راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
دوستان از کجا میشه فهمید مامورت اصلیه یا فرعی؟

اسم هر ماموریت داخل چیزی مثل پرانتز قرار گرفته که این پرانتز ماند یه شکلی داره.
اگر شکل اژدها باشه یعنی کوئست های اصلی هست.
به عنوان مثال اگه شکل گرگ باشه یعنی کوئست ماله گروه chapmpanion هست.

---------- نوشته در 10:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:15 PM ارسال شده بود ----------

اما عجیبه که هیچ کوئستی دیگه نیست :|

همواره از داشتن تعداد بسیار زیادی کوئست رنج میبرم!!!!!نمیدونم کدوم رو برم که هم تکراری نباشه هم متناسب با سلایقم باشه!!!!:d

ff24

کاربر سایت
May 4, 2009
16
نام
hadi
دوستان لطفا کمک کنید. من نسخه PS3 این بازی رو دارم. بعد از اینکه آپدیت آخری رو تو دستگاهم اجرا کردم. وقتی داخل بازی میشم به هنگام روز صفحه خونی میشه و پیغامی ظاهر میشه که میگه خون شما آلوده به خون آشام شده . بعد که تو بازی گشت میزنم و با دشمنا مبارزه میکنم خط استقامت و سلامتی و جادو پر نمیشن ، اما وقتی که شب میشه این حالت درست میشه. من متوجه شدم که این مساله مربوط به DLC جدید DAWNGUARD هستش. اما آخه من که هنوز این DLC رو نخریدم.در ضمن اصلا تو هیچ کدوم از استور های امریکا یا اروپا همچین DLC وجود نداره.خواهش میکنم کمکم کنید تا تو بازی این مشکل من برطرف بشه

Vampire122

کاربر سایت
Nov 3, 2012
52
دوستان این اژدها ادولین را چطوری بکشم .کلا هر چی بهش ضربه میزنم کم نمیکنه.قلق خاصی داره؟؟؟
دوست عزیز این اژدها رو باید دو سه بار تو بازی بکشی مثلا یه بار بالای کوه پیش اون یکی اژها خوبه میکشیش که خودش بت کمک می کنه یه بارم میری با سه تا جنگجو میکشیش ولی کلا قلق خاصی نداره فقط اون جادو رو بش بزن که بیاد پایین فک کنم اسم جادو call dragon بود درست یادم نمیاد جادو رو که بش زدی میاد رو زمین بعد بزنش

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
دوستان دیرووز که داشتم بازی میکردمش برق ها رفتن!:((

دوستان من یه مشکل کوچیک دارم؟من تو xbox بازیمیکنم و بعضی وقتا که داخل یه جایی میشم یه لودینگ میاره ولی زود لوود میشه.ولی وقتی میخوام از اونجا بیروون بیام صفحه سیاه میشه و باید 4 دقیقه صبر کنم تا لوود بشه.؟

Neverthing

کاربر سایت
Jul 7, 2012
12
نام
Kasra
دوست عزیز این اژدها رو باید دو سه بار تو بازی بکشی مثلا یه بار بالای کوه پیش اون یکی اژها خوبه میکشیش که خودش بت کمک می کنه یه بارم میری با سه تا جنگجو میکشیش ولی کلا قلق خاصی نداره فقط اون جادو رو بش بزن که بیاد پایین فک کنم اسم جادو call dragon بود درست یادم نمیاد جادو رو که بش زدی میاد رو زمین بعد بزنش
دقیقا همینطوره که دوستمون گفتن فقط اون Shout ـــی که نیاز داری تا Alduin رو روی زمین نگه داره اسمش Dragonbend ـــه :)
که بعد از هر چند تا ضربه پیشنهاد میکنم از این Shout استفاده کنی اینطوری اژدها دیگه نمیتونه پرواز کنه

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
دوستان من با چند نفر رفتم یه اژدها رو کشتم.این یه ماموریت اصلیه یا فرعی؟
و اینکه چجوری جادوهای جدید به دست آورم؟من فقط 3 تا جادو دارم که اصلا معلوم نیس چین.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
و اینکه چجوری جادوهای جدید به دست آورم؟من فقط 3 تا جادو دارم که اصلا معلوم نیس چین.
اصلی‌ می‌باشد احتمالا.
میتونید کتاب‌های جادو رو از جادوگران تو بازی بخرین بعدا با خوندن اون کتاب‌ها جادو‌های جدید یاد میگیرین، با پیشرفت تو بازی هم یاد میگیرین.

Neverthing

کاربر سایت
Jul 7, 2012
12
نام
Kasra

تا اینجایی که من بازی کردم (لول 32 - 57 ساعت) 3 مورد کشتن اژدها هست که اصلیه و بقیه فرعی
توی 2 مورد چند نفر کمکت میکنن یکیش همون ابتدای بازیه که به دستور حاکم شهر Whitrun میری به یه قلعه حوالی شهر و به کمک چندتا سرباز یه اژدها میکشی
یکی دیگه هم توی یه دنیای دیگه اتفاق میفته که دقیقا یادم نیست چجوری وارد این دنیا میشی اما بعد از ورود به این دنیا 1 ماموریت بهت داده میشه که یباید یه اژدها رو بکشی که همون Alduin هستش که به کمک 3 یا 4 نفر که جادوگرم هستن یکی دوتاشون باید ماموریت رو تموم کنی که اونم اصلیه
الباقی فرعین

برای به دست آوردن جادوی های جدیدتر هم باید کتاب های جادو رو مطالعه کنی , کتاب هایی که علامت های جادو روشون دارن و اول اسمشون Spell Tom هست رو بخر و بخونشون تا جادوهای جدید جذب کنی , بهترین جا برای خرید اینجور کتابا هم کتابخونه ی کالج شهر Winterhold ـــه البته همه ی جادو ها رو نداره بعضیاشون هستن که لا به لای کوئست های بازی بدست میان :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر