راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 202 23.7%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    852
سلام من اون حایی که باید بری به یه مهمونی و باید لباسات رو عوض کنی و کل وسایلت رو بدی به یه زنه که بهت ماموریت میده پیر کردم تو اون جایی که یه نفر رو دارن شکنجه میدن بعد از تو یه صندوق کتاب رو برمیداری بعدش همون یارویی که تو زیر زمین راحت داد رو دستگیر میکنن میارنش بعد میکشنش حالا من هر کاری میکنم تا بتونم برم تو اون راه زیر زمینی که برای خروج بیرون نمیره .لطفا کمک کنید .
نگهبان هارو بکش و کلید ازشون بگیر تا بتونی دری که به reeking caves ختم میشه رو باز کنی.

آخرین ویرایش:
اخه مشکل اینه که من هیچ سلاحی ندارم فقط جادو دارم که به درد لای جرز دیوار میخوره .
از Battle Cry و Shout ها استفاده کن دیگه کشتن چندتا گارد کاری نداره ضمنا اگر درست بازی کنی Mage میتونه به مراتب از Warrior قویتر بشه. . . . .

یکی از بارتندرهای توی بازی در مورد شایعه هایی که اطراف هست پرس و جو کن. . .خلاصه بهت در مورد پسر بچه ای میگه که تو Windhelm از Black sacrament استفاده میکنه.وقتی که رفتی پیش پسر بچه بهت ماموریت کشتن یک زنی در پرورشگاه میده بعد از کشتن اون زن یکی در حین بازی بهت نامه ای میده که روش نوشته ما میدونیم تو چیکار کردی. . .بعد از دریافت نامه برو روی یک تختی به مدت 24 ساعت بخواب. . . .
نیازی نداری حتما ماموریت های Companion تموم کنی. . .
ماموریتای Companion رو که عمرا ادامه بدم بعد از اون همه ماموریت خفنی که براشون انجام دادم بم ماموریت دادن برم یه موشو بکشم وقتیم که رسیدم بش با چنتا گرگ درگیر شد مرد:| پس من به صورت رندوم برم تو بار شهرها باهاشون صحبت کنم؟ میشه اسم اون ماموریتی که باید برم دنبال بچرو بگی که اگه اومد سریع پیداش کنم

ماموریتای Companion رو که عمرا ادامه بدم بعد از اون همه ماموریت خفنی که براشون انجام دادم بم ماموریت دادن برم یه موشو بکشم وقتیم که رسیدم بش با چنتا گرگ درگیر شد مرد:| پس من به صورت رندوم برم تو بار شهرها باهاشون صحبت کنم؟ میشه اسم اون ماموریتی که باید برم دنبال بچرو بگی که اگه اومد سریع پیداش کنم
بهتره بری به innkeeper که تو Windhelm هست و ازش در مورد شایعات اطراف بپرسی . . . .اسم ماموریتش innocence lost هست.

اخه مشکل اینه که من هیچ سلاحی ندارم فقط جادو دارم که به درد لای جرز دیوار میخوره .

سلام دوست من
ببینید اگه قبل از انجام این کویست ، سیو کرده باشی خیلی خوبه !!!
اونجایی که شما توی اون بار میری وبا اون الف صحبت میکنی اون به شما میگه که اگه چیزی میخوای تا برات مخفیانه وارد ساختمان مهمونی کنه !! شما باید تمام آرمور و سلاح هاتون رو بهش بدید و بعد بیاید با اون زنه صحبت کنید و لباس مهمونی رو بپوشید و وارد مهمونی بشید و ..........
و در نتیجه اون با خودش وسایل شمارو وارد ساختمون میکنه اونجا پشت آشپزخونه که میرید و احتمالاً با یک صندوق خالی رو به رو میشید !!! اگه چیزی بهش داده باشید (سلاح و آرمور)توی اون صندوق اونهارو میبینید !!!

---------- نوشته در 01:48 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:32 AM ارسال شده بود ----------

با عرض سلام خدمت دوستان گل من یه سوال داشتم اینکه دوستان چرا فروشنده ها همه زیر 2000 تا پول دارن؟ تکلیف آرموری که 4000 هزار تا سکه پولشه چیه ؟ مشکل از بازی منه یا مشکل کلی هستش ؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
یه مشکل هم با یکی از کویست ها دارم (boethiahs calling) اونجا که میگه باید یه نفر رو بیاری اینجا و فکر میکنم میگه باید بکشی چجوری باید این کارو انجام بدم ؟
بازم ممنونم
:x

سلام دوست من
ببینید اگه قبل از انجام این کویست ، سیو کرده باشی خیلی خوبه !!!
اونجایی که شما توی اون بار میری وبا اون الف صحبت میکنی اون به شما میگه که اگه چیزی میخوای تا برات مخفیانه وارد ساختمان مهمونی کنه !! شما باید تمام آرمور و سلاح هاتون رو بهش بدید و بعد بیاید با اون زنه صحبت کنید و لباس مهمونی رو بپوشید و وارد مهمونی بشید و ..........
و در نتیجه اون با خودش وسایل شمارو وارد ساختمون میکنه اونجا پشت آشپزخونه که میرید و احتمالاً با یک صندوق خالی رو به رو میشید !!! اگه چیزی بهش داده باشید (سلاح و آرمور)توی اون صندوق اونهارو میبینید !!!

---------- نوشته در 01:48 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:32 AM ارسال شده بود ----------

با عرض سلام خدمت دوستان گل من یه سوال داشتم اینکه دوستان چرا فروشنده ها همه زیر 2000 تا پول دارن؟ تکلیف آرموری که 4000 هزار تا سکه پولشه چیه ؟ مشکل از بازی منه یا مشکل کلی هستش ؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
یه مشکل هم با یکی از کویست ها دارم (boethiahs calling) اونجا که میگه باید یه نفر رو بیاری اینجا و فکر میکنم میگه باید بکشی چجوری باید این کارو انجام بدم ؟
بازم ممنونم
:x
آره همه نسخه ها اینطوره که فروشنده ها دیگه از 2500 گلد بیشتر ندارن میتونی ازش وسایل مختلف بخری تا پول فروشنده بالا بره بعد جنست بفروشی. . . .
درسته بهت گفته یکی بیاری و در Boethiah با Blade of Sacrifice بکشیش.برای اینکار باید یک follower همراه خودت به اونجا بیاری مثل یکی از Companion ها . . .
اگر متوجه نشدی بیشتر توضیح بدم . . .

میشه عضو گروه های مختلف شد؟
اگه میشه کدوم گروه ها بهترن که عضوشون بشم؟ چون احتمالاً این ور اونور میرم ماموریت میگیرم بعضی از ماموریت ها بر ضد گروه های دیگه ست مثلاً الان با bandits درگیر شدم هر جا من رو میبینن حمله میکنن! :-s منم مثل پشه میکشمشون :d

برای بالا رفتن Speech باید چیکار کرد؟؟
خوب برای بالا رفتن SPEECHشما 2 تا کار میتونی انجام بدی یکی خریدو فروش و دیگری که یکمم خرج داره اینه شما باید بری تو کالج جادوگری و فردی به اسم FORNED رو پیدا کنی تا بهت اموزش فن بیان بده البته در بعضی از تصمیم گیری ها هم SPEECH بالا میره

---------- نوشته در 04:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:57 PM ارسال شده بود ----------

میشه عضو گروه های مختلف شد؟
اگه میشه کدوم گروه ها بهترن که عضوشون بشم؟ چون احتمالاً این ور اونور میرم ماموریت میگیرم بعضی از ماموریت ها بر ضد گروه های دیگه ست مثلاً الان با bandits درگیر شدم هر جا من رو میبینن حمله میکنن! :-s منم مثل پشه میکشمشون :d

سلام دوست عزیز گروههای مختلفی وجود دارن که میشه عضوشون شد مثل DARK BROTHERHOOD ,COMPANION,BANDIT و......... و همشون ویژگی های خاص خودشون رو دارن مثلا اگر عضو گروه COMPANION بشی میتونی WEREWOLF بشی و ..... بستگی به علاقه خودت داره و اینم بهت بگم که همه گروهها قدرت یکسان دارن و خوبی ها و بدی هایه خودشون رو دارن

ممنون
یه چیزی تو پست اول نوشته شده فکر کنم غلط باشه:
مجیک هایی در بازی هستند که ظاهر شما را عوض میکنند. یکی از این مجیک ها شما را به گرگی عظیم تبدیل خواهد کرد که هیچ کسی جلودارش نیست. برای این کار باید عضو گروه guide ها شوید که همان قهرمانان شهر هستند.

من تو بازی شنیدم که guid ها دزدن و آدم های خوبی نیستن بنظرم گروه companion قهرمانای شهر هستن که یکی از افرادشون هم دیدم به گرگ تبدیل شد!درسته؟

ممنون
مجیک هایی در بازی هستند که ظاهر شما را عوض میکنند. یکی از این مجیک ها شما را به گرگی عظیم تبدیل خواهد کرد که هیچ کسی جلودارش نیست. برای این کار باید عضو گروه guide ها شوید که همان قهرمانان شهر هستند.

من تو بازی شنیدم که guid ها دزدن و آدم های خوبی نیستن بنظرم گروه companion قهرمانای شهر هستن که یکی از افرادشون هم دیدم به گرگ تبدیل شد!درسته؟

بله شما میتونی گرگینه یا خون آشام بشید.در ادامه ی ماموریت هایی که Companion ها بهت میدن تو میتونی انتخاب کنی که گرگینه بشی.
الیته بگم که گرگینه شدن یا خون آشام شدن تو بازی فواید و ضررهایی دارند.
برای بالا رفتن Speech باید چیکار کرد؟؟

درمورد 100 شدن مهارت صحبت یک Glitch توی بازی هست که سریع میتونی 100 کنی در غیر این صورت با صحبت با مردم و خرید و فروش میتونی مهارتت بالا ببری. . .یا از Trainer هایی که تو بازی هستن استفاده کنی که البته اونها تا لول پایین جواب میدن.

ممنون

اسم این گروه companion هست ولی باید بگم چرا guide گفتم دلیلی داره که ترجیح میدم به جای توضیح دادنش یه راهنمایی در مورد یکی از گروه ها بزارم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or