راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

khashayar7

کاربر سایت
Jul 25, 2012
388
نام
خشایار
من خودم جادو را ترجیح میدم ولی جادو به اندازه شمشیر قدرت نداره بعد تازه جادو تمام میشه ولی شمشیر نه:d بعد من میدونم لباسه جادوییه واسه خوشتیپی برداشتم b-) یک سوال دیگه شما نژادت چیه مال من نورد;)

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من خودم جادو را ترجیح میدم ولی جادو به اندازه شمشیر قدرت نداره بعد تازه جادو تمام میشه ولی شمشیر نه:d بعد من میدونم لباسه جادوییه واسه خوشتیپی برداشتم b-) یک سوال دیگه شما نژادت چیه مال من نورد;)
خوش تیپی‌ رو بی‌ خیال :D، اگه میخواهی‌ Melee بازی کنی‌ حتما ارمور بپوش، چون وسط جنگ هستی‌ و دشمنان سنگین تر ضربه میزنن،‌Level های بالا اگه درست ارمور نپوشی راحت می‌میری.

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232

جادو تموم میشه ولی دوباره پر میشه شما حالا خودت بری جلو چندتا گردنبند و انگشتر و لباس و ماسک و ... پیدا میکنی میپوشی میبنی جادو هم همچین بدک نیست
نژاد من هم نورد هست تا وقتی انسان هست چرا مارمولک و کرگدن انتخاب کنیم؟
البته هر نژاد خصوصیات خودش رو داره که تو پست اول توضیح داده شده.

khashayar7

کاربر سایت
Jul 25, 2012
388
نام
خشایار
اره درسته ببین یک چیزی کشف کردم:-b اون جا که باید یک عنکبوت بزرگ را بکشی اول بازی میتونی جادوی battle cry را اجرا کنی بعد پشتشو میکنه بهت و میخواهد در بره ولی راه نداره پس همینجوری پشتش بهت است بعد بدون هیچ نگرانی ای که بزنتت یا کاری بکنه لهش میکنی با شمشیر یا تبر یا هر صلاحی دوما اگه تو عنکبوته بزنی جادورا دیگه پر نمیشه هر وقت امتحان کردم پر نشد سوما مال اون شهره ریفتن تئو نقشه نیست:-?

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اره درسته ببین یک چیزی کشف کردم:-b اون جا که باید یک عنکبوت بزرگ را بکشی اول بازی میتونی جادوی battle cry را اجرا کنی بعد پشتشو میکنه بهت و میخواهد در بره ولی راه نداره پس همینجوری پشتش بهت است بعد بدون هیچ نگرانی ای که بزنتت یا کاری بکنه لهش میکنی با شمشیر یا تبر یا هر صلاحی دوما اگه تو عنکبوته بزنی جادورا دیگه پر نمیشه هر وقت امتحان کردم پر نشد سوما مال اون شهره ریفتن تئو نقشه نیست:-?
باید کشف کنی‌ Riften رو :D، قسمت جنوب شرقی بازی هست درست گوشه نقشه،عجله نکن میرسی‌.

torkamans

کاربر سایت
Aug 19, 2011
38
شما الان تقریباً اوایل بازی هستی
عقب بودن تو این بازی معنا نداره شما حالا یک خورده بازی کنی و زیبایی این بازی رو ببینی دعا میکنی بازی تموم نشه.

درسته ولی نیاز مبرم به زبان انگلیسی برای فهم داستان بازی و اینکه الان دقیقا دارید چه داستانی رو پیگیری میکنید داره که ما خوشبختانه ! بلد نیستیم خیلی ...

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
درسته ولی نیاز مبرم به زبان انگلیسی برای فهم داستان بازی و اینکه الان دقیقا دارید چه داستانی رو پیگیری میکنید داره که ما خوشبختانه ! بلد نیستیم خیلی ...

کلاً سبک rpg به زبان احتیاج داره ولی به نظر من اسکایریم زیاد احتیاج به دانش بالایی نداره تقریباً دست و پا شکسته میفهمی.
ولی اگر بازی مثل FO:NV رو بازی کنی حس بدی سر تا پات رو فرا میگیره.

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
دوستان تو نظرسنجی نمی شه دوباره رای داد؟من 100 ساعت رو رد کردم.:d
خوب دوستان جادو ضعیفه باید قبول کنید نسبت به شمشیر و ... ضعف زیادی داره.بیشترین جادویی که من استفاده کردم باز یابی خون هست که کمک زیادی می کنه.
برای مثال کدوم یک از شما اون قدر حوصله داشته یه اژدها رو با جادو بکشه؟
دوستان یه خواهشی دارم که بهترین سلاحی که دارین رو بگین.البته با مشخصات مثل دمیج و جادویی که درش به کار رفته.
برای خودم یه سلاح هست با دمیج 61 جادوش هم اینه که استقامت (نوار سبز) تقریبا هیچ وقت تموم نمی شه به نوعی دیگه با هر ضربه 50 تا بهش اضافه می کنه.دوستانی که می خوان بگن که بگم کجا برین بگیرین.

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
من قبول ندارم جادو ضعیفه:dخیلی هم خوبه فقط باید بلد باشی باهاش چجور کار کنی!
61 که خیلی کمه.من بیشترین دمیجم مربوط به تیر کمون شیشه ای با تیر ابونی! بود که نزدیک 300 تا داشت فکر کنم!:d
ولی بیشترین دمیج رو فک کنم جناب!! کاوه دارند!!

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
من قبول ندارم جادو ضعیفه:dخیلی هم خوبه فقط باید بلد باشی باهاش چجور کار کنی!
61 که خیلی کمه.من بیشترین دمیجم مربوط به تیر کمون شیشه ای با تیر ابونی! بود که نزدیک 300 تا داشت فکر کنم!:d
ولی بیشترین دمیج رو فک کنم جناب!! کاوه دارند!!

بیشترین رو من دارم نمیشه گفت با 5 تا اتچنت روش همش قوی به اژدها هم یکی میام نقشه بر زمین میشه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر