راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام یک سوال داشتم اگر اون رو بزنم و مرحله ی دیگر شروع بشه از مزایای مرحله ی قبلی برخوردار نمیشم یا میشم بعد شما کدام را انتخاب میکنید 1 گرگنما2 خون آشام کدام بهترن اگه بگین ممنون میشم چون میخوام تبدیل به یکیشون بشم در ضمن اگه خون آشام بشی همیشه باید خون بخوری یانه و گرگ نما با اون حلقه میتونی اگه در حالت حیوانی باشی از اون حالت در بیای یا باید t رو بزنی ممنون
ممنون از راهنمایتون
اگه مرحله رو رد کنین آیتم‌هایی‌ که قرار بود بگیرین رو میگیرین،اگه هم نگرفتین می‌شه اضافی کرد.

گرگنما بهتر هست به نظرم چون خون آشم چند وقتی‌ خون نخوری مریض میشی‌ :D و هر جا ببیننت حمله می‌کنن،ولی‌ گرگنما تا تبدیل نشی‌ نمی‌فهمن،با اون حلقه هم می‌شه دوباره درست شد.

ehsanp300

کاربر سایت
Jan 30, 2012
61
نام
احسان
پس گرگنما بهتره خوب.آقا من هنوز نفهمیدم که شما میگی شمشیر رو ببر پیش آهنگر من بردم اون زنه؟ چون فقط یک زن اونجا بود و وقتی با اون حرف زدم هیچی هیچی بهم نداد من ازش خریدم و دیگه نمیدونم چه کنم

---------- نوشته در 03:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:24 PM ارسال شده بود ----------

ای بابا برای من که اصلا نمیشه نوشت مربع میزنه به جای نوشته و وقتی هم میرم توی غار از بازی میاد بیرون حالا چه کار کنم:-s

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
پس گرگنما بهتره خوب.آقا من هنوز نفهمیدم که شما میگی شمشیر رو ببر پیش آهنگر من بردم اون زنه؟ چون فقط یک زن اونجا بود و وقتی با اون حرف زدم هیچی هیچی بهم نداد من ازش خریدم و دیگه نمیدونم چه کنم

---------- نوشته در 03:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:24 PM ارسال شده بود ----------

ای بابا برای من که اصلا نمیشه نوشت مربع میزنه به جای نوشته و وقتی هم میرم توی غار از بازی میاد بیرون حالا چه کار کنم:-s
وقتی‌ که بردین پیش اهنگر،همون پیر مرد،بهت یه سپر میده،اونو بگیر،ببر پیش زن توjorravskr ،اسمش هم Aela the huntress هست. چیزی نیست که :D نشونه رو دنبال کن دیگه.

یعنی‌ وقتی‌ ~ رو می‌زنین و میخوایین چیزی بنویسین مربیع میاد؟ احتمالا زبون کامپیوتر فارسی هست از اون،زبون تایپ رو بکنین انگلیسی‌ درست می‌شه احتمالا.

hamid.m.n

کاربر سایت
Feb 21, 2009
103
من elder scroll پیدا کردم میرم بالای کوه بعدش خوندمش .یه اژدها دیگه میاد که با drogonrend بهش میزنم ولی هیچی نمیشه اون یکی اژدها هم میگه فقط با drogonrend میشه اینو کشت.چه کنم؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من elder scroll پیدا کردم میرم بالای کوه بعدش خوندمش .یه اژدها دیگه میاد که با drogonrend بهش میزنم ولی هیچی نمیشه اون یکی اژدها هم میگه فقط با drogonrend میشه اینو کشت.چه کنم؟
بعد اینکه به زمان گذشته میرین؟ وقتی‌ که برگشتین باید صبر کنین به زمین نزدیک شه بعداDragonrend رو بزنین،وقتی‌ فاصله زیاد داره از زمین نمی‌شه فرودش آورد.

ehsanp300

کاربر سایت
Jan 30, 2012
61
نام
احسان
آقا غار رو ول کن من رفتم توش و به یک شهر زیر زمینی رسیدم و راه هاشو رد کردم و بعد رسیدم به یک کره مانندی که یک راه پله داشت از اون بالارفتم و در یک جا باید چیزی مگذاشتی که گذاشتم و در اونجا 5 استوانه بود در استوانه ی مرکزی چیزی ها یی بود اون وسیله ای که در آن جای خالی گذاشتم در سمت راست استوانه های سمت راست باز شدند و میتوانستم که بر روی آنها کلیک کنم و بروی هر کدام که میزدم زیر آن کره میچرخید و چیزهایی می آمدند زیرش ولی برای استوانه های سمت راست نمیدانم که چه کنم لطفا راهنمایی کنید

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
آقا غار رو ول کن من رفتم توش و به یک شهر زیر زمینی رسیدم و راه هاشو رد کردم و بعد رسیدم به یک کره مانندی که یک راه پله داشت از اون بالارفتم و در یک جا باید چیزی مگذاشتی که گذاشتم و در اونجا 5 استوانه بود در استوانه ی مرکزی چیزی ها یی بود اون وسیله ای که در آن جای خالی گذاشتم در سمت راست استوانه های سمت راست باز شدند و میتوانستم که بر روی آنها کلیک کنم و بروی هر کدام که میزدم زیر آن کره میچرخید و چیزهایی می آمدند زیرش ولی برای استوانه های سمت راست نمیدانم که چه کنم لطفا راهنمایی کنید
تا آخرش رفتی‌ دیگه :D،اون دکمه‌ها ترتیب خاصی‌ ندارن،اون سمت راستی‌ رو هم نباید بذاری لازم نیست،دو تا دکمه اولی‌ رو همینطوری بزن تا دکمه سومی باز شه،بعدا سومی رو بزن،بدش سومی‌ دوباره بسته می‌شه،بعدا دوباره همون کارو کن تا آخری باز شه، اونو هم بزن آینه‌ها میان پایین میتونی‌ بریElDer scroll رو برداری.

ehsanp300

کاربر سایت
Jan 30, 2012
61
نام
احسان
سلام من وقتی میخوام عکس بگیریم از بازی یک چیز بالا مینویسه و بعد میام برون تا اون رو در اینجا بزارم اول ورد رو باز میکنم و قتی میخوام پیستش کنم نمیشه چه جوری باید عکی گرفت؟
بعد من اگه نزارم اون چیزو اون استوانه های سمت راست باز نمیشن

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام من وقتی میخوام عکس بگیریم از بازی یک چیز بالا مینویسه و بعد میام برون تا اون رو در اینجا بزارم اول ورد رو باز میکنم و قتی میخوام پیستش کنم نمیشه چه جوری باید عکی گرفت؟
بعد من اگه نزارم اون چیزو اون استوانه های سمت راست باز نمیشن
گفتم که،لازم نیست بذاری،اصلا نمشیه گذاشت، باید اون دو تا استوانه سمت چپ رو هی‌ بزنی‌ تا استوانه سوم باز شه،بدش اون سه تارو بزنی‌ تا چهارمی باز شه. همین

ehsanp300

کاربر سایت
Jan 30, 2012
61
نام
احسان
من چند دقیقه پیش رفتم توی بازی اون گوی رو که میگی نمیخواد باشه رو برداشتم اون دوتا استوانه ی سمت راست چشمکشون بسته شد حالا کاری نمیتونم بکنم و وقتی هم گذاشتم اون ها رو میزنم ولی باید صبر کنی تا کار اولی تموم شه و بعد دومی رو بزاری :((

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من چند دقیقه پیش رفتم توی بازی اون گوی رو که میگی نمیخواد باشه رو برداشتم اون دوتا استوانه ی سمت راست چشمکشون بسته شد حالا کاری نمیتونم بکنم و وقتی هم گذاشتم اون ها رو میزنم ولی باید صبر کنی تا کار اولی تموم شه و بعد دومی رو بزاری :((
ببین،یکیشو باید بذاری،همون مربع رو،اونو که گذاشتی که دو تا چشمک سمت راست باز میشن، بعدا رو اون دو تا چشمک‌ها هی‌ E رو بزن تا آینه‌ها حرکت کنن،چند بار که اینجوری زدی چشمک سومی‌ باز می‌شه،بعدا سومی رو بزن تا آینه‌هاها یجور دیگه حرکت کنن،بعدا دوباره همینجوری اینرو بزن تا چشمک آخری و سمت چپی‌ باز شه،اونو هم یه باز بزن،بدش تمومِ .

ehsanp300

کاربر سایت
Jan 30, 2012
61
نام
احسان
فهمیدم دستت درد نکنه من هی اینها رو که گفتی همین چشمک ها رو زدم ولی اتفاقی نیفتاد
حالا میزنم تا یه چیزی بشه دیگه بازم مرسی:x

---------- نوشته در 05:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:58 PM ارسال شده بود ----------

سلام
آقا دمت گرم بالاخره شد تونستم ورشدارم و میگه بخونش میخونم بعد چشاش یه توری میشه چرا؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
فهمیدم دستت درد نکنه من هی اینها رو که گفتی همین چشمک ها رو زدم ولی اتفاقی نیفتاد
حالا میزنم تا یه چیزی بشه دیگه بازم مرسی:x

---------- نوشته در 05:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:58 PM ارسال شده بود ----------

سلام
آقا دمت گرم بالاخره شد تونستم ورشدارم و میگه بخونش میخونم بعد چشاش یه توری میشه چرا؟
اونجا نباید بخونی،دنبال نشونه برو،وقتی‌ که به علامت رسیدی اونجا بخون،اونجوری شدن چشم به علت وجود قدرت خیلی‌ بالا هست تو اون نوشته :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر