راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
شاید. ولی بازی خیلی باحالیه الان یه چند تا عکس میزارم بخندیم.

---------- نوشته در 03:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:11 PM ارسال شده بود ----------

ای خدا نمیزارن عکسارو اپلود کنم.دوستان یک سوال.جادویی هست که جادو رو برگشت بده. مثلا جادویی هست که باعث میشه ادما فرار کنن. وقتی اونو به یه نفر بزنی یه جادو مثل سپر بگیره جادو به سمت خودت برگرده. اخه رفتم پیش همین یارو که خون اشامی رو خوب میکنه. زنشو مرغ کردم. یکی دیگم تو بود اونم مرغ کردم. اومدم بهش جادو مرغ بزنم خودم مرغ شدم.:(
اسکایریم بازی می کنی؟چون تو بازی رو خودت جادو اثر نمی کنه.
از سیو های قبلیت برو save که داری انشاالهه؟

heroes

کاربر سایت
Feb 19, 2012
106
اسکایریم بازی می کنی؟چون تو بازی رو خودت جادو اثر نمی کنه.
از سیو های قبلیت برو save که داری انشاالهه؟

پ ن پ داداش داریم مسکایریم میزنیم.:d خدارو شکر این جادو اثرش همیشگی نیست.30 ثانیه که بشه به حالت اول برمی گردی. خب مال ماهم درست شد.:((

ZaRaT0oS

کاربر سایت
Jul 20, 2012
47
نام
محمد
من یه مشکلی برام پیش اومده
توی یه ماموریتی هستم که میگه باید خون high elf-dark ekf-wood elf -orc -falmer رو جمع کنم و ببرم برای باز کردن یه جعبه فکر کنم از ماموریت های ددریک باشه
حالا من همشو جمع کردم غیر از falmer
کسی میدونه falmer کدوم نژاد هست؟ اگه میشه عکسشو بذارین
اگه یه شخص هست هم بگین کجا پیداش کنم

human911

کاربر سایت
Jul 14, 2012
181
نام
amir
من یه مشکلی برام پیش اومده
توی یه ماموریتی هستم که میگه باید خون high elf-dark ekf-wood elf -orc -falmer رو جمع کنم و ببرم برای باز کردن یه جعبه فکر کنم از ماموریت های ددریک باشه
حالا من همشو جمع کردم غیر از falmer
کسی میدونه falmer کدوم نژاد هست؟ اگه میشه عکسشو بذارین
اگه یه شخص هست هم بگین کجا پیداش کنم
ببین برای این که بهتر بفهمی بزن potho of falmer in skyrim ولی همون جن ها هستن که برای دورف ها کار میکنند همون هایی که گوششان به درد دارو سازی میخورد...
134507-1321579281.jpg

---------- نوشته در 05:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:33 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها توی آهنگری میشه زره falmer ها را ساخت ؟ و بعد میخواستم بدونم چه جوری باید سولجم رو پر کرد مال من همش خالیه

آخرین ویرایش:

heroes

کاربر سایت
Feb 19, 2012
106
ببین برای این که بهتر بفهمی بزن potho of falmer in skyrim ولی همون جن ها هستن که برای دورف ها کار میکنند همون هایی که گوششان به درد دارو سازی میخورد...
134507-1321579281.jpg

---------- نوشته در 05:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:33 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها توی آهنگری میشه زره falmer ها را ساخت ؟ و بعد میخواستم بدونم چه جوری باید سولجم رو پر کرد مال من همش خالیه

یه جادو هست که اسمش تو مایه های همون سول هستش. اونو باید رو یکی بزنی. بعد بکشیش.تموم

ZaRaT0oS

کاربر سایت
Jul 20, 2012
47
نام
محمد
134507-1321579281.jpg

فکر نکنم بشه به هر حال اگه همه پرک های smithing رو بگیری خیلی زره های قوی تر هم هست که ددریک ها دیگه قوی ترینن
soul gem رو هم باید با یه مجیک پر کنی
یه جادویی هست که وقتی روی یه نفر میزنی تا 60 ثانیه بعد اگه بکشیش یه سول جم پر میشه روح حیوون ها و جونورا میره تو سول جم سفید و روح آدما میره تو سول جم سیاه (black soul gem ) اگه جم خالی نداشته باشی هم که هیچی نمیشه
اسپلش رو هم میتونی از جادوگر توی کاخ dragonsreach توی whiturn بگیری
-------
میشه جای این falmer ها رو بگی کجا میتونم یکیشو بیابم ؟

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
زرهش رو نمیشه ساخت ولی میشه قوی کرد که به یه چیزی شبیه گوشته(اسمش سخته یادم نیست!!!) نیاز داره که از اون موجوادتی که شبیه سوسمارن و سیاهن(تو همون غار هایی که فالمر ها میزیسته اند!!!) بدست میاد.
برای پر کردن سول جم ها با جادوی soul trap نیاز داری که به کسی که میخوای بکشی میزنی و تو یه مدت مشخصی(فکر کنم 30 یا 60 ثانیه) باید بکشی و بعد روحش رو حبس میکنی.
البته میتونی این جادو رو روی سلاح هات enchant کنی.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام مججد به همه دوستان. اقا کاوه گل که در خواست سیو بازی داده بودن.
Free Cloud Storage - MediaFire این سیو خودتونه اقا کاوه گل.

---------- نوشته در 02:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:30 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من این عصای ارزو هارو رو هرکی امتحان میکنم فقط یه نور قرمز میده بعد هیچی نمیشه. چیکار کنم؟
yo,buddy
خیلی‌ ممنون :D
بچه ها این عصا چیکار میکنه ایقدر دارین خود کشی میکنید ؟:d
هیچی‌ اکثر موجودات بازی رو به یه موجود دیگه تبدیل می‌کنه شانسی ( از اژدها تا مرغ :D)

human911

کاربر سایت
Jul 14, 2012
181
نام
amir
هانتر کاوه گفت برو تو solitude با یه گدای یک چشم حرف بزن(اسمش چشم عقابی بود)بعد اون مرحله رو باز میکنه ولی اون گفت برو تویه غار(شبیح بهشت بود پراز پری درختی هم بود :d) یه صندق هست بگرد یه مشت چیز توش هست با یه کلاه چرمی بردم دادم بهش مرحله تموم شد هیچ عصای جادویی ای در کار نبود...
درضمن یه بار دیگه باگت در مورد speech رو بگو این قدر داغون(:hurted1:)گفتی هیچی نفهمیدم:confused:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
هانتر کاوه گفت برو تو solitude با یه گدای یک چشم حرف بزن(اسمش چشم عقابی بود)بعد اون مرحله رو باز میکنه ولی اون گفت برو تویه غار(شبیح بهشت بود پراز پری درختی هم بود :d) یه صندق هست بگرد یه مشت چیز توش هست با یه کلاه چرمی بردم دادم بهش مرحله تموم شد
بعد اینکه به ذهن پادشاه وارد شودین سه مرحله هست که ازتون سه تا چیز می‌خواد، اون سه مرحله رو انجام بدین wabbajack رو میده.
تو یکیش مثلا باید کمک کنین پادشاه کابوس خودش رو شکست بده

Tondar 90

کاربر سایت
Apr 19, 2010
640
نام
حسین
این دی ال سی جیده چرا حجمش این طوریه ؟
یه جا 1 و خورده ای بود یه جا دیگه 750 مگ
چه فرقی دارن ؟
1 و خورده ای اپدیت هم داره که این یکی نداره ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر