راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

A$$A$$IN

کاربر سایت
نام
ALIREZA

kingjalal

کاربر سایت
ببخشید توی یکی از مراحل وارد یه مکانی میشی و یه گردنبند رو بهت میده یه جادوگری بعد میگه برو فلانجا.وقتی میرسم یه مکانیکه دورش یه فضاییه که نمیزاره وارد بشی داخلش و یه اسکلتی که هر چی با شمشیر و جادو میزنم از خونش کم نمیشه
میشه بگید باید چیکار کنم اون مرحلرو؟

پژمان

کاربر سایت
نام
پژمان
ببخشید توی یکی از مراحل وارد یه مکانی میشی و یه گردنبند رو بهت میده یه جادوگری بعد میگه برو فلانجا.وقتی میرسم یه مکانیکه دورش یه فضاییه که نمیزاره وارد بشی داخلش و یه اسکلتی که هر چی با شمشیر و جادو میزنم از خونش کم نمیشه
میشه بگید باید چیکار کنم اون مرحلرو؟
شما تو مراحل اولیه کالج جادوگری هستین
به اون مکعب وسط و یه ویچر بسیار قدرتمند که با نوعی جادو حفاظت میشه
استاد شما روی گوی جادو میزنه و جادوی روی ویچر کم میشه و شما میتونید ضربه بزنید بهش حالا
کلا مشخصه راهنمایی نداره همه چی رو یه روندی پیش میره

3!NA

کاربر سایت
نام
31NA
سلام
یه مشکلی، توی یه معبد یجا هست که به یه گوی بزرگ میرسم و باید به اصطلاح کریستال رو فوکوس کنم، اما هرچی آینه ها رو سردو گرم میکنم تغییری تو زائیه نورشون پیدا نمیشه، البته قبلش خود کریستالو داغ کردمو نور آینه ها تقویت شده، باید چکار کنم دقیقا اونجا؟

ROGER WATERS

کاربر سایت
با سلام
در مرحله ی elder know ledge بعد از پرسیدن در باره ی elder scrolls
به یک زیرزمین خیلی پر پیچ و خم رسیدم که در آن آدم و انکبود آهنی ( رباتی ) بود
بعد به طرف جایی که فلش نشان داده رفتم و رسیدم به جایی که علامت داده ( همون elder scrolls )
ولی چیزی اونجا نمیبینم که کاری بکنم مثلا دری یا معمایی چیزی
میشه در این باره راهنمایی کنید

با سلام.منم مشکل ایشون رو دارم.آخر اون ساختمان طولانی Dwmer ها که باید elder scroll رو پیدا کرد.یه میز هست که روش دایره هایی هست و یه جای خالی Button روی اون که باید یه ایتم رو گذاشت.وقتی فعالش میکنم میگه you lack the required item توی بقیه قلعه ای dewmer هم دیدم همچین دکمه ای رو که معمولا با یه سنگ کوچیک فعال میشن و برق رو وصل میکنن.در واقع دکمه هست.

توی همین ماموریت talk to esbern هم بصورت اختیاری هست که هرچی با esbern حرف میزنم نه گزینه جدید میاد و نه اون فلش از روی اون برداشته میشه!هرکاری کردم نمیشه انگار.
بی زحمت چیت این بخش رو بذارید.تمام لذت بازی رو گرفته.با زحمت از کالج ماموریت رو ادامه دادم.حالا اینجا دوباره یه ایتم انگار ندارم.ممنون

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
نام
Blue Shadow
سلام
یه مشکلی، توی یه معبد یجا هست که به یه گوی بزرگ میرسم و باید به اصطلاح کریستال رو فوکوس کنم، اما هرچی آینه ها رو سردو گرم میکنم تغییری تو زائیه نورشون پیدا نمیشه، البته قبلش خود کریستالو داغ کردمو نور آینه ها تقویت شده، باید چکار کنم دقیقا اونجا؟
باید آینه‌های اصلی‌ رو بزنین نه اون بالایی ها، در ضمن باید باید یه میزان کمی‌ از جادو Destruction رو هم تقویت کرده باشین.

با ریختن آپدیت بازی هم این باگ حل می‌شه،اگه حوصله ندارین Patch بریزین و بعد لود دوباره هم مشکل ادامه داره احتمالا setstage mg06 60 مشکل رو حل کنه.
البته یه باگی هم هست که اگه آینه هارو زیاد بالا ببرین دیگه نمی‌شه درست کرد که با لود دوباره درست می‌شه اون.
با سلام.منم مشکل ایشون رو دارم.آخر اون ساختمان طولانی Dwmer ها که باید elder scroll رو پیدا کرد.یه میز هست که روش دایره هایی هست و یه جای خالی Button روی اون که باید یه ایتم رو گذاشت.وقتی فعالش میکنم میگه you lack the required item توی بقیه قلعه ای dewmer هم دیدم همچین دکمه ای رو که معمولا با یه سنگ کوچیک فعال میشن و برق رو وصل میکنن.در واقع دکمه هست.

توی همین ماموریت talk to esbern هم بصورت اختیاری هست که هرچی با esbern حرف میزنم نه گزینه جدید میاد و نه اون فلش از روی اون برداشته میشه!هرکاری کردم نمیشه انگار.
بی زحمت چیت این بخش رو بذارید.تمام لذت بازی رو گرفته.با زحمت از کالج ماموریت رو ادامه دادم.حالا اینجا دوباره یه ایتم انگار ندارم.ممنون
1-یکی‌ از آیتم هارو می‌شه گذاشت اونجا، وقتی‌ اونو گذاشتین،دو تا دکمه فعال میشن، اونارو بزنین هی‌ (ترتیب خاصی‌ نداره) تا یکی‌ دیگه فعال شه،اونو که فعال کردین اهرم یه چرخش کلی‌ می‌کنه، چند بار هم دوباره دکمه هارو بزنین آخری باز می‌شه که با زدن اون scroll میاد پایین و تموم می‌شه پازل.
2-به جا esbern میتونین با Paarthurnax صحبت کنین

ROGER WATERS

کاربر سایت
......................
1-یکی‌ از آیتم هارو می‌شه گذاشت اونجا، وقتی‌ اونو گذاشتین،دو تا دکمه فعال میشن، اونارو بزنین هی‌ (ترتیب خاصی‌ نداره) تا یکی‌ دیگه فعال شه،اونو که فعال کردین اهرم یه چرخش کلی‌ می‌کنه، چند بار هم دوباره دکمه هارو بزنین آخری باز می‌شه که با زدن اون scroll میاد پایین و تموم می‌شه پازل.
2-به جا esbern میتونین با Paarthurnax صحبت کنین

من هیچ ایتمی ندارم واسه اینجا.وقتی دکمه رو میزنم میگه you lack the reuired item باید وقتی توی کالج وینترهولد بودم از کتابداره ایتمی رو می گرفتم؟

محلش هم هست Alftand Cathedral مرحاه ای که میخواد اسکرول رو از زیر یه میز بهم بده.دقیقا روی میز رو میگم این دکمه هست
=================
ویرایش:
خب من یه جستجویی کردم ظاهرا Attunement Sphere رو ندارم!باید از سپتیموس توی کالج می گرفتم که اصلا پیشش نرفتم.حالا چطور این ایتم رو پیدا کنم؟با اینکه خوشم نمیاد فکر کنم باید کدش رو بزنم(البته اگه داره)اخه سیوم خیلی قبله.اگه ممکنه چیت کدش رو یکی زحمت شو بکشه.ممنون میشم

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
نام
Blue Shadow
من هیچ ایتمی ندارم واسه اینجا.وقتی دکمه رو میزنم میگه you lack the reuired item باید وقتی توی کالج وینترهولد بودم از کتابداره ایتمی رو می گرفتم؟

محلش هم هست Alftand Cathedral مرحاه ای که میخواد اسکرول رو از زیر یه میز بهم بده.دقیقا روی میز رو میگم این دکمه هست
میز طلایی‌ دیگه :D، وقتی‌ میرین تو اون غار یخی قبل اومدن به جایی‌ که الان هستین (جایی‌ که اون پیر مرد هست،متأسفانه خیلی‌ وقت هست بازی نکردم اسمش یادم رفته ) بهتون دو تا آیتم میده،رو اون میز یکیش رو می‌شه گذشت،یکیش رو نمی‌شه،آیتمی که می‌شه گذشت رو باید سمت راست میز که جا یه آیتم مربع هست بذارین. بعدا طبق اون پست بالا باید برین.

art73

کاربر سایت
نام
علی
من اسلحه درست حسابی ندارم از دار دنیا یه orcish warhammer دارم کسی میدونه یه شمشیر خوب کجا میشه پیدا کرد ماد های زیادی هم نصب کردم ولی شمشیراش نمیاد:d

دوم اینکه با اون aela چطوری ازدواج میکنی؟ :p

---------- نوشته در 03:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:38 PM ارسال شده بود ----------

beast form فقط یه بار میشه در روز استفاده کرد؟:|

Angry man

کاربر سایت
نام
علیرضا
1.لول اسمايتينگ خودتو بالا ببر تا هر چيزي خواستي بسازي
2.نميدونم:d
3.بله و فقط در شب(اگه خواستي تو روز گرگينه بشي ring of hircine را بگير كه توي يه ماموريت daedric ميده)

Shikamaru

کاربر سایت
نام
امیر
من اسلحه درست حسابی ندارم از دار دنیا یه orcish warhammer دارم کسی میدونه یه شمشیر خوب کجا میشه پیدا کرد ماد های زیادی هم نصب کردم ولی شمشیراش نمیاد:d

---------- نوشته در 03:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:38 PM ارسال شده بود ----------

اگه بشه کسی رو دنبال خودت بکشونی و Mission انجام بدی باهاش ... ازدواجم می شه کرد باهاش ...
البته تو داستان بازی نباید باشن ... این aela اگه همونی باشه که با Blades هست فک نکنم بشه باهاش ازدواح کرد

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
نام
Blue Shadow

بعد تموم کردن ماموریت‌های Companions می‌شه ازدواج کرد.

Hamed-Lion

کاربر سایت
من ماموریتی انجام دادم که ring of hircine رو به من داده و نمیتونم عوضش کنم . میخوام از یک رینگ دیگه استفاده کنم . چی کار کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر