راهنمایی برای خرید PS3

اتفاقا توی خارج اصل بر صداقت هست و خریدار ها به این چیز ها توجهی نشون نمیدن.
البته بیشتر جبعه ها یه بار باز شده, من از طرف پرسیدم اینا چرا اینجورین؟ گفت بازش کردن که اشانتیون توش بزارن:biggrin1:
کلا به این به مورد خیلی اطمینان نکنید.

دوست عزیز من خودم خارج هستم و خیلی هم توجه میکنند

همیشه جنسها چسب پلمپ داره اگر پلمپش را بکنی و بعد بخواهی پس بدهی 50 یورو جریمشه

اگر بخواهن اشاتیون بدن جدا میدن نه این که جعبه را باز کنند

یه برچسب هم کنار دستگاه هست که اگه بخوان دستگاه رو باز کنن باید اونو ور دارن.
این دلیل به نو بودن دستگاه نیست اگردستگاه 1 سال کار کرده باشه و برچسب گارانتی هم دست نخورده باشه چی

آخرین ویرایش:
سلام به همگی
دوستان چند وقتی هست که میخوام یه کنسوله خوب بگیرم ولی میون این چندتا تو شکم لطفا کمکم کنید تا یه کنسوله خوب بگیرم
تویه انا توشکم((
1-Microsoft Xbox 360 Elite Edition

2-Sony Playstation 3 80GB

3-Microsoft Xbox 360 Arcade Edition

خیلی خیلی ممنون

سلام به همگی
دوستان چند وقتی هست که میخوام یه کنسوله خوب بگیرم ولی میون این چندتا تو شکم لطفا کمکم کنید تا یه کنسوله خوب بگیرم
تویه انا توشکم((
1-Microsoft Xbox 360 Elite Edition

2-Sony Playstation 3 80GB

3-Microsoft Xbox 360 Arcade Edition

خیلی خیلی ممنون
خوب شما اگه خوب پول خرج میکنی بهت پیشنهاد میکنم PS3 بگیر !
اگه خیلی نمیخوای پول بدی همون XboX کافیته !!!

کسی یک راه حل مطمئن و خوب برا فهمیدن آکبند بودن دستگاه بدون روشن کردن نداره بگه؟؟؟

اگه باعث زحمتتون شدم عذر می خوام،ببخشید...

یه صفحه صحبت شد , هنوز متوجه نشدین؟ صفحه قبل catman گفت راه حل رو!:-"

1 از همه بهتر جعبه باید پلمپ شده باشه یعنی درش را با نوار چسبی به بدنه چسبیده باشه تو خارج اینطوری تو ایران را نمیدونم :confused:

اگر بخواهن اشاتیون بدن جدا میدن نه این که جعبه را باز کنند

این دلیل به نو بودن دستگاه نیست اگردستگاه 1 سال کار کرده باشه و برچسب گارانتی هم دست نخورده باشه چی
مگه من نیستم؟:biggrin1::biggrin1:

والا اون دهاتی که ما هستیم تا هفت روز جنس رو بدون این که مشکلی داشته باشه پس میگیرن(یه فروشگاهش اینطوریه ها!) بعد هفت روز هم اگه مشکلی براش پیش اومده میتونی مشکلو بگی تا یکی جدید بهت بدن یا پولتو پس بدن.

اتفاقا واسه من دو بازی و یه دسته اضافی توی جعبه بود نه بیرون. نوار چسب همه ی Ps3 اونجا هم باز شده بود

حداقل مطمئنی که دستگاه فقط یکسال کار کرده YLOD نشده که بخوان دستگاه رو باز کنن یا هر دلیل دیگه ای

مگه من نیستم؟:biggrin1::biggrin1:

والا اون دهاتی که ما هستیم تا هفت روز جنس رو بدون این که مشکلی داشته باشه پس میگیرن(یه فروشگاهش اینطوریه ها!) بعد هفت روز هم اگه مشکلی براش پیش اومده میتونی مشکلو بگی تا یکی جدید بهت بدن یا پولتو پس بدن.

اتفاقا واسه من دو بازی و یه دسته اضافی توی جعبه بود نه بیرون. نوار چسب همه ی Ps3 اونجا هم باز شده بود

حداقل مطمئنی که دستگاه فقط یکسال کار کرده YLOD نشده که بخوان دستگاه رو باز کنن یا هر دلیل دیگه ای

در دهکوره ما جنسو تا 30 روز پس میگیرن اگر هم ایراد داشته باشه عوض میکنند

هر کشوری روشان فرق داره

دوست عزیز ایشان دستگاه نو میخواد نه دست دو در ایران دست دو را به جای نو به آدم میفروشن
نمونه یک دستگاه کامپیوتر آمیگا را حمامش کردن خشکش کردن یه سیم روکش دارهم تو میسوزن تا بوی دستگاه نو بده بعد بجای نو فروختنش

********************************************************************************************************

دوست عزیز این طور که شما نوشتی راهنمای کردن سخته جعبه هم که پلمپ نیست دستگاهم که تا نخری امتحان نمیکنند در ایران اینطوری است یا باید وسواسی نباشی و قبول کنی که نو هست

اینها را در نظر داشته باش
شماره سریال مدل جعبه با دستگاه یکی باشه
هرانچه در روی جعبه نوشته چه چیزهای داره باید داشته باشه

مثال
دستگاه/ دسته/ دفترچه راهنما/کابل برق/ کابل تصویر و کاتریج آ وی / کابل یو اس بی

دستگاه از جعبه که بیرون میاد باید دارای روکش پلاستیکی داشته باشه

کابل ها باید باز نشده باشه دسته بازی و کابل یو اس بی و تصویر و دفترچه در کیسه پلاستیک باشه

خود دستگاه باید تمیز و بی خش و جای دستو بی گرد و خاک و دارای برچسب گارانی دستگاه باشه

وقتی دستگاه را روشن میکنه میگه دسته و کابل یو اس بی را به دستگاه وصل کن

تاریخ منطقه ساعت را تنطیم کن نام یوزر راانتجاب کن
دیگه همیناست

موفق و آسوده خاطر در خرید باشی

آخرین ویرایش:
اگه میشه به جاده بیراهه نزنین،در ضمن من یه راه خواستم که بدون درگیری بشه نو بودن دستگاهو فهمید!
خب بدون اینکه جعبه رو باز کن که نمی تونی بفهمی. (ولی پشت جعبه نوشته چه سالی ساخته شده.) و جایی هم که نمیزارن بازش کنی اصلا نخر چون حتما یه عیبی داره.

الان PS3 فت هنوز تو دبی موجوده؟ اگه هست دوستان آدرس دقیق بدن ممنون میشم...
والان قیمت 80 گیگ باندل و معمولی چقدره؟ اصلا" هنوز هست یا تمام شد؟

سلام دوستان !
اونجوری که شایعه شده باندل های جدید PS3 Slim قراره از ماه دیگه تو Uk عرضه بشه شامل بازی های GT5 , AC2 و uncharted 2 خواهد بود . البته این درحد شایعه است ولی دوستانی که میخوان از خارج از کشور خرید کنن فک کنم این 1 ماه هم صبر کنن بهتره .

سلام دوستان !
اونجوری که شایعه شده باندل های جدید PS3 Slim قراره از ماه دیگه تو Uk عرضه بشه شامل بازی های GT5 , AC2 و uncharted 2 خواهد بود . البته این درحد شایعه است ولی دوستانی که میخوان از خارج از کشور خرید کنن فک کنم این 1 ماه هم صبر کنن بهتره .
البته باید بیشتر از 1 ماه دیگه باشه نیما چون AC2 قراره که تو نوامبر بیاد. ولی اگه حقیقت داشته باشه Pack خوبی هست و 3 بازی با 3 سبک متفاوت. عالی مرسی نیما

الان PS3 فت هنوز تو دبی موجوده؟ اگه هست دوستان آدرس دقیق بدن ممنون میشم...
والان قیمت 80 گیگ باندل و معمولی چقدره؟ اصلا" هنوز هست یا تمام شد؟
هنوز هست
Emax-carrefour-Sharaf DG-Jackey's-Geekay
اگه آدرس میخوای PM بزن
80 گیگ باندل کیلزون 2 = 353328 تومان
80 گیگ با یک دسته اضافی و Heavenly sword و motorstorm =ئ 387600 تومان (این فکر کنم تموم شده ولی ممکنه هنوز باشه)
PS3 Slim 120 گیگ= 353328 تومان
80 گیگ باندل Ressistance 2 = ئ 462128 تومان(نمیدونم این چرا انقدر گرونه)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or