راهنمایی برای خرید PS3

پلی استیشن 3 اسلیم+2دسته شک دار+کیلزون 460 تومان

یکی از دوستام میخواد پلی 3 بگیره ...به نظرتون می ارزه اینو بگیره؟؟
این قیمت در واقع یه قیمت کذایی هست و اینقدر نمی ارزه . 2 دسته که یکیش رو خود دستگاه هست و یه دسته به شما داده میشه که 40 قیمت هست بازی هم که به شما میده 40 تومن هست . به نظر من یه هفته اگه صبر کنه میتونه حداقل 20 تومن به سودش بشه . همین الآن من اسلیم تنها رو 360000 تومن قیمت دارم و فکر می کنم باز هم تو این هفته تا 20 تومن کم بشه .

آخرین ویرایش:
سلام
دوستان من یک ps3 از اون قدیمیها که هاردش 60 هست با ریجن j روش یکم خط و خش داره اما دستگاه سالم هست و جعبش هم خیلی پاره پوره هست میخوام بخرمش دستگاه از نظر فنی سالم هست در ضمن دسته روش هم sixAxis هست به نظرتون چه قیمتی بگیرم خوب هست (من این سوال رو تو تاپیک دیگری هم پرسیدم اما جواب نگرفتم و چون باید باید سریع قیمت رو اعلام کنم تو این تاپیک هم مطرح کردم تا از شما هم کمک بگیرم)
ممنون

سلام
دوستان من یک ps3 از اون قدیمیها که هاردش 60 هست با ریجن j روش یکم خط و خش داره اما دستگاه سالم هست و جعبش هم خیلی پاره پوره هست میخوام بخرمش دستگاه از نظر فنی سالم هست در ضمن دسته روش هم sixAxis هست به نظرتون چه قیمتی بگیرم خوب هست (من این سوال رو تو تاپیک دیگری هم پرسیدم اما جواب نگرفتم و چون باید باید سریع قیمت رو اعلام کنم تو این تاپیک هم مطرح کردم تا از شما هم کمک بگیرم)
ممنون
دوست عزيز به نظر من تو خريد وسايل برقي تا سر حد امكان تلاش بكن تا يك دونه نو رو بگيري.
توي PS3هاي مدل قديمي مثل همين 60 گيگ مشكل از كار افتادن لنز وجود داره.يكي از مهمترين علت هاي اين موضوع جابه جايي زياد كنسول هست.جعبه رو هم كه ميگيد پاره پاره هست كه نشون ميده خيلي ازش استفاده كردن و كنسول رو اينو رو اونور بردن.
اخرين پيشنهاد من به شما :
نگير...
اگه ميخواي بگيري و واقعا قيمتش كم بود بگيري بد نيست ولي اگه لنزش طوري بشه بايد 100 تومن از جيب اخ كني... :biggrin1:

دوست عزيز به نظر من تو خريد وسايل برقي تا سر حد امكان تلاش بكن تا يك دونه نو رو بگيري.
توي PS3هاي مدل قديمي مثل همين 60 گيگ مشكل از كار افتادن لنز وجود داره.يكي از مهمترين علت هاي اين موضوع جابه جايي زياد كنسول هست.جعبه رو هم كه ميگيد پاره پاره هست كه نشون ميده خيلي ازش استفاده كردن و كنسول رو اينو رو اونور بردن.
اخرين پيشنهاد من به شما :
نگير...
اگه ميخواي بگيري و واقعا قيمتش كم بود بگيري بد نيست ولي اگه لنزش طوري بشه بايد 100 تومن از جيب اخ كني... :biggrin1:
ممنون از شما اما اگر بخوام بگیرم قیمتش چقدر باشه می ارزه

ممنون از شما اما اگر بخوام بگیرم قیمتش چقدر باشه می ارزه

سليقه اي هست دوست من ولي دور و بر 300 فكر كنم خوب باشه.....

منم باهات موافقم دوست عزیز.فقط بچسبید به اسلیم . بدون دردسر بازی کنید

چي رو موافقي شما؟؟...اين پست شما بايد به عنوان بي محتوا ترين پست سال انتخاب بشه.....

آخرین ویرایش:
دوستان ارزون ترین پی اس 3 قیمتش چنده ؟

می خوام ببینم ویی بگیرم یا پی اس
سلام
فت همراه با کیلزون 2 355 تومن(دبی)
فت با دو دسته و 2 بازی Platinum ء 390 تومن (دبی) (این فکر کنم تموم شده)
اگه دو نفر هستید مورد دو
اگه یک نفر هستید مورد 1
اگه از الان میدونی که نمیتونی بازی هاش رو بخری و فقط به امید یه GOW یا MGS یا U2 داری میخری, بهتره نگیری.

دوستان ارزون ترین پی اس 3 قیمتش چنده ؟

می خوام ببینم ویی بگیرم یا پی اس
يه 80GB با دو بازي بلاتنيوم يه دسته 1190 درهم.(همين سه روز بيش كرفتم براي كسي)
اسليم هم 1290 درهم

دوست عزيز punisher قيمتها رو يه خورده بالا نكفتي؟

سلام
دوستان من هرجای که فکرشو بکنی سوال پرسیدم که xbox 360 بهتره یا ps3 ولی هر بار که پرسیدم
از نظر قیمت خود کنسول و قیمت بازیاش مقایسه کردن.
مشکلم پول نیست فقط بهم بگید که از نظر گرافیکی و کارایی کدو بهتره 360 یا ps3?
تشکر.

سلام
دوستان من هرجای که فکرشو بکنی سوال پرسیدم که xbox 360 بهتره یا ps3 ولی هر بار که پرسیدم
از نظر قیمت خود کنسول و قیمت بازیاش مقایسه کردن.
مشکلم پول نیست فقط بهم بگید که از نظر گرافیکی و کارایی کدو بهتره 360 یا ps3?
تشکر.
اگه نظر من رو میخوای ps3 بگیر

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or