راهنمایی برای خرید PS3

یه راهنمایی دیگه

سلام
بله خیلی راحت کابل مورد نیازش هم توی جعبه هست.
چه مدل چی؟ PS3؟ بستگی به نیاز و بودجه خودت داره.
دو نوع دسته داره
Sixaxis
Dualshock 3
Sixaxis یخورده قدیمیتر. تکنولوژی دسته Sixaxis در Dualshock 3 موجود است ولی مال Dualshock 3 که همون Shcok باشه در Sixaxis نیست.
آخرین قیمت چی ؟ PS3 فعلا دبی 380 هزار

مرسی از راهنمایی تون
حقیقتش می خوام بیشتر بازی کنم
و منظورم مدل های ps3 هستش.
آخه یکی میگه 80gb یکی میگه 160gb یکی میگه اسلیم بعد یه جدول از مشخصات 3 تا مدل دیدم بازم سر در میاوردم که کدومش بهتره؟
مدلی هست که هم بازی ps1 و هم بازی ps2 رو هم ساپورت کنه؟
مدل اسلیم با فت چه فرقی دارن؟تو کاراییشون فرق داره یا نه فقط حجمش؟
قیمتش هم مهم نیست.آخه من معتقدم آدم یا نخره یا وقتی می خره یهترین رو بخره.

مرسی از راهنمایی تون
حقیقتش می خوام بیشتر بازی کنم
و منظورم مدل های ps3 هستش.
آخه یکی میگه 80gb یکی میگه 160gb یکی میگه اسلیم بعد یه جدول از مشخصات 3 تا مدل دیدم بازم سر در میاوردم که کدومش بهتره؟
مدلی هست که هم بازی ps1 و هم بازی ps2 رو هم ساپورت کنه؟
مدل اسلیم با فت چه فرقی دارن؟تو کاراییشون فرق داره یا نه فقط حجمش؟
قیمتش هم مهم نیست.آخه من معتقدم آدم یا نخره یا وقتی می خره یهترین رو بخره.
بستگی به نیاز خودت داره, ولی به نظر من اسلیم خوبه.
نه همچین مدلی نیست
اسلیم مصرف برقش هم کمترِ
به نظر من اسلیم بخر
اگه تلویزیون Full HD هم بخری خیلی بهترِ.
موفق باشی

بستگی به نیاز خودت داره, ولی به نظر من اسلیم خوبه.
نه همچین مدلی نیست
اسلیم مصرف برقش هم کمترِ
به نظر من اسلیم بخر
اگه تلویزیون Full HD هم بخری خیلی بهترِ.
موفق باشی

راستی اسلیم کابل اتصال به تلویزیون معمولی رو داره دیگه؟
قیمت اسلیم چنده؟
اینکه هارد داره میشه بازی های BD خودش رو رو هارد کپی کرد بعد بدون دیسک اورژینال بازی کرد؟

اگه برات بازیهایه اختصاصیه سونی مثل God of War 3 یا قابلیته بلو-ری ... زیاد مهم نیست بنظرم 360 بخر:
1- اکثر بازیها برایه جفتشون میاد و هیچ تفاوتی از لحاظ کیفیت و گرافیک ندارن (در عوض شما بجایه 50 هزار تومن 5 هزار تومن میدی) هر چقدرم پول برات مهم نباشه چرا ده برابر پوله چیزی رو بدی که هیچ فرقی نداره؟
2- 360 هم انحصاریهایه خدایی داره مثل : Halo, Gears of War, Fable, Mass Effect, Forza و ...

مخصوصاً این یدونه!!! ROFL !!!!

سلام
آقا من ميخواستم يه ps3 بخرم چون ايكس باكس دارم استفادم كمه (به علت بالا بود قيمت بازي هاش بيشتر بخاطر مجاني بودن لايو و بازي هاي انحصاري ميگشرم ) اول اومدم يه 40 گيگ دست دوم بخرم همشون ميگفتن 280 يا 250 تومن بعد رفتم دنباله قيمت هاي اكبندش فهميدم اسليم 315 تومنه با توجه به اين قيمت خيلي احمقانست كه آدم يه دستگاه نو رو بزاره كنار بره يه دستگاه دست دوم كه 80 گيگ هارد كمتر هم داره بخرم خيلي اشتباه هست ميخواستم بدونم نظر شما چيه شما هچين كاري ميكنيد به نظر من ps3 fat 40g دسته دوم با توجه به قيمت slim خيلي بخواي گرون بخري 200 تومنه
http://xbox-san.blogfa.com/ اين منبع قيمت slim هست
حالا به نظر شما اساتيد من چيكار كنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

1سوال:
اين PS3 250GB FAT كي مياد؟حدود قيمت رو كسي ميدونه؟

هیچ وقت چون دیگه فت تولید نمیشه اسلیمش 250 امده

***************************************************************************************************

سلام
آقا من ميخواستم يه ps3 بخرم چون ايكس باكس دارم استفادم كمه (به علت بالا بود قيمت بازي هاش بيشتر بخاطر مجاني بودن لايو و بازي هاي انحصاري ميگشرم ) اول اومدم يه 40 گيگ دست دوم بخرم همشون ميگفتن 280 يا 250 تومن بعد رفتم دنباله قيمت هاي اكبندش فهميدم اسليم 315 تومنه با توجه به اين قيمت خيلي احمقانست كه آدم يه دستگاه نو رو بزاره كنار بره يه دستگاه دست دوم كه 80 گيگ هارد كمتر هم داره بخرم خيلي اشتباه هست ميخواستم بدونم نظر شما چيه شما هچين كاري ميكنيد به نظر من ps3 fat 40g دسته دوم با توجه به قيمت slim خيلي بخواي گرون بخري 200 تومنه

هیچ وقت دستگاه دست دو نخر پول بیشتر دستگاه سالمتر خیال راحت

آخرین ویرایش:
تقریبآ 1 هفته پیش دوستم slim گرفت.

2روز بعدش بهم گفت بیا با Fat ت عوضش کن . دلیل رو که پرسیدم که هر جوری میزاریش یه ریختی پیدا کنه نمیشه. به قول خودش خوشکلی PS3 به Fat بودنش هستش. . یه جورایی هم راست میگه Slim قیافه نداره

البته این موضوع سلیقه ایی هستش. یکی می پسنده یکی هم نه.....

یه چیز دیگه این دوستمون می گفت هر کی هم میاد خونه می پرسه این چیه :eek:

بهش میگم PS3 میگن نه PS3 اینجوری نیست که:biggrin1:

PS3 با همون قیافه Fat ش جاش و تو دل همه باز کرده :love:

سلام

بابا کجا اسلیم 318 تومن میدن!؟!؟ من تو پایتخت باندل بدون بازی 500 قیمت دارم تقریبا یک هفته پیش!!

یه چیزی هم تازه کشف کردم !! اسلیم لینوکس ساپورت نمیکنه!! البته چیز مهمی هم نیست!!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or