راهنمایی برای خرید PS3

سلام
دوستان من هرجای که فکرشو بکنی سوال پرسیدم که xbox 360 بهتره یا ps3 ولی هر بار که پرسیدم
از نظر قیمت خود کنسول و قیمت بازیاش مقایسه کردن.
مشکلم پول نیست فقط بهم بگید که از نظر گرافیکی و کارایی کدو بهتره 360 یا ps3?
تشکر.

اگه تا حالا جواب قانع کننده ای بهت ندادند به خاطر اینه که نمیشه یکی شونو نسبت به اون یکی برتری و ارجحیت بدی مثل انتخاب تلویزیونهای سونی و سامسونگ میمونه هر کدوم رو که انتخاب کنی می بینی اون یکی یه سری مزایا داره که این یکی نداره و بر عکس ... توی یه دور تسلسل می افتی
ولی من هم با نظر دوستمون AYARAN موافقم بهتره یه PS3 بگیری هرچی باشه سونی ه

سلام
دوستان من هرجای که فکرشو بکنی سوال پرسیدم که xbox 360 بهتره یا ps3 ولی هر بار که پرسیدم
تشکر.

اگه برات بازیهایه اختصاصیه سونی مثل God of War 3 یا قابلیته بلو-ری ... زیاد مهم نیست بنظرم 360 بخر:
1- اکثر بازیها برایه جفتشون میاد و هیچ تفاوتی از لحاظ کیفیت و گرافیک ندارن (در عوض شما بجایه 50 هزار تومن 5 هزار تومن میدی) هر چقدرم پول برات مهم نباشه چرا ده برابر پوله چیزی رو بدی که هیچ فرقی نداره؟
2- 360 هم انحصاریهایه خدایی داره مثل : Halo, Gears of War, Fable, Mass Effect, Forza و ...

فرق اصلی بین دو کنسول بازیهایه انحصاریشونه و البته قیمت خیلی پایین بازیهایه 360.
من خودم الان 2-3 ساله 360 دارم وخیلی راضیم. فقط بازیه Final Fantasy برام مهم بود از بازیهایه Playstation که اونم مولتی شد و رویه 360 هم میاد.

سلام
تشکر.

اگه مشکل مالی نداری 100% ps3 بخر کیفیت سخت افزاریش هم سرتر
از نظر گرافیک هم همینطور

سلام
تشکر.

برای اینکه فکرت راحت باشه و پشیمان نشی دو تاش را بخر
هم برای دعوا نشدن مابین دو گروه و هم برای بسته نشدن تاپیک خوبه

آخرین ویرایش:
اگه برات بازیهایه اختصاصیه سونی مثل God of War 3 یا قابلیته بلو-ری ... زیاد مهم نیست بنظرم 360 بخر:
1- اکثر بازیها برایه جفتشون میاد و هیچ تفاوتی از لحاظ کیفیت و گرافیک ندارن (در عوض شما بجایه 50 هزار تومن 5 هزار تومن میدی) هر چقدرم پول برات مهم نباشه چرا ده برابر پوله چیزی رو بدی که هیچ فرقی نداره؟
2- 360 هم انحصاریهایه خدایی داره مثل : Halo, Gears of War, Fable, Mass Effect, Forza و ...

فرق اصلی بین دو کنسول بازیهایه انحصاریشونه و البته قیمت خیلی پایین بازیهایه 360.
من خودم الان 2-3 ساله 360 دارم وخیلی راضیم. فقط بازیه Final Fantasy برام مهم بود از بازیهایه Playstation که اونم مولتی شد و رویه 360 هم میاد.

چرا بی مورد و بدون اینکه اطلاعات کافی داشته باشین راهنمایی می کننین. آقا جون من 360 داشتم فوق العاده کنس.ل آشغالیه. هم صدای زیادی داره هم خیلی ناز داره کال من باهاش 30 تا بازی هم نکردم خراب شد. فوق العاده از لحاظ کیفیت پایینه. الانم من ps3 دارم واقعا شاخه. از لحاظ کیفیت و از لحاظ گرافیک. در ضمن من کنسولم رو تو پر غو نگه می داشتم که بازم سه چراغه شد. در کل فرق این دو تا مثل پراید و بنز می مونه . از من بشنو ps3 بخر پشیمون می شی!

چرا بی مورد و بدون اینکه اطلاعات کافی داشته باشین راهنمایی می کننین. آقا جون من 360 داشتم فوق العاده کنس.ل آشغالیه. هم صدای زیادی داره هم خیلی ناز داره کال من باهاش 30 تا بازی هم نکردم خراب شد. فوق العاده از لحاظ کیفیت پایینه. الانم من ps3 دارم واقعا شاخه. از لحاظ کیفیت و از لحاظ گرافیک. در ضمن من کنسولم رو تو پر غو نگه می داشتم که بازم سه چراغه شد. در کل فرق این دو تا مثل پراید و بنز می مونه . از من بشنو ps3 بخر پشیمون می شی!

تو اسپلویلر میذارم ! امیدوارم پاک نشه ! :blushing::(( میدونم اینجا جایی برای این بحث نیست ولی بعضی از دوستان باید بدونن که هر چی میگن برای همه حجت نیست و حتما همونطور نمیشه ...

آقای عزیز !!
مراقبت داریم تا مراقبت !
من خودم یه 360 لانچ داشتم 2 سال تمام به راحتی باهاش بازی کردم یه بار هم آخ نگفت ! تازه یه بار که میخواستم مانیتور رو بردارم از روی میز سقوط ازاد کرد ! و فیث پلیت جلوش ترک برداشت ولی بازم بدون مشکل بود و کار میکرد ! اخر سر فقط به خاطر این فروختمش که HDMI نداشت ... و الانم که نزدیکه یک سال و خورده ای هست که یه فالکون گرفتم ؛ کاملا بدون مشکله و راحت کار میکنه ... تازه هیچ کدومش رو 12 ولت و... نکردم .
اگر واقعا درست مراقبت بشه اونطوری هم نیست که زود خراب بشه ...

ولی در کل کسی که توانایی مالیش اجازه بده باید هر دو رو داشتنه باشه چون هر کدوم بازی هایی دارند که نمیشه ازشون گذشت ...

با سلام
اگر قرار باشه اون کسی که میخواد کنسول بخره به نظر تک تک نفراتی که کنسولشون خراب شده گوش بده اصلا کنسول نمیخره چون میترسه خراب شه. من هم تاپیک Fix کردن YLOD رو خوندم خیلی تعجب کردم چون با خودم گفتم با این چیزایی که اینجا نوشته شده من خیلی شانس آوردم که هنوز کنسولم خراب نشده.:biggrin1:
بعضی ها هم که PS3 داشتن و کنسولشون رو به گفته خودشون خیلی مراقبت میکردن خراب شده و بعضی ها هم که پدرش رو در آوردن هنوز سالمه. بالاخره وسیله برقیِ دیگه ممکنه خراب بشه ممکنه نشه(البته مراقبت کردن از کنسول تاثیر داره).
باید قبول کرد که کنسول XBOX 360 در ابتدای عرضه خیلی ضعیف بود ولی الان من فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه.
------
به اون دوستمون که سؤال پرسیده
هر دو کنسول کیفیت ساختشون در حد خوبی قرار داره (الان) و در مورد گرافیک هم فرق چندانی ندارن.
مهمترین فرق PS3 و X360 در پول بازی هاشون و قابلیت بلو ری پلیری PS3 هست.
اگر پولشو داری که PS3 بخر اگه نداری X360 بخر که بعدا پشیمون نشی. بهترین کار هم اینه که دوتاش رو داشته باشید ولی خب وضعیت مالی خیلی ها (مثل خودم) یاری نمی کنه.
امیدوارم این آخرین پست در این تاپیک در این مورد باشه و امیدوارم که مدیران منو بن نکنن.:biggrin1:

آخرین ویرایش:
اگر دو تا کنسول رو باز کنین متوجه تفاوت کیفیت ساختشون می شید. من کنسولم 5 سال کار کرد کلا 30 تا بازی باهاش نکرده بودم . هر 45 دقیقه هم بهش استراحت می دادم . فوق العاده تمیز نگهشن می داشتم. فن 12 ولت بود و کلا مشکلی نداشت. آره قبول دارم که وسیله برقی حساب نداره ولی اگه به آمار نگاه کنین می بینین خرابی 360 الان تا 20 درصد هم پایین اومده ولی ps3 زیر 1 درصد هست. کلا من تو تا کنسول رو دارم ولی ps3 یک چیزه دیگس . من 5 تا از دوستام 360 داشتن که الان همشون خراب شده (آخریشم خوده من بودم). موفق باشید

راهنمایی

سلام
من می خوام یه ps3 بگیرم ولی تقاضای چندتا راهنمایی از استادان گرام دارم البته ببخشید که سوالام مبتدیانس:
متاسفانه تلوییزون full HD ندارم و معمولی دارم که کابل ورودی/خروجی ویدیو و صدا داره:blushing::D
می خواستم ببینم بازی های ps3 مثل GOD OF WAR 3 رو میشه اجرا کرد با این تلویزیون؟
بعد چه مدلی بهتره و چرا؟
بعد در مورد دسته هاش که کدوم بهتره و چه فرقایی باهم دارن؟
آخرین قیمت؟
فعلا همینا تا بعداْ بقیش یادم بیاد
مرسی
x_x x_x x_x x_x x_x x_x x_xx_x x_x x_x x_x x_x x_x x_x x_x x_x x_ x x_x x_x x_x x_x x_x

دوستان من يه سؤال فنی دارم.

الان PS3 من ريجن NTSC / J هستش کلاً هم 2 تا بازی MGS و GTA هم باهاش بازی نکردم يعنی فقط واسه ديدن HDRip استف ميزدم.حالا زدم تو نخ Blu-Ray ديسک که اونم هر چی دستم برسه اکثراً پال هست و به مال من نميخوره حالا ميخواستم ببينم من اين 60 گيگم رو بخوام بدم بره يه پال بگيرم حالا مدلش هم مهم نيست چقدر آب ميخوره برامون؟؟

کسی فروشگاهی رو می فروشه که PS3 رو کامل بدن و چیزی ازش بر ندارن؟(80 یا 40 گیگ می خوام اسلیم نمی خوام)قیمت 80 یا 40 گیگشم چیزی حدود 350 یا کمتر باشه؟
مطمئن باشه ها

سلام
من می خوام یه ps3 بگیرم ولی تقاضای چندتا راهنمایی از استادان گرام دارم البته ببخشید که سوالام مبتدیانس:
متاسفانه تلوییزون full HD ندارم و معمولی دارم که کابل ورودی/خروجی ویدیو و صدا داره:blushing::D
می خواستم ببینم بازی های ps3 مثل GOD OF WAR 3 رو میشه اجرا کرد با این تلویزیون؟
بعد چه مدلی بهتره و چرا؟
بعد در مورد دسته هاش که کدوم بهتره و چه فرقایی باهم دارن؟
آخرین قیمت؟
فعلا همینا تا بعداْ بقیش یادم بیاد
مرسی
x_x x_x x_x x_x x_x x_x x_xx_x x_x x_x x_x x_x x_x x_x x_x x_x x_ x x_x x_x x_x x_x x_x
سلام
بله خیلی راحت کابل مورد نیازش هم توی جعبه هست.
چه مدل چی؟ PS3؟ بستگی به نیاز و بودجه خودت داره.
دو نوع دسته داره
Sixaxis
Dualshock 3
Sixaxis یخورده قدیمیتر. تکنولوژی دسته Sixaxis در Dualshock 3 موجود است ولی مال Dualshock 3 که همون Shcok باشه در Sixaxis نیست.
آخرین قیمت چی ؟ PS3 فعلا دبی 380 هزار

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or