راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 202 23.7%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    852
فقط میشه عضو یه گروه شد؟
خیر. . . . میتونی عضو همشون بشی.
دوستان محض اطلاع بگم daedric armor بهترین Armor هست البته اگر از Heavy Armor استفاده میکنید.

2070075-daedric_armor_skyrim_super.jpg

آخرین ویرایش:
بچه ها یه راهنمایی میکنید من رفتم با این خان شهر Morthal حرف زدم ,منو فرستاد خونه بقلی که سوخته اونجا یه روح دختر بچه بود باهاش حرف زدم پرسیدم کی خانه رو سوزونده گفت من قایم میشم منو پیدا کنی بهت میگم .

حالا من تمام خانه هایی که میتونستم برم داخل هم گشتم اما انگار ازرائیل احزارش کرده اون دنیا.
کسی میتونه بگه کجا میتوانم پیداش کنم؟

آخرین ویرایش:
خیر. . . . میتونی عضو همشون بشی.
دوستان محض اطلاع بگم daedric armor بهترین Armor هست البته اگر از Heavy Armor استفاده میکنید.

2070075-daedric_armor_skyrim_super.jpg
تایید میکنم از dragon armor قویتر هست ولی گرونتر نیست البته دراگون ارمور ها ویژگی هایی دارن ولی مقدار ارمورشون کمتره

بچه ها یه راهنمایی میکنید من رفتم با این خان شهر Morthal حرف زدم ,منو فرستاد خونه بقلی که سوخته اونجا یه روح دختر بچه بود باهاش حرف زدم پرسیدم کی خانه رو سوزونده گفت من قایم میشم منو پیدا کنی بهت میگم .

حالا من تمام خانه هایی که میتونستم برم داخل هم گشتم اما انگار ازرائیل اهزارش کرده اون دنیا.
کسی میتونه بگه کجا میتوانم پیداش کنم؟
دختری که میگی در واقع قایم نشده برو پشت خونه سوخته و از تپه بالا برو اونجا یک خون آشام زن هست که بهت حمله میکنه تا بکشتت.وقتی کشتیش تابوتی که روح دختر کنارش بود چک کن.(برای کشتن خون آشامه باید تا شب صبر کنی اگر اشتباه نکنم)
احزار

دوستان جان من اولین بازی هستش که تو این سبک انجام میدم ...
همین اولش هم گیر کردم! یعنی با سبکش آشنایی ندارم که چطور باید ردش کرد!
اونجایی که میگه" چنگک طلایی رو بدست بیار" داخل یه جای معبد مانند هستم که یه دری جلومه و نمیدونم چطوری ازش رد شم ...
هرکی میدونه کمک کنه ...
ixr2wjymyybzto7ikxmc.jpg

آخرین ویرایش:
دوستان جان من اولین بازی هستش که تو این سبک انجام میدم ...
همین اولش هم گیر کردم! یعنی با سبکش آشنایی ندارم که چطور باید ردش کرد!
اونجایی که میگه" چنگک طلایی رو بدست بیار" داخل یه جای معبد مانند هستم که یه دری جلومه و نمیدونم چطوری ازش رد شم ...
هرکی میدونه کمک کنه ...
ixr2wjymyybzto7ikxmc.jpg
سمت چپ سه تا مجسمه هست که روشون عکس سه تا حیون هست
مار-عقاب-نهنگ
رو به روت تو همین عکسی که گذاشتی شکل حیونها روی دیوار هم هست.
به ترتیب مجسمه هارو با توجه به شکل حیونهای روی دیوار مرتب کن بعد دستگیره جلوی در بکش
ترتیب مجسمه ها=مار مار نهنگ

سمت چپ سه تا مجسمه هست که روشون عکس سه تا حیون هست
مار-عقاب-نهنگ
رو به روت تو همین عکسی که گذاشتی شکل حیونها روی دیوار هم هست.
به ترتیب مجسمه هارو با توجه به شکل حیونهای روی دیوار مرتب کن بعد دستگیره جلوی در بکش
ترتیب مجسمه ها=مار مار نهنگ
به حضرت عباس شک کرده بودم باید یه کاری با اونا انجا داد ولی نمیدونستم چطوری! :d
آخ الهی من قربونت برم ...
من از روی شکل های رو دیوار مار ماهی مار رو زدم که باز نشد ...
پ.ن : آقا چرا این فاروم تشکر نداره!!!

سلام آرین جان واسه اون کویست کسی رو بردم و اونجا با اون چاقویی که میده کشتم ولی اتفاقی نمیافته میشه بیشتر راهنمایی کنی ؟ ممنونم

کسی میدونه تو این ماموریت از دارک برادر هود باید چیکار کنم؟ اسم ماموریت breachng security یه علامت میاد که باید یه نفرو بکشم ولی وقتی می کشمش بازم علامت روش میمونه
h58gybr6pae1t62tn4us.jpg

اینم یه عکس از وقتی که زنده بود
efre3idpks13x8orpi8i.jpg

یه بارم جنازشو از پل انداختم پایین ولی بازم اتفاقی نیفتاد

سلام آرین جان واسه اون کویست کسی رو بردم و اونجا با اون چاقویی که میده کشتم ولی اتفاقی نمیافته میشه بیشتر راهنمایی کنی ؟ ممنونم
وقتی بردیش اونجا باهاش صحبت کن و گزینه I need you to do something for me انتخاب کن.یعد اون ستون فعال کن تا توی تله بیافته.بعد هم با sword of sacrifice بکشش.
کسی میدونه تو این ماموریت از دارک برادر هود باید چیکار کنم؟ اسم ماموریت breachng security یه علامت میاد که باید یه نفرو بکشم ولی وقتی می کشمش بازم علامت روش میمونه
برای مشاهده تصویر اصلی (1364x768) روی این نوار کلیک کنید.
h58gybr6pae1t62tn4us.jpg

اینم یه عکس از وقتی که زنده بود

برای مشاهده تصویر اصلی (800x450) روی این نوار کلیک کنید.
efre3idpks13x8orpi8i.jpg

یه بارم جنازشو از پل انداختم پایین ولی بازم اتفاقی نیفتاد
بعد از اینکه کشتیش نامه ای که دستت توی لباس Maro بذار.(Incriminating Letter)

آقا تو اون تاپیک که کسی به دادمون نرسید امیدمونو آوردیم اینجا : :دی

من به یه مشکلی خوردم که یکی از ماموریتهای جانبیم روی نقشه نشونش نمیده و من هم متوجه نمیشم باید چیکار کنم :

همچنین در ماموریت The black star من همه ی کوئست ها رو رفتم ولی نمی دونم چرا به لیست زیر اضافه نمی کنه !!! اگه کسی چیتشو بلده که این ماموریت رو پایان یافته کنه بگه تا بزنیم تو رگ ! :biggrin1:
اینم عکسش :

دمت گرم حالا اینجا گیر کردم
27pm2jaq6nnr5hoqnnc.jpg
اسم ماموریتش to killan empire هرکاری که فک کنین کردم کله کمدای خونه رو گشتم تمامه نوشتهارو خوندم از کمدشون لباس دزدیدم پوشیدم زمانو بردم جلو حتی واسش آشپزیم کردم ولی نتونستم چیزی درس کنم :d تمام درا قفله خود زنه ام ضده ضربس

آقا تو اون تاپیک که کسی به دادمون نرسید امیدمونو آوردیم اینجا : :دی

من به یه مشکلی خوردم که یکی از ماموریتهای جانبیم روی نقشه نشونش نمیده و من هم متوجه نمیشم باید چیکار کنم :

همچنین در ماموریت The black star من همه ی کوئست ها رو رفتم ولی نمی دونم چرا به لیست زیر اضافه نمی کنه !!! اگه کسی چیتشو بلده که این ماموریت رو پایان یافته کنه بگه تا بزنیم تو رگ ! :biggrin1:
اینم عکسش :

برای مشکل اولم اینو میدونم که باید با ارواح مبارزه کنم به وسیله ی اسکرول های جی زارگو ! ولی نمی دونم این ارواح رو کجا باید گیرشون بیارم !
برای مشکل دومم هم نمی دونم چرا با اینکه ماموریت رو تموم کردم ولی به لیست پایین اضافه نمیشه !!! دنبال چیتی می گردم که این ماموریت رو تموم شده فرض کنه !
PLZ HELP :D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or