راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

(ehsanp30)

کاربر سایت
Mar 30, 2013
185
نام
ehsanp30
سوال
سوال
سوال
سوال

بچه ها یه سوال !
من اول بازی گرمای منزل رو ریختم و خونه ساختم
و برای اینکه بتونم بچه به فرزندی قبول کنم رفتم پیشه اون بچه و مامریت کشتن پیر زن یتیم خونه رو گرفتم
سرتون رو درد نیارم :D کشتمش و بچه رو گرفتم و رفتم پیش اون پسره و گذشت ! و طبق روال عادی بازی باید برام نامه بیاد که میگه ما میدونیم ! از دارک برادر هود نامه ای برام نیومد و من همچنان منتظرم دارک برادر هود بیاد منو بگیره
خخخخخخخخخخخ :)):))
چرا اینجوریی شده
دیگه نمیشه کاریش کرد عضو برادر هود بشی؟
sigpic94336_3.gif

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
با یه مشکل بد و عجیب و واقعا چرت مواجه شدم که کاملا بیانگر ضعف بازیه...
من چند ماموریت پیش تو یکی از مراحل فرعی به یه جایی در قسمت شمالی نقشه رفتم.اونجا یه فرماده خانم با افراداش چادر زده بودند و اتراق کرده بودن.یه جای زمستانی بود.خوب من با اون فرمانده هه حرف زدم و فک کنم 3 تا ماموریت داد.انجام دادمشون و تو آخرین ماموریت باید به یه جای نسبتا نزدیک میرفتم.حوصله ام نکشید پیاده برم و اونجا که 2 تا اسب بود سوار یکیشون شدم و ماموریت رو رفتم.(نگو که نباید اسب اونارو برمیداشتم و من هم بی خبر بودم و اون فرمانده هه دیگه با من خصومت پیدا کرد و در پی کشتن من شد!)بعد از اون ماموریت به چند تا ماموریت و مرحله اصلی رفتم و بالاخره تو یکی از ماموریت های فرعی باین میرفتم به قسمت جنوبی نقشه.نگو که اون خانم فرمانده هه اینبار اونجا اتراق کرده!منم باید برم و باهاش حرف بزنم و ماموریت بده!ولی به محض اینکه منو میبینه میاد که منو بکشه!البته سرباز هاش با من کاری ندارن و فقط تماشا میکنن!به خاطر یه اسب که ازش دزدیم الان نمیتونم این ماموریت رو برم.میخوام باهاش حرف بزنم ولی میاد که منو بکشه.یه بار باهاش جنگیدم و زدم خونشو تموم کردم و افتاد زمین.ولی چون ماموریت بدون اون نمیشه دوباره با خون پر پا شد و باز اومد که منو بکشه.الان من باید چی کار کنم که خصومت و دشمنیشو با من کنار بزاره؟؟بابا عجب غلطی کردم ها که اسبشو دزدیدم!به خدا نمیدونستم که اگه اسبشو بدزدم میاد این جوری بشه...اه...
لطفا کمکم کنید.:((

(ehsanp30)

کاربر سایت
Mar 30, 2013
185
نام
ehsanp30
با یه مشکل بد و عجیب و واقعا چرت مواجه شدم که کاملا بیانگر ضعف بازیه...
من چند ماموریت پیش تو یکی از مراحل فرعی به یه جایی در قسمت شمالی نقشه رفتم.اونجا یه فرماده خانم با افراداش چادر زده بودند و اتراق کرده بودن.یه جای زمستانی بود.خوب من با اون فرمانده هه حرف زدم و فک کنم 3 تا ماموریت داد.انجام دادمشون و تو آخرین ماموریت باید به یه جای نسبتا نزدیک میرفتم.حوصله ام نکشید پیاده برم و اونجا که 2 تا اسب بود سوار یکیشون شدم و ماموریت رو رفتم.(نگو که نباید اسب اونارو برمیداشتم و من هم بی خبر بودم و اون فرمانده هه دیگه با من خصومت پیدا کرد و در پی کشتن من شد!)بعد از اون ماموریت به چند تا ماموریت و مرحله اصلی رفتم و بالاخره تو یکی از ماموریت های فرعی باین میرفتم به قسمت جنوبی نقشه.نگو که اون خانم فرمانده هه اینبار اونجا اتراق کرده!منم باید برم و باهاش حرف بزنم و ماموریت بده!ولی به محض اینکه منو میبینه میاد که منو بکشه!البته سرباز هاش با من کاری ندارن و فقط تماشا میکنن!به خاطر یه اسب که ازش دزدیم الان نمیتونم این ماموریت رو برم.میخوام باهاش حرف بزنم ولی میاد که منو بکشه.یه بار باهاش جنگیدم و زدم خونشو تموم کردم و افتاد زمین.ولی چون ماموریت بدون اون نمیشه دوباره با خون پر پا شد و باز اومد که منو بکشه.الان من باید چی کار کنم که خصومت و دشمنیشو با من کنار بزاره؟؟بابا عجب غلطی کردم ها که اسبشو دزدیدم!به خدا نمیدونستم که اگه اسبشو بدزدم میاد این جوری بشه...اه...
لطفا کمکم کنید.:((
خب اول ازز ههم باید بگم که داش من اونی که رفتی پیششون و کمپ زده بودن کمپ سرباز های ژنرال تالیوس بوده که اول بازی دان میبرنت به شهر باهاش رو به رو میشی اون زنه هم فرمانشه !
برای اینکه خصومت بر طرف بشه باید بری به شهری که نمادش روباه هست ( نمیدونم درست شبیه سگ یا روباهه) میری اونجا داخل شهر میشی و وارد قصر اصلی که ژنرال اونجا هست میشی باهاش صحبت میکنی و بهش میگی میخوام عضو امپریول ها بشم ( در بازی دو گروه هستن که کاملا مخالف هم هستن و قصد نابودی شهر های هم رو دارن اولیش امپریول های هستن به فرماندهی ژنرال تالیوس و دومیش استورم کلوک ها هستن به فرماندهی همون شخصی که در اول بازی در گاری کنارت بود و دهنش رو بسته بودن ( اسمش یادم نیست)
حالا بگذریم باید بری اونجا و بهش درخواست عضویت بدی و اون بهت ماموریت میده و در طی چند تا از ماوریت عضو امپریول ها میشی
و بعدش فکر کنم میتونی راحت بری و از زنه ماموریت بگیری !!!!!!!!!!

اگه این راه نشد بهتره از سیو های بازیت سیوی رو انتخاب کنی که قبل از رفتن به پایگاه اونها بوده
اونطوری راحت تره
اینم کمک

حالا یکی باید بیاید مشکل منو حل کنه در پیچ قبل مشکلم هست

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
دوستان راهنمای کردن ولی برای پیشنهاد میگم
بهتره از سایت اصلی مد هات رو دان کنی
آدرس سایت اصلی :
www.nexusmods.com/games
با فندق شن بری راحت میتونی مد هایی که دلت میخواد رو دان کنی
الان من دیگه به سایت گیم ایران نمیرم
به چند دلیل :
1 اصلا بلد نیستن چه جوری مد رو درست بیارن در سایتشون بعضی از مدهاشون خراب بود امتحان کردم
2 به روز رسانی سایت(سایت اصلی مد ممکنه به روز رسانی داشته باشه ولی مثل گیم ایران نیست که وقتی به روز رسانی میکنه دیگه نتونی مد دان کنی!)
3 مد های بسیار زیاد( در گیم ایران شما جداکثر 20 - 30 مد رو میتونید دان کنید که از بین اونها بعضی هاشون اصلا به دردتون نمیخورن ولی سایت اصلی دارای هزاران مد هست که هر روز هم بهش افزوده میشه و خیلی راحت تر و بهتر میتونید مد هاتون رو دان کنید ! ولی باید در سایت ثبت نام کنید برای دان مد ها )

به دلیل این دلایلی که عرض کردم پیشنهاد میکنم از سایت اصلی دان کنید
دوست عزیز نظر شما بسیار محترمه ولی به دلیل بی انصافی تون در قضاوت وظیفه خودم میدونم چند مورد رو متذکر بشم:
1.تمامی مد هایی که در این سایت (گیم-ایران) قرار داده میشه سالم هستش،چون من از همشون استفاده کردم و هیچوقت مشکلی نداشتم.
2.سایت Nexus سایتیست برای دانلود و آپلود مد و نه تنها برای بازی اسکایرم بلکه برای بسیاری بازی ها میلیون ها مد داره.ولی سایت گیم ایران سایت دانلود مد نیست و مسئولان این سایت تنها به در خواست بازدید کنندگان سایت برخی مد هارو قرار میدن.از طرفی سایت Nexus همون طور که عرض کردم مد هایی رو میزاره که افراد خودشون اپلود میکنن و از اونجایی که فکر میکنم تنها سایت آپلود مد باشه تقریبا تمامی مد های موجود رو داره.ولی در سایت گیم ایران مسئولان خودشون مد ها رو گزینش میکنن و قرار میدن.به عنوان مثال شما میتونید هزاران مد برای افزودن جادو هایی به بازی پیدا کنید ولی در سایت گیم ایران دوتا از بهترین ها قرار داده شده.
3.دانلود مد های زیاد از سایت nexus میتونه براتون مشکل ایجاد کنه.چون بعضی از مد ها با هم نمیخونن و باعث میشن بازی باگ پیدا کنه من خودم این مشکل رو پیدا کردم و به همه اکیدا توصیه میکنم قبل از نصب چند مد باهم حتما بررسی کنید با هم دیگه یا با مد های قبلیتون مشکلی نداشته باشناین در حالیه که شما میتونید بدون مشکل تمامی مد های موجود در سایت گیم ایران رو نصب کنید چون حداقل میتونم احتمال بدم که به مشکلی که ذکر کردم بر نمیخورید.
4.سایت Nexus سایت بسیار خوبیه ولی 2تا مشکل داره:1.احتیاج به فندق شکن دارید. 2.در کاهدانی از مد های بدردنخور باید سوزن(مدهای خوب!!) پیدا کنید!!!

- - -ویرایش - - -

سوال
سوال
سوال
سوال

بچه ها یه سوال !
من اول بازی گرمای منزل رو ریختم و خونه ساختم
و برای اینکه بتونم بچه به فرزندی قبول کنم رفتم پیشه اون بچه و مامریت کشتن پیر زن یتیم خونه رو گرفتم
سرتون رو درد نیارم :D کشتمش و بچه رو گرفتم و رفتم پیش اون پسره و گذشت ! و طبق روال عادی بازی باید برام نامه بیاد که میگه ما میدونیم ! از دارک برادر هود نامه ای برام نیومد و من همچنان منتظرم دارک برادر هود بیاد منو بگیره
خخخخخخخخخخخ :)):))
چرا اینجوریی شده
دیگه نمیشه کاریش کرد عضو برادر هود بشی؟
sigpic94336_3.gif
فک کنم اگه 24 ساعت یه جا بخوابید حل بشه.
اگر نشد باید یه کار خاصی بکنید که الان یادم نیست.
قبلا توی همین موضوع 2بار شیوه ی ملحق شدن به دارک برادرهود رو توضیح دادم.فک کنم اگر پست های قبلی رو بگردید پیداش کنید.طرفای صفحه 430 اینطورا بود.

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
خب اول ازز ههم باید بگم که داش من اونی که رفتی پیششون و کمپ زده بودن کمپ سرباز های ژنرال تالیوس بوده که اول بازی دان میبرنت به شهر باهاش رو به رو میشی اون زنه هم فرمانشه !
برای اینکه خصومت بر طرف بشه باید بری به شهری که نمادش روباه هست ( نمیدونم درست شبیه سگ یا روباهه) میری اونجا داخل شهر میشی و وارد قصر اصلی که ژنرال اونجا هست میشی باهاش صحبت میکنی و بهش میگی میخوام عضو امپریول ها بشم ( در بازی دو گروه هستن که کاملا مخالف هم هستن و قصد نابودی شهر های هم رو دارن اولیش امپریول های هستن به فرماندهی ژنرال تالیوس و دومیش استورم کلوک ها هستن به فرماندهی همون شخصی که در اول بازی در گاری کنارت بود و دهنش رو بسته بودن ( اسمش یادم نیست)
حالا بگذریم باید بری اونجا و بهش درخواست عضویت بدی و اون بهت ماموریت میده و در طی چند تا از ماوریت عضو امپریول ها میشی
و بعدش فکر کنم میتونی راحت بری و از زنه ماموریت بگیری !!!!!!!!!!

اگه این راه نشد بهتره از سیو های بازیت سیوی رو انتخاب کنی که قبل از رفتن به پایگاه اونها بوده
اونطوری راحت تره
اینم کمک

حالا یکی باید بیاید مشکل منو حل کنه در پیچ قبل مشکلم هست

رفتم اونجتایی که میگی/ولی هیچی مامورت نداد.اصلا از این بازی خیلی بدم اومد به خاطر این ایرادش!آخه کدوم آدم عاقلی میاد به خاطر یه اسب یکی از بهترین سرباز هاشو بکشه!؟؟
خیلی چرته!از اونجایی هم راه حلی جز رفتن به سیو های قبل از دزدین اسب وجود نداره پس بازی رو به کلی کنار میزارم.همون دفعه اول که ماموریت های اصلی رو تموم کردم واسم کافیه.

(ehsanp30)

کاربر سایت
Mar 30, 2013
185
نام
ehsanp30
رفتم اونجتایی که میگی/ولی هیچی مامورت نداد.اصلا از این بازی خیلی بدم اومد به خاطر این ایرادش!آخه کدوم آدم عاقلی میاد به خاطر یه اسب یکی از بهترین سرباز هاشو بکشه!؟؟
خیلی چرته!از اونجایی هم راه حلی جز رفتن به سیو های قبل از دزدین اسب وجود نداره پس بازی رو به کلی کنار میزارم.همون دفعه اول که ماموریت های اصلی رو تموم کردم واسم کافیه.

خب داش من اینطوری بخوای بازی رو بزاری کنار که نمیشه
تا به یه مشکلی رسیدی
بزاریش کنار
این بازی
محشره لامصب
هر جاش برات یه چیز خاص و جالب داره
ولی حالا میل خودته
من که میگم دلسرد نشو
من الان برای 5 باره دارم بازیش میکنم بعد از پاک کردتن مدوام بازی :d

- - -ویرایش - - -

در جواب دوست عزیزم PrinceashkaN

داشس شما برای اینکه بهت مفهموم بشه که چرا میگم درست مد نمیزارن برو در قسمت مد های اسکایریم و یه مد میبینی که نوشته لباس اساسینی
که در اونجا
من اون رو دان کردم ولی واب نداد بعد یکی از کاربر ها اومد گفتش که باو شماها اصلا فایلی که باید تکسچر هاتون رو در اون بزارید رو درست نام گذاری نکردید
و واقعا هم همین طور بود !
ولی برای بار دوم که مثلا درستش کردن بازم جواب نداد !
این اولیش
بعد هم میگی که باید بگردی در انبار کاه
خب درسته هر کی مد خوب میخواد باید وقتم بزاره الکی که نیست !
ولی با اینحرفت که مد هاش به هم نمیخورنموافقم چون من چند تا مد دان کردم و ریختم دیدم بازی نمیاد امتحان کردم دیدم باید چند تا مد رو انلاک کنم تا بتونمک از اون مد ها استفاده کنم
!
استفاده هم از فندق شکن هم که الان کاری نداره ! الان ماشالله هر کی برای خودش فندق شکن داره
من خودم اصلا میفروشم هرکی خواست یه پی ام بده !!!!!

ولی در کل کسایی که اسکایریم باز هستن باید این مشقت ها رو هم تحمل کنن دیگه

xlife

کاربر سایت
Aug 27, 2010
24
هی بکس
در مورد این dlc dawnguard چند تا سوال داشتم در مورد قابلیت لرد ومپایر
میشه توی روز حرکت کرد
قابلیتهای این حالت چیه ویژگیهاش چطور
میشه بدون خوردن خون به بازی ادامه داد
مردم از دستمون فراری میشن یا نه
من زیاد باهاش ور نرفتم فکر کنم دوتا قابلیت بود تو بازی یکی خوب یکی قابلیت بد نور قرمز و نور ابی ایا همچین چیزی در حالت لرد ومپایر هست یا هرکاری کنیم بد حساب میشه
من واریور هستم و لول 18 همش خونم رو اپگرید می کنم با قابلیت حمله با یک دست اما یک موش می تونه با یک ضربه 40 درصد خونمو ببره زرهم خوبه اما همراهم سطحش از من پایینتره مثل یک اژدها جون داره و می جنگه ادم کفری میشه
در ضمن من تو سایت http://www.nexusmods.com/ l میرم بدون هیتلر شکن و دانلود می کنم دو تا مد هیولا هم گرفتم که کیفیتشون بالاست یکیش Monster Wars V6-18997-6 حجمش 460 مگابایت بود البته می خوام بدونم اگه شما دانلود کردید مد skymomod با این مد که من گرفتم در کنار هم می تونن کار کنند مشکلی با هم ندارند یعنی امکان داره skymomod غیرفعال باشه البته تیکش هست شاید تو بازی هیولاهاش نیان
یک مد دیگه هست که چند تا کاراکتر و ابزار بازی the witcher1 , 2 بعلاوه تمام هیولاهاش رو اضافه می کنه حجمش 250 مگابایته به نام Skyrim Witcher Experience که به نوبه خودش با حاله

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
میشه توی روز حرکت کرد
بله .... اما سرعت Regenerate (بازیابی) Health تا 90 درصد پایین میاد! به عبارتی اصلا پر نمیشه
قابلیتهای این حالت چیه ویژگیهاش چطور
خیلی زیاد! اوایل کار دریافت خون دشمنان و اضافه کردن اون به خودتون هستش به علاوه زنده کردن اجساد. در ادامه احضار Gargoyle، فلج کردن یا همون Paralyze کردن دشمنان و ...
میشه بدون خوردن خون به بازی ادامه داد
بله .... اتفاقا قابلیت های بیشتری رو در حالت عادی صاحب میشید اما به عنوان یک Vampire تشنه خون هر جایی که برید تمام مردم بی تامل بهت حمله می کنند (در صورتی که خون بخوری اینطوری نمیشه). در ضمن توی روز Health کمتری رو از دست میدی
نور قرمز و نور ابی
قرمز Damage میده به دشمن و هم Health به شما. آبی هم جسد رو زنده می کنه

xlife

کاربر سایت
Aug 27, 2010
24
سلام بکس کسی میدونه این lord hircine چه خریه
یک گوزن روح ماننده که توی یکی از ماموریتها بعد از کشتن یک گوزن سفید مثل روح جلوم ظاهر شد و از من خواست یک گرگنما رو بکشم که تو غار بود البته قبلش اون گرگنما یک دختر بچه رو کشته بود که میگفت این لرد منو اغفال کرده من کنترل خودمو نداشتم اخرشم ما نفهمیدیم به ساز کدوم یکیشون برقصیم من دارم نقش ادم خوبه رو پیش میرم شما میدونید با کدوم باشم بهتره تا جایی که من میدونم این لرد تو ابلیوین بود بگومنوم پدرسوخته یک ضد قهرمان شیطان صفت باشه
من دستگرمی زدم رفتم با گرگنما تو غار باهاش درگیر نشدم و زدیم با هم پاکسازی کردیم بعد دست آخر بهم یک انگشتر داد خارج شدم از غار لرد منو دید بهش گفتم شرمنده اخلاقت شکست خوردم عصبانی شد رفت توی قسمت میجیک که میرم قابلیت ترانسفورمرز ورولف اومده اما امکان گرگنما شدن ندارم یک انگشتر هم هست به اسم ring hircine که ویژگیش ترانزفورمرس ورولفه که وقتی دستم کردم چیزی نشد
میگما اگه گرگنما بشم با این انگشتر و تغییر بدم خودمو چه فرقی با گرگنما شدن به سبک عادی خود بازی داره یک جزو گروه شون بشیم
ایا هر دو حالت یک دردسر دارند مردم دنبالمون می افتند بهمون ماموریت نمیدن دوستام رهام می کنند یا این روش بوسیله انگشتر یک چیز دیگست و اسیبی به بازیم نمی زنه و میتونم نگرانش نباشم یا فرقی با گرگنما شدن عادی بازی نداره وگرنه برگردم با لرد هرناسه بشم هر چند که دلم میگه شیطانه تا یک روح خوب

آخرین ویرایش:

pourybrave

کاربر سایت
Jan 7, 2011
101
نام
The Shepherd
سلام بکس کسی میدونه این lord hircine چه خریه
یک گوزن روح ماننده که توی یکی از ماموریتها بعد از کشتن یک گوزن سفید مثل روح جلوم ظاهر شد و از من خواست یک گرگنما رو بکشم که تو غار بود البته قبلش اون گرگنما یک دختر بچه رو کشته بود که میگفت این لرد منو اغفال کرده من کنترل خودمو نداشتم اخرشم ما نفهمیدیم به ساز کدوم یکیشون برقصیم من دارم نقش ادم خوبه رو پیش میرم شما میدونید با کدوم باشم بهتره تا جایی که من میدونم این لرد تو ابلیوین بود بگومنوم پدرسوخته یک ضد قهرمان شیطان صفت باشه
من دستگرمی زدم رفتم با گرگنما تو غار باهاش درگیر نشدم و زدیم با هم پاکسازی کردیم بعد دست آخر بهم یک انگشتر داد خارج شدم از غار لرد منو دید بهش گفتم شرمنده اخلاقت شکست خوردم عصبانی شد رفت توی قسمت میجیک که میرم قابلیت ترانسفورمرز ورولف اومده اما امکان گرگنما شدن ندارم یک انگشتر هم هست به اسم ring hircine که ویژگیش ترانزفورمرس ورولفه که وقتی دستم کردم چیزی نشد
میگما اگه گرگنما بشم با این انگشتر و تغییر بدم خودمو چه فرقی با گرگنما شدن به سبک عادی خود بازی داره یک جزو گروه شون بشیم
ایا هر دو حالت یک دردسر دارند مردم دنبالمون می افتند بهمون ماموریت نمیدن دوستام رهام می کنند یا این روش بوسیله انگشتر یک چیز دیگست و اسیبی به بازیم نمی زنه و میتونم نگرانش نباشم یا فرقی با گرگنما شدن عادی بازی نداره وگرنه برگردم با لرد هرناسه بشم هر چند که دلم میگه شیطانه تا یک روح خوب

lord hircine خدای شکار هستش ....
اون انگشترم پاداش اون به گرگنما بوده و کلا نفرین گرگنما ها هم یه جورایی ساخته خودش هست مثل vampire ها که ماله molag bal هست.
اون انگشترم میتونی باش هروقت خواستی گرگنما بشی دیگه روزی 1 بار نیست...فرقش فقط همینه.

pourybrave

کاربر سایت
Jan 7, 2011
101
نام
The Shepherd
سلام

توی ایکس باکس مثل نسخه ی پی سی میتونیم mod بریزیم؟؟؟

اگه اره چجوری؟؟

خیر نمیشه فقط از dlc های خود بازی میتونی استفاده کنی که اونا هم باید بخری یا اینکه legendary edition بگیری واسه کپی خور.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر