راهنمایی برای خرید PS3

سلام اقا من میخواستم انشا ا.... یه PS3 بگیرم یه سری سوال داشتم اگه سریع بهم جواب بدید ممنون میشم(یه نمه زیاده)
3-هارد قضیه اش چیه یعنی چی کار میشه باهاش کرد که 40 گیگ بس نیست؟
ps3 هر هردش یه سری کیفیت داره یعنی مثلا 20گیگش از همه بیخد تره ولی من به شما پیشنهاد میکنم اگه ps3 80گیگ ماله قبل 2008 بگیری خیلی سود میکنی چون بهترین کیفیت رو داره !!!
4-PS3 SlimایاعینPs2 کوچیکا هست که از اون بزرگ هاش بهتر باشه ؟اخه بزرگاش اگه یادتون باشه بعضی وقتا اون صفحه قرمزه میومد و بازی رو اجرا نمیکرد هی باید ریست میکردی.
از نظر من fak از slim بهتره !!!
5-این Firmware چی هست و موقع خریدن باید چه عددی باشه؟
اون فرقی نمی کنه بالاخره باید آپدیتش کنی با اینترنت !
6-این که میگن این 45nm ها از65nmها مصرفش کمتر هست و سریعتره راسته؟ موقع خرید چه جوری باید بفهمیم که برا دستگاه کدومه؟
راست که هست ولی اونا دیگه قیمتاش خیلیه !!! یعنی برا slim65 و یه مدل 160گیگ fat اگه اشتباه نکنم ،ولی فرقش زیاد محسوس نیست !
7-ایا PS3 2 نوع دسته داره یکی SixAxis و یکی Dual Shock3؟یا اینکه هر دو توی یه دسته هستند و یکیش که شوکه عینه هون قدیمیا ولی اون یکی چیه؟
نه ببینید ، همه ی دسته های ps3 ,sixaxix هست ولی dualshock3 نیست یعنی اون سری قدیمیاش شک نداره ! ولی شکش فکر کنم از پی اس 2 هوشمند تره که تو بازی خودت میفهمی منظورم چیه از هوشمند !
10-و اخرین سوال: ایا من میتونم از بانه(ع) دستگاه رو تهیه کنم؟
خیلی ممنونم
تو این آخرین سوال این بانه(ع) چیه ؟

ps3 slimچنده تو بانه؟(نندازن بهمون؟)
تو بانه دنبال این چیزا نگرد!
ps3 هر هردش یه سری کیفیت داره یعنی مثلا 20گیگش از همه بیخد تره ولی من به شما پیشنهاد میکنم اگه ps3 80گیگ ماله قبل 2008 بگیری خیلی سود میکنی چون بهترین کیفیت رو داره !!!
شما طبق کدام منبع این اطلاعات رو میدی؟ لینک بده مطالعه کنیم! کی گفته هاردا کیفیتشون با هم متفاوته؟
-این که میگن این 45nm ها از65nmها مصرفش کمتر هست و سریعتره راسته؟ موقع خرید چه جوری باید بفهمیم که برا دستگاه کدومه؟
مصرفش کمتره 45 ولی سرعت و بقیه موارد هیچ فرقی نداره با بقیه!

آخرین ویرایش:
شما طبق کدام منبع این اطلاعات رو میدی؟ لینک بده مطالعه کنیم!
منبع از من بهتر دیده بودی ولک ؟؟:cool:
حالا جدا از شوخی ولی من خودم به عینه دیدم !
ps3 من ماله 2007 ولی ماله دوسته من 2008 هست
حالا فرق این دو ps3
Ps3 2008 | Ps3 2007
USB port: 2 | 4
Ram reader: none | (3ta)X
یکی دیگه هم این که فن های ps3 2007 از جدیداش بیشتره !!!
کی گفته هاردا کیفیتشون با هم متفاوته؟
ps3 20 gig مثلا یکی از مشکلاتی که داره اینه که نه وایرلس داره نه سیستم عامل !!!

آخرین ویرایش:
چرا تو بانه نگیرم؟؟
اخه نمیدوستم املای درستش چه جوریه به خاطر همین اون جوری نوشتم بانه(ع)
اقا میشه یه کم سریع تر جواب بدید اخه من دارم فردا صبح میرم.

آخرین ویرایش:
360 هم دارم رفیق! اگه نزنید اونو بیشتر هم دوست دارم:biggrin1: بحرحال 40 رو دادم رفت تا اسلیم خوب شه قیمتش بگیرم!
راستی 300 فروختم با کابل HD چطوری دادم؟
گرون فروختی:smile:
Ps3 40 Gb دست دو هم که باشه 200 یا فوقش 250 میرزه کابلش چه مارکی بود و چند خریدی؟

سلام.
من یه چند تا سوال پیش پا افتاده داشتم ببخشید که دارم میپرسم:
1- برم از آلمان ps3 slim بیارم می ارزه؟
2- دسته ps3 کدومش بهتره؟
ممنون

1. حداقل الان که خرید PS3 Slim تو ایران با این قیمت های نجومی به صرفه نیست .
  2. یعنی چی کدومش بهتره :دی یه دسته داره دیگه Dualshock . اون قدیمیا دیگه پیدا نمیشه .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or