راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من ماموریتی انجام دادم که ring of hircine رو به من داده و نمیتونم عوضش کنم . میخوام از یک رینگ دیگه استفاده کنم . چی کار کنم ؟
نگرفتم منظورتون رو، یعنی‌ نمیتونین درش بیارین؟:D، خوب رو یه رینگ دیگه کلیک کنین اونو میپوشه

Shikamaru

کاربر سایت
Jul 14, 2009
81
نام
امیر
بعد تموم کردن ماموریت‌های Companions می‌شه ازدواج کرد.
ربطی به Companions نداره ...
باید بری تو Temple داخل شهر Riften همون که توش Thieves Guild هست ...
اونجا یه گردنبند می گیری اگه بپوشیش می تونی به مردم درخواست ازدواج بدی !

Empyrium

کاربر سایت
May 9, 2011
1,025
ربطی به Companions نداره ...
باید بری تو Temple داخل شهر Riften همون که توش Thieves Guild هست ...
اونجا یه گردنبند می گیری اگه بپوشیش می تونی به مردم درخواست ازدواج بدی !

aela یکی از اعضای Companionـه،پس برای ازدواج کردن باهاش باید خط داستانیش رو تموم کنی
شما هم برو اطلاعاتت رو زیاد کن جواب غلط ندی

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
مشکل همینجاست . نمیپوشه . البته این رو بگم که من گرگینه نشدم . رفتم تو غار ولی خون رو نخوردم و اومدم بیرون .
خوب اگه گرگینه نشین به هیچ دردی نمی‌خوره که اون :D

در ضمن اگه Cursed ring of hircine رو دارین، اونو یبار که پوشیدین دیگه نمی‌شه درش آورد تا تبدیل بشین به گرگینه,too bad eh

aela یکی از اعضای Companionـه،پس برای ازدولج کردن باهاش باید خط داستانیش رو تموم کنی
شما هم برو اطلاعاتت رو زیاد کن جواب غلط ندی
This <3

Hamed-Lion

کاربر سایت
May 27, 2012
35
آره همون رو دارم . ماموریت هم بعد از اونکه گرفتمش زیاد انجام دادم . حسش نیست لود کنم از قبلش . از اون یارو که تو زندان بود و یک بچه رو کشته بود گرفتم . هیچ راهی نداره ؟ باید حتما گرگینه بشم ؟ اگر نخوام کی رو باید ببینم :D

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
آره همون رو دارم . ماموریت هم بعد از اونکه گرفتمش زیاد انجام دادم . حسش نیست لود کنم از قبلش . از اون یارو که تو زندان بود و یک بچه رو کشته بود گرفتم . هیچ راهی نداره ؟ باید حتما گرگینه بشم ؟ اگر نخوام کی رو باید ببینم :D
player.removeitem 2AC60 احتمالا مشکل رو حل کنه، مطمئن نیستم البته :D

Hamed-Lion

کاربر سایت
May 27, 2012
35
اگر همین جمله رو ذقیقا باید بزنم عمل نکرد . جای item نوشتم ring باز هم عمل نکرد . مثل اینکه باید گرگینه بشم :D بعد چطوری باید از گرگینگی میومدم بیرون ؟ ;P

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اگر همین جمله رو ذقیقا باید بزنم عمل نکرد . جای item نوشتم ring باز هم عمل نکرد . مثل اینکه باید گرگینه بشم :D بعد چطوری باید از گرگینگی میومدم بیرون ؟ ;P
خود به خود بعد یه چند دقیقه میاد بیرون :D

Hamed-Lion

کاربر سایت
May 27, 2012
35
منظورم به طور کامله . چون یکسری محدودیت ایجاد میکنه . این محدودیت ها باعث مشکل نمیشن ؟ گرگینه بودن خوبه یا نبودن ؟ مسئله این است:d

human911

کاربر سایت
Jul 14, 2012
181
نام
amir
بچه ها من تو گروه گرگینه ها(componts)یه همچین چیزی عضو شدم یک سری میز بود روشون سلاح و این جور چیزا بود من هم درشون باز کردم یه تیر کمان برداشتم:d حالا با من حرف نمیزنن میگن پول بده منم میگم پول ندارم یا نمیدم راهی نداره دوباره با هام خوب شوند؟:((

آخرین ویرایش:

Shikamaru

کاربر سایت
Jul 14, 2009
81
نام
امیر
بچه ها من تو گروه گرگینه ها(componts)یه همچین چیزی عضو شدم یک سری میز بود روشون سلاح و این جور چیزا بود من هم درشون باز کردم یه تیر کمان برداشتم:d حالا باهم حرف نمیزنن میگن پول بده منم میگم پول ندارم یا نمیدم راهی نداره دوباره با هام خوب شوند؟:((

Load ! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر