راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

MILAD619

کاربر سایت
Jul 21, 2012
626
نام
MILAD
نه ولی‌ خمار می‌شه :D
با داشتن Dawnguard می‌شه ملت رو کنترل کرد با خون آشام بودن.
چه جوری؟:|
راستی وقتی خون آشاما ما رو میزنن ما بیماری میگیرم بعد وقتی ما ومپایر شدیم بریم ملتو بزنیم اونا بیماری نمیگیرن؟:D
اصن ومپایری بدرد نمیخوره:D فقط گرگ نما:D

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
چه جوری؟:|
راستی وقتی خون آشاما ما رو میزنن ما بیماری میگیرم بعد وقتی ما ومپایر شدیم بریم ملتو بزنیم اونا بیماری نمیگیرن؟:D
اصن ومپایری بدرد نمیخوره:D فقط گرگ نما:D
یک روز به وقت بازی خون نخوری اون قدرت رو میگیری.
در اون حد نه دیگه :D
من کلا از هرگونه موجودی تو بازی نفرت دارم :D

ecan

کاربر سایت
Oct 3, 2012
90
3 تا 4 روز ا/ه خون نخوری 33% یخ و الکتریسیته روت کمتر اثر می کنن به اتیش ولی حساس تر میشی دید تو شبت میره بالا مجیکا ریجنت هم به طرز وحشی ای بالا میره به همراه سرعت حرکتت تو شب و 3 تا پاور تو قسمت پاور هات میاد یکیش اینه که می تونی هرکی رو ک خواستی کنترلش به دست بگیری یکیش همون دید شبه یکی دیگه یادم نمیاد کلا ومپایری تو تمام سری های tes خیلی می حاله

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
با سلام

یه چندوقتیه که نمیتونم سوار اسبای خودم بشم!!
اسبای دزدی میشه ولی اسبای خودم نه!
جالب اینجاس که کاراکتر های دیگم(توی سیو های دیگه) میتونن سوار اسب شن ولی یه کاراکترم نمیتونه!
میتونم کاری کنم؟!

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
سلام به دوستان
من نه از Imperial ها خوشم میاد نه از Stormcloack ها اگه به هیچکدوم عضو نشم بازی تموم نمیشه ؟ کدومشون آدم ترن ؟ :D

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
چرا بدون عضویت هم تموم میشه!
imperial ـها آدم ترن! stormcloack ها نژادپرستن
یا خدا باز این بحث اومد وسط :d ملت آزادی می خواند جرمه برادر؟ :-/ :d دارک الف ها ریختند توی اسکایریم اون رو کردند مکانی برای Vampire شدن، کاژیدها هم که چپ و راست دزدی می کنند، امپراطوری هم که از اون سر سیرودل اومده اسکایریم میگه باید تحت پرچم امپراطوری باشید، آرگون ها هم که دو رو هستند. خدایی به نورد ها حق میدم!

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
آقا من چه کار کنم این سوار اسب شه ؟!
ایمپریال ها اصلا مهم نیستن!

- - -ویرایش - - -

سلام به دوستان
من نه از Imperial ها خوشم میاد نه از Stormcloack ها اگه به هیچکدوم عضو نشم بازی تموم نمیشه ؟ کدومشون آدم ترن ؟ :D

اگه به اینا ملحق نشی یه quest بین Quest های اصلی میاد که به تجربش می ارزه.

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
چرا بدون عضویت هم تموم میشه!
imperial ـها آدم ترن! stormcloack ها نژادپرستن:d
imperial ها هم خاک بر سرن :| قرار داد ننگین وایت گلد رو امضا کردن و دارن به ملت اسکایریم تحمیلش میکنن !
طبق وایت گلد مردم اسکایریم نمی تونن خدای خودشون تالوس رو بپرستن !
پادشاه stormcloak ها هم که اصلا دیوونه هست ! :|مثله آب خوردن آدم میکشه :|

یا خدا باز این بحث اومد وسط :d ملت آزادی می خواند جرمه برادر؟ :-/ :d دارک الف ها ریختند توی اسکایریم اون رو کردند مکانی برای Vampire شدن، کاژیدها هم که چپ و راست دزدی می کنند، امپراطوری هم که از اون سر سیرودل اومده اسکایریم میگه باید تحت پرچم امپراطوری باشید، آرگون ها هم که دو رو هستند. خدایی به نورد ها حق میدم!
نورد ها هم دنبال آزادی مردم اسکایریم نیستن فقط می خوان پادشاه خودشون رو بزارن اونجا بعد هم هر کی نورد نیست از اسکایریم پرت کنن بیرون :|

- - -ویرایش - - -

آقا من چه کار کنم این سوار اسب شه ؟!
ایمپریال ها اصلا مهم نیستن!

- - -ویرایش - - -

اگه به اینا ملحق نشی یه quest بین Quest های اصلی میاد که به تجربش می ارزه.
این quest اصلی رو الان باید از کی بگیرم؟الان همین جوری الاف موندم هی واسه کتابخونه دانشگاه وینترهلد ماموریت میرم !

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
اون وقت آزادی با تیکه پاره کردن شاه بزرگ به دست میاد؟پارتوناکس و راه صدا اینا هم همش کشک؟!:d
اگه همه ی کاژید ها دزدی میکردن توی کالج راهشون نمیدادن! عین این نژاد پرستی های که برای سیاه و زرد و... در میارن در قبال نژاد ها انجام میدن اونجا:|
imperial ها هم خاک بر سرن
:|
قرار داد ننگین وایت گلد رو امضا کردن و دارن به ملت اسکایریم تحمیلش میکنن !
تالوس جزو تعریف خدایان قرار نمیگیره پس نمیشه پرستیدش:d

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
آقا من کارکتر مرد آوردم این گردنبند Amulet of Mara رو انداختم تونستم با یه مرد دیگه ازدواج کنم =))
هیچ مودی هم نصب نکردم !

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
imperial ها هم خاک بر سرن :| قرار داد ننگین وایت گلد رو امضا کردن و دارن به ملت اسکایریم تحمیلش میکنن !
طبق وایت گلد مردم اسکایریم نمی تونن خدای خودشون تالوس رو بپرستن !
پادشاه stormcloak ها هم که اصلا دیوونه هست ! :|مثله آب خوردن آدم میکشه :|

نورد ها هم دنبال آزادی مردم اسکایریم نیستن فقط می خوان پادشاه خودشون رو بزارن اونجا بعد هم هر کی نورد نیست از اسکایریم پرت کنن بیرون :|

- - -ویرایش - - -

این quest اصلی رو الان باید از کی بگیرم؟الان همین جوری الاف موندم هی واسه کتابخونه دانشگاه وینترهلد ماموریت میرم !
در بخش Journal ، کوئست هایی که با عکس اژدها در بالاشون علامت گذاری شدن کوئست های اصلی بازی هستن.

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
با سلام،

میخواستم ببینم میشه Race ام رو بدون اینکه دوباری بازیو از اول شروع کنم عوض کنم؟!
اگر با چیت میشه لطفا چیتش رو بگین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر