راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Tondar 90

کاربر سایت
Apr 19, 2010
640
نام
حسین
من یه سوال داشتم این خاصیت ازدواج چیه .. منظورم اینه که چه اتفاقی میافته .. چه فایده ای داره؟

میشه بچه آورد ؟؟:d

خیلی وقته دارم اسکایریم بازی میکنم ولی اصلا طرف ازدواج نرفتم .. اگه با یکی مزدوج شم مشکلی ایجاد میکنه .. دردسر داره؟؟
پست اول رو بخون

Ghost1375

کاربر سایت
Jan 24, 2012
62
نام
J@V@D
میشه فایل زیر رو دانلود کن
فایل
بعد استخراج کن داخل پوشه بازی skyrim بعد برو داخل بازی جای کسی که میخوای باهاش ازدواج کنی کنسول رو باز کن رو شخص کلیک کن بزن bat d بعد گردنبند mara رو بپوش بزن bat s بعد برو ازش درخواست کن در ضمن اگر دارید با دشمن می جنگید و می خواید از دشمنی با شما در بیاد روش کلیک کنید بزنید bat f هم دیگه به شما ضربه نمیزنه هم میشه دنبال کننده شما من با این کار تو بازی با کارکتر خودم بار ها ازدواج کردم بدون هیچ محدودیتی.

ببخشید.میشه یه بار دیگه فایلتون رو آپلود کنید.ممنون.

---------- نوشته در 05:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:51 PM ارسال شده بود ----------

کمکم کنید لطفا.یه فایل در این مسیر هست:E:\Program Files\The Elder Scrolls V Skyrim\Data
اسمش هم اینه:Skyrim - Voices.bsa
میشه این فایل رو واسم آپلود کنید؟خیلی نیاز دارم.:(

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
خوب دوستان یه خبر خیلی خوب دارم اگر لایک زیاد باشه
راهنمای کامل گروه ها و مراحل اصلی رو بزودی قرار خواهم داد فقط اگر ببینم طرفدار زیاد داره چون چندین روز ژیا ژی نوشتم و الکی نمیزارمشون
اظافه میشه اگر بشه به پست اول

Tondar 90

کاربر سایت
Apr 19, 2010
640
نام
حسین

کمکم کنید لطفا.یه فایل در این مسیر هست:E:\Program Files\The Elder Scrolls V Skyrim\Data
میشه این فایل رو واسم آپلود کنید؟خیلی نیاز دارم.:(
واقعا آپلودش کنم ؟
c3hn321x0yags2ldqxp.png

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
خوب دوستان یه خبر خیلی خوب دارم اگر لایک زیاد باشه
راهنمای کامل گروه ها و مراحل اصلی رو بزودی قرار خواهم داد فقط اگر ببینم طرفدار زیاد داره چون چندین روز ژیا ژی نوشتم و الکی نمیزارمشون
اظافه میشه اگر بشه به پست اول
خوب چه کاری بود این همه نوشتی‌ :D، بچه‌ها از بس سوال کردن در مورد مرحله‌ها اینجا شده ویکی :D اون بالا اسم ماموریت رو سرچ کنی‌ سی‌ تا پست راهنمایی‌ میاد :D.
ولی‌ حالا جدی کارت خوبه، بذار :D

میشه این فایل رو واسم آپلود کنید؟خیلی نیاز دارم.
yahoo_2.gif
یه گیگ حجم داره، اگه بخواییم آپلود کنیم باید دو سه ماه صبر کنی‌ :D.
اگه مشکلت باEsbern اینا هست میتونی‌ از طریق اون برنامه که تو تاپیک بازی گذشته بود امیر درست کنی‌، آموزشش هم همونجا هست، یه سرچ کنی‌Voices.bsa میاره.

dragon born

کاربر سایت
Jun 16, 2012
12
نام
فرشید
با اینکه پول نداشتم با چیت خونه رو خریدم:dو با jordis sword-maiden ازدواج کردم:x...ولی وقتی از temple اومدم بیرون،نتونستم زنمو پیدا کنم:((دنیارو زیرو رو کردم،نیست...شما پیشنهادی در مورد پیدا کردن زن من دارین؟؟؟:d:d:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر