ازم جدا شد بعد ک کوئست تموم شد کسی هم ک همراهم بود رفت خلاصه تنها شدم حالا تنها بودن مهم نیست مهم اون ایتم هایی هست ک ب Followerم داده بودم جایی هست ک بتونم اونو پیدا کنم ؟

باید برگردی به اون جایی که برای اولین بار با همراهت ملاقت کردی,بعدش از درخواست کنی همراهیت کنه تا بتونی ایتم ها رو پس بگیری.
کلاً سیستم همراه زیاد جالب نیست,فقط بدرد بار حمل کردن می خورند.

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
خب داش من اون ظرط بندی سر این بوده که کی قوی تره و تو تونستی ببریش پس بهت پو میده و اگه بهت یه ماموریت داده که کمکش کنی !
پس این از اون آدم هایی هست که با کاری ه براشون میکنی همیشه کنارت هستن
بزار راحت تر بگم
فالورت میشه ( میتونی بری توی شهری که نمادش اسبه و در هتلی که اول ورودی اصلی شهر هست یک زنی رو که دارک الف هست رو به خدمت بگیری )
این مرده هم از همون نوعشه ولی باید برا زنه پول بدی 500 تا
ولی این یارو خودش افتاده دنبالت و کمکت میکنه حالشو ببر :D
و در سوال بعدی هم آره همیشه دنبالت میاد تا وقتی که بهش بگی که دیگه نمیخوام دنبالم بیای اونوقت دیگه نمیاد

آهان.پش خیلی خوب شد که همیشه میوفته دونبالم!چون علاوه بر اینکه نگبان شخصیه منو از تنهایی درمیاره!خیلی خوب میشه!اولا اینکه تو مراحل ترسناک دیگه نمیترسم! (:d)!دوما تو جنگا یارو همدم هه!یه وخ نمیره؟؟؟
دفعه اول که بازی رو تموم کردم خیلی سخت تموم کردم!آخه فقط مراحل اصلی میرفتم و Level هم پایین بود و تو جنگا هی میباختم!ولی الان با رفتن ماموریت های فرعی Level هام بالا برن و به راحتی مراحل اصلی رو هم رد کنم.
راستی دوستان کجا میتونم وسایلمو بفروشم؟؟؟وسایل به درد نخور زیاد دارم.

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
البته تو وایتران هیچ Follower ـی از نژاد Dark Elf نیست
و هیچ کدوم از Follower ها هم بی‌دلیل دنبال Dragonborn نمیان، احتمالا ایشان استخدامشون کرده

مطمئنید Jenassa از نژاد Dark Elf نیست؟!!!!!

- - -ویرایش - - -

آهان.پش خیلی خوب شد که همیشه میوفته دونبالم!چون علاوه بر اینکه نگبان شخصیه منو از تنهایی درمیاره!خیلی خوب میشه!اولا اینکه تو مراحل ترسناک دیگه نمیترسم! (:d)!دوما تو جنگا یارو همدم هه!یه وخ نمیره؟؟؟
دفعه اول که بازی رو تموم کردم خیلی سخت تموم کردم!آخه فقط مراحل اصلی میرفتم و Level هم پایین بود و تو جنگا هی میباختم!ولی الان با رفتن ماموریت های فرعی Level هام بالا برن و به راحتی مراحل اصلی رو هم رد کنم.
راستی دوستان کجا میتونم وسایلمو بفروشم؟؟؟وسایل به درد نخور زیاد دارم.
برای فروش وسایل میتونید به بیشتر NPC ها در بازی مراجعه کنید.دقت کنید تا وقتی که پرک ای رو که کاری میکنه که بتونید به همه کس همه چیز بفروشید رو نگیرید نمیتونید به همه ی فروشنده ها همه اجناس رو بفروشید.(مثلا کسی که اسلحه میفروشه ازتون کتاب نمیخره)فروشنده ها مقادیر خاصی پول دارن که هر 24 یا 48 ساعت یکبار (به زمان بازی) reset میشه.
درباره فالوور ها هم باید بر حرف های دوستان اضافه کنم که برخی از فالوور ها میمیرن بعضی هاشون به سختی و بعضی هاشون به سادگی.مثلا کاراکتر Sven که در Riverwood ملاقاتش میکنید نسبت به Jenassa که در Whituran در Drunken Huntsman پیداش میکنید ضعیف تر هست.
اما در مقابل بعضی از فالوور ها اصلا نمیمیرن،مثل Mjoll the Lioness, Derkeethus, Serana, Cicero and Dark Brotherhood Initiates.
پیشنهاد میکنم از لینک http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Follower_(Skyrim) دیدن کنید.لیست تمامی فالوور ها و ویژگی هاشون اینجا پیدا میشه.
(Cicero و dark brotherhood Initiate بعد از مراحل Dark Brotherhood آزاد میشن،serana برای DLC Downgaurd هست،Mjoll پس از اینکه شمشیرش رو براش پیدا کردین بهتون میپیونده و با اون یکی هم برخوردی نداشتم.(باید بگم اگر Cicero رو میخواید باید در کوئست خودش بهش رحم کنید و نکشیدش(گفتم چون خودم دارم میسوزم که کشتمش!!!)))
من پیشنهاد میدم فالوور هایی رو که ذکر شد پیدا کنید و اونا رو دنبال خودتون راه بندازید چون تقریبا (!) عالین!Serana جادوگر و Mjoll جنگجو و Cicero and Dark Brotherhood Initiate از کلاس مخفی کاری هستن.(البته بدست آوردنشون بسیار سخته)
علاوه بر فالوور هایی که ذکر شد برخی از فالوور ها هستن که به دلیل Essential بودن در قبل از برحه ی زمانی خاصی کشته نمیشن.مثلا Aela the Huntress قبل از کوئست Glory of the dead نمیمیره.(Essential به کاراکتر هایی گفته میشه که بر ادامه ی روند بازی تاثیر دارن مثل همه ی Jarl ها و کشته نمیشن.)

آخرین ویرایش:

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
مطمئنید Jenassa از نژاد Dark Elf نیست؟!!!!!

- - -ویرایش - - -

برای فروش وسایل میتونید به بیشتر NPC ها در بازی مراجعه کنید.دقت کنید تا وقتی که پرک ای رو که کاری میکنه که بتونید به همه کس همه چیز بفروشید رو نگیرید نمیتونید به همه ی فروشنده ها همه اجناس رو بفروشید.(مثلا کسی که اسلحه میفروشه ازتون کتاب نمیخره)فروشنده ها مقادیر خاصی پول دارن که هر 24 یا 48 ساعت یکبار (به زمان بازی) reset میشه.
درباره فالوور ها هم باید بر حرف های دوستان اضافه کنم که برخی از فالوور ها میمیرن بعضی هاشون به سختی و بعضی هاشون به سادگی.مثلا کاراکتر Sven که در Riverwood ملاقاتش میکنید نسبت به Jenassa که در Whituran در Drunken Huntsman پیداش میکنید ضعیف تر هست.
اما در مقابل بعضی از فالوور ها اصلا نمیمیرن،مثل Mjoll the Lioness, Derkeethus, Serana, Cicero and Dark Brotherhood Initiates.
پیشنهاد میکنم از لینک Follower (Skyrim) - The Elder Scrolls Wiki دیدن کنید.لیست تمامی فالوور ها و ویژگی هاشون اینجا پیدا میشه.

doh-smiley.gif

حواسم نبود که علاوه بر امکان ازدواج، Follower هم هست

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
______
برای کامل کردن حرف دوستان، بستگی داره به چه کسی داده باشی،چون بعضیا فقط یکبار تا پایان یک کوئست مورد نظر دنبال شما میان.اگر اسم فالوور رو بگین میتونم بهتر راهنماییتون کنم.

xlife

کاربر سایت
Aug 27, 2010
24
سلام دوستان
می خواستم بدونم ترفندی چیزی مثل فال اوت 3 وجود داره که بشه باهاش تعداد Follower رو که باهات میاد بیشتر کرد
من تو فال 3 ت 8 نفر رو همراهم داشتم تو این بازی هم امکانش هست
یک راهی بهم نشون بدید

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
آقا من ماموریت هارو به خوبی رد میکنم!با شکلی هم برنخوردم!اگه برخوردم میگم کمکم کنید!مرسی!:d
Follower ام هم نمرده هنوز خوشبختانه!هه هه!:d

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
سلام دوستان
می خواستم بدونم ترفندی چیزی مثل فال اوت 3 وجود داره که بشه باهاش تعداد Follower رو که باهات میاد بیشتر کرد
یک راهی بهم نشون بدید
فقط با Mod میشه.
به بخش مد بازی سایت Game-iran.com مراجعه کنید.2 مد مربوط به فالوور ها داره.

(ehsanp30)

کاربر سایت
Mar 30, 2013
185
نام
ehsanp30
نیستتتتتتتتتتتتت>
داش شما همون شهری که نمادش اسبه رو میگی دیگه
!
خب
وقتی وارد میشی کنارخانه گارد ها یه مسافرخونه هست برو اونجا یه زن دارک الف رو میبینی که میتونی استخدامش کنی
!!!!!!!!!

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان
یک راهی بهم نشون بدید

دوستان راهنمای کردن ولی برای پیشنهاد میگم
بهتره از سایت اصلی مد هات رو دان کنی
آدرس سایت اصلی :
www.nexusmods.com/games
با فندق شن بری راحت میتونی مد هایی که دلت میخواد رو دان کنی
الان من دیگه به سایت گیم ایران نمیرم
به چند دلیل :
1 اصلا بلد نیستن چه جوری مد رو درست بیارن در سایتشون بعضی از مدهاشون خراب بود امتحان کردم
2 به روز رسانی سایت(سایت اصلی مد ممکنه به روز رسانی داشته باشه ولی مثل گیم ایران نیست که وقتی به روز رسانی میکنه دیگه نتونی مد دان کنی!)
3 مد های بسیار زیاد( در گیم ایران شما جداکثر 20 - 30 مد رو میتونید دان کنید که از بین اونها بعضی هاشون اصلا به دردتون نمیخورن ولی سایت اصلی دارای هزاران مد هست که هر روز هم بهش افزوده میشه و خیلی راحت تر و بهتر میتونید مد هاتون رو دان کنید ! ولی باید در سایت ثبت نام کنید برای دان مد ها )

به دلیل این دلایلی که عرض کردم پیشنهاد میکنم از سایت اصلی دان کنید

- - -ویرایش - - -

بچه ها یه سوال !
من اول بازی گرمای منزل رو ریختم و خونه ساختم
و برای اینکه بتونم بچه به فرزندی قبول کنم رفتم پیشه اون بچه و مامریت کشتن پیر زن یتیم خونه رو گرفتم
سرتون رو درد نیارم :D کشتمش و بچه رو گرفتم و رفتم پیش اون پسره و گذشت ! و طبق روال عادی بازی باید برام نامه بیاد که میگه ما میدونیم ! از دارک برادر هود نامه ای برام نیومد و من همچنان منتظرم دارک برادر هود بیاد منو بگیره
خخخخخخخخخخخ :)):))
چرا اینجوریی شده
دیگه نمیشه کاریش کرد عضو برادر هود بشی؟

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
دوستان تو یکی از ماموریت ها گفت برم به یه جایی که نسبتا نزدیک بود.سوار شدم اسب و رفتم و Follower ام هم پیاده میومد.وقتی به جای مورد نظر رسیدم دیگه از Follower ام خبری نشد!هر چه قدر منتظر موندم نیومد!حتما فرار کرده!:dیا تو راه یه اژدها اومده قورتش داده!:d
یعنی چش شده که دیگه هیچ خبری ازش نیست؟؟؟غیب شده به کلی.!

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوستان تو یکی از ماموریت ها گفت برم به یه جایی که نسبتا نزدیک بود.سوار شدم اسب و رفتم و Follower ام هم پیاده میومد.وقتی به جای مورد نظر رسیدم دیگه از Follower ام خبری نشد!هر چه قدر منتظر موندم نیومد!حتما فرار کرده!:dیا تو راه یه اژدها اومده قورتش داده!:d
یعنی چش شده که دیگه هیچ خبری ازش نیست؟؟؟غیب شده به کلی.!
برمیگرده خونش/خونت اگه گمت کنه :D

farhad_689

کاربر سایت
Dec 7, 2013
1
سلام دوستان
آقا من نمیدونم این miraak رو چجوری شکست بدم دراگونشو کشتم ولی این لامسب سه سوت دراگون منو میکشه خونش پر میشه و خودشم مثل روحه و اتک نمیخوره

خواستمم دراگون خودمو زودتر بکشم نشد سوارشم شدم باز زد ناکارش کرد

کمک لطفا

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام دوستان
آقا من نمیدونم این miraak رو چجوری شکست بدم دراگونشو کشتم ولی این لامسب سه سوت دراگون منو میکشه خونش پر میشه و خودشم مثل روحه و اتک نمیخوره

خواستمم دراگون خودمو زودتر بکشم نشد سوارشم شدم باز زد ناکارش کرد

کمک لطفا
سه بار باید شکستش بدین،راه حل خاصی‌ نداره،فقط موقع‌ای که داره خونش رو پر می‌کنه بهش اتک ندین وگرنه به خاطر باگ بازی دیگه نمی‌شه بهش ضربه زد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر