راهنمایی برای خرید PS3

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
هنوز هست
Emax-carrefour-Sharaf DG-Jackey's-Geekay
اگه آدرس میخوای PM بزن
80 گیگ باندل کیلزون 2 = 353328 تومان
80 گیگ با یک دسته اضافی و Heavenly sword و motorstorm =ئ 387600 تومان (این فکر کنم تموم شده ولی ممکنه هنوز باشه)
PS3 Slim 120 گیگ= 353328 تومان
80 گیگ باندل Ressistance 2 = ئ 462128 تومان(نمیدونم این چرا انقدر گرونه)

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
هنوز هست
Emax-carrefour-Sharaf DG-Jackey's-Geekay
اگه آدرس میخوای PM بزن
80 گیگ باندل کیلزون 2 = 353328 تومان
80 گیگ با یک دسته اضافی و Heavenly sword و motorstorm =ئ 387600 تومان (این فکر کنم تموم شده ولی ممکنه هنوز باشه)
PS3 Slim 120 گیگ= 353328 تومان
80 گیگ باندل Ressistance 2 = ئ 462128 تومان(نمیدونم این چرا انقدر گرونه)

واااااااااااااااااااااااااااااااای خدا !! چقدر تفاوت قیمت !!!!!!!!!!! :eek::eek::eek::eek:
میبخشی 160 گیگ چی ؟؟ هنوز موجوده ؟؟ قیمت دارید ؟؟
خوش به حال اونایی که آشنا دارن با این قیمت براشون میاره :((:((:((:((

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
واااااااااااااااااااااااااااااااای خدا !! چقدر تفاوت قیمت !!!!!!!!!!! :eek::eek::eek::eek:
میبخشی 160 گیگ چی ؟؟ هنوز موجوده ؟؟ قیمت دارید ؟؟
خوش به حال اونایی که آشنا دارن با این قیمت براشون میاره :((:((:((:((
مگه ایران چنده؟
160 گیگ کم هست ولی خب هست!
160 گیگ آخرین باری که قیمت کردم 625600 تومان بود ولی فکر کنم قبل از کاهش قیمت بود. (با 4 بازی قابل دانلود)

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
مگه ایران چنده؟
160 گیگ کم هست ولی خب هست!
160 گیگ آخرین باری که قیمت کردم 625600 تومان بود ولی فکر کنم قبل از کاهش قیمت بود. (با 4 بازی قابل دانلود)

ایول :love::love::biggrin1::biggrin1:
اوووووووووووووف!!! چقدر این یکی رو گرون میدن :eek::eek::eek: قیمت اینجا با یه بازی ارجینال خیلی ارزون تره !! :love::love::love:

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
ایول :love::love::biggrin1::biggrin1:
اوووووووووووووف!!! چقدر این یکی رو گرون میدن :eek::eek::eek: قیمت اینجا با یه بازی ارجینال خیلی ارزون تره !! :love::love::love:
دکر شده با( 4 بازی قابل دانلود)
از اون مینی گیم هایی که از PSN دانلود میکنید نه!
اونجا با یه بازی کپی چنده ؟ :d

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
دکر شده با( 4 بازی قابل دانلود)
از اون مینی گیم هایی که از PSN دانلود میکنید نه!
اونجا با یه بازی کپی چنده ؟ :d
اینجا با یه بازی غیر کپی رندومی ! ولی به دلخواه شما !! 515 تومن !! :biggrin1::biggrin1::biggrin1:
یه سوال مگه 160 گیگ چند مدل داره ؟؟ اینجا من هر چی دیدم با همون 4 بازی قابل دانلود بوده ! پک 160 گیگ بدون بازی هم هست ؟؟؟ :confused::confused:

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
ببخشید می خواستم بدونم شما ها جایی رو سراغ دارید که ps2 رو با ps3 معاوضه کنه ؟
من که نمیشناسم ولی اگ همین بچه های سایت باشن وگرنه کسی الان Ps2 دسته دوم نمی خره. مگه به یکی از این بچه 11 ساله ها قالب(غالب:confused:)کنی:biggrin1:

scavengeboy

کاربر سایت
May 4, 2008
140
نام
amir
من که نمیشناسم ولی اگ همین بچه های سایت باشن وگرنه کسی الان Ps2 دسته دوم نمی خره. مگه به یکی از این بچه 11 ساله ها قالب(غالب:confused:)کنی:biggrin1:
گفتم شاید بدونید . چون میخوام ps3 رو بگیرم گفتم این ps2 رو رد کنم بره ;)

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
سلام اقا من میخواستم انشا ا.... یه PS3 بگیرم یه سری سوال داشتم اگه سریع بهم جواب بدید ممنون میشم(یه نمه زیاده)
1-منHDTV ندارم یعنی TVمون نوشته HD Ready حالا نمیدونم hd ساپورت میکنه یا نه؟میخواستم ببینم اگه تلویزیون HD نباشه مشکلی پیش میاد (TVمون هم Samsung R71 هست همون اسپانسر جام جهانی 2006)
2-من قصد فیلم دیدن با PS3 و اینترنت وصل شدن باهاش رو دارم با این اوصاف چه ریجنی بگیرم؟ و اینکه ایا PS3 ,DVD هم میخونه یعنی اگه هیمن فیلم های DVD کپی یا رو میگم توش بزاریم نشون میده؟
3-هارد قضیه اش چیه یعنی چی کار میشه باهاش کرد که 40 گیگ بس نیست؟
4-PS3 SlimایاعینPs2 کوچیکا هست که از اون بزرگ هاش بهتر باشه ؟اخه بزرگاش اگه یادتون باشه بعضی وقتا اون صفحه قرمزه میومد و بازی رو اجرا نمیکرد هی باید ریست میکردی.
5-این Firmware چی هست و موقع خریدن باید چه عددی باشه؟
6-این که میگن این 45nm ها از65nmها مصرفش کمتر هست و سریعتره راسته؟ موقع خرید چه جوری باید بفهمیم که برا دستگاه کدومه؟
7-ایا PS3 2 نوع دسته داره یکی SixAxis و یکی Dual Shock3؟یا اینکه هر دو توی یه دسته هستند و یکیش که شوکه عینه هون قدیمیا ولی اون یکی چیه؟
8-و اینکه ایا SLIM یا Fat؟ فقط شما فکر کنید از نظر قیمت مشکلی نیست با اون فرض نظرتون رو بدید.
9-ایا من میتونم PS3 رو به مانیتور اتاقم وصل کنم؟(مانیتورم LCD سامسونگ مدل BW1931+ هست و اسپیکر هم نداره)
10-و اخرین سوال: ایا من میتونم از بانه(ع) دستگاه رو تهیه کنم؟
خیلی ممنونم

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
سلام اقا من میخواستم انشا ا.... یه PS3 بگیرم یه سری سوال داشتم اگه سریع بهم جواب بدید ممنون میشم(یه نمه زیاده)
1-منHDTV ندارم یعنی TVمون نوشته HD Ready حالا نمیدونم hd ساپورت میکنه یا نه؟میخواستم ببینم اگه تلویزیون HD نباشه مشکلی پیش میاد (TVمون هم Samsung R71 هست همون اسپانسر جام جهانی 2006)
2-من قصد فیلم دیدن با PS3 و اینترنت وصل شدن باهاش رو دارم با این اوصاف چه ریجنی بگیرم؟ و اینکه ایا PS3 ,DVD هم میخونه یعنی اگه هیمن فیلم های DVD کپی یا رو میگم توش بزاریم نشون میده؟
3-هارد قضیه اش چیه یعنی چی کار میشه باهاش کرد که 40 گیگ بس نیست؟
4-PS3 SlimایاعینPs2 کوچیکا هست که از اون بزرگ هاش بهتر باشه ؟اخه بزرگاش اگه یادتون باشه بعضی وقتا اون صفحه قرمزه میومد و بازی رو اجرا نمیکرد هی باید ریست میکردی.
5-این Firmware چی هست و موقع خریدن باید چه عددی باشه؟
6-این که میگن این 45nm ها از65nmها مصرفش کمتر هست و سریعتره راسته؟ موقع خرید چه جوری باید بفهمیم که برا دستگاه کدومه؟
7-ایا PS3 2 نوع دسته داره یکی SixAxis و یکی Dual Shock3؟یا اینکه هر دو توی یه دسته هستند و یکیش که شوکه عینه هون قدیمیا ولی اون یکی چیه؟
8-و اینکه ایا SLIM یا Fat؟ فقط شما فکر کنید از نظر قیمت مشکلی نیست با اون فرض نظرتون رو بدید.
9-ایا من میتونم PS3 رو به مانیتور اتاقم وصل کنم؟(مانیتورم LCD سامسونگ مدل BW1931+ هست و اسپیکر هم نداره)
10-و اخرین سوال: ایا من میتونم از بانه(ع) دستگاه رو تهیه کنم؟
خیلی ممنونم

مشکلی پیش نمیاد و راخت بازی کن.
به نظر من pal , بله dvd هم میخونه و فیلم میتونی ببینی ولی ممکنه که لنزش رو اذیت کنه.
میتونی ویدیو,آهنگ,عکس بریزی و بازی هارو سیو کنی. 40 گیگ خیلی کم گیر میاد و الان خرید 80 گیگ بهترین کار ممکن هستش.
هر دوشون یکی هستن ولی slim کمتر داغ میکنه و برق کمتری مصرف می کنه.
فرمویر یا ورژن برای این که بازی های روز رو اجرا کنن باید upto date باشن.
فقط SLIM 45 نانومتری هستش و برعکس کندتره! اگه 2 تا USB داشت یعنی که 65 نانو هست اگه 4 تا داشت 90 نانو هستش.
بله.یکیش هم شوکه و هم سنسور ولی اونیکی فقط سنسور داره.
از من بپرسی میگم FAT جون که قشنگ تر هستش.
بله میتونی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر